طراحی تولید و اجرای روشویی سرامیکی سجاد یوسف زاده

?اجرای روشویی سرامیکی جهت تمامی پروژه ها

?طراحی و تولید هر گونه روشویی سرامیکی دلخواه

?روشویی سینگی ، روشویی مدرن و سنگی، روشویی لوکس لاکچری سرامیک

?ساخت انواع مدل های میز سرامیکی بهمراه شاسی کشی

?روشویی ایستاده و نیمه ایستاده

✳️روشویی های سرامیکی در واقع یکی از متنوع ترین و پر کاربردترین روشویی های مورد استفاده در سرویس بهداشتی و حمام و دستشویی منازل و اماکن عمومی و صنعتی می‌باشند.

✳️کاسه روشویی سرامیکی با تنوع بسیاری در رنگ، شکل و اندازه در بازار موجود است. این مدل روشویی به دلیل نصب آسان و ظاهر شیک و مدرن خود یکی از محبوب ترین انواع روشویی ها می باشند و اغلب سنگ های روشویی از این جنس ساخته می شوند.

?ویژگی های سرامیک چیست؟

?استحکام بالا و مقاومت در برابر ساییدگی که منجر به عمر مفید بالا سرامیک ها می شود یکی از مهم ترین ویژگی های سرامیک است. سرامیک از نظر شیمیایی خنثی و غیر سمی است و در مقابل حرارت و آتش مقاوم می باشد. همچنین اکثر سرامیک ها در برابر عبور جریان الکتریسیته نیز مقاوم هستند.

?روشویی های سرامیکی قیمت مناسبی دارند و با تنوع بسیاری که در ظاهر دارند، به شما این امکان را می دهند تا به راحتی بتوانید دکوراسیون منزل خود را با تغییر دادن تنها یک کاسه روشویی متحول کنید

به مدیریت : سجاد یوسف زاده

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

طراحی تولید و اجرای روشویی سرامیکی یوسف زاده در تهران , روشویی سرامیکی  , اجرای روشویی سرامیکی در تهران , قیمت روشویی سرامیکی , انواع روشویی سرامیکی , تولید روشویی سرامیکی در تهران , روشویی  ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed