طراحی و اجرای نرده چوبی و استیل اسپیرال

?طراحی و اجرای نرده استیل ، چوبی و آلومینیوم

?طراحی و اجرای پله خم ، نرده های شیشه ای و گلاس ، حفاظ بانکی و جان پناه

?رنگ آمیزی انواع نرده های چوبی

?نرده استیل

✳️استیل یکی از پر مصرف ترین آلیاژهای زندگی مدرن انسان است. همانطور که میدانیم انواع مختلفی نرده وجود دارد که یکی از آنها همین نرده استیل است. یکی از اصلی ترین کارهای نرده استیل این است که از راه پله ها حافظت نماید. همانطور که گفتیم نرده استیل یکی از انواع نرده ها است که علاوه بر زیبایی، مقاومت بسیاری بالایی نیز در برابر رطوبت، انواع شرایط آب و هوایی دارد.از دیگر ویژگی های استیل قابلیت زنگ نزن آن است که باعث شده خیلی از افراد به سمت ان جذب شوند .

?نرده چوبی

✳️نرده چوبی محافظی از جنس چوب که برای جلوگیری از خطر سقوط از پلکان یا پرتگاه مورد استفاده قرار می گیرد.قسمتهای تشکیل دهنده نرده چوبی:

?نعلبکی(کفی) پایه(صراحی) دستنرده(دست انداز) ایستگاه (شاه پایه)

✳️نرده های چوبی مدل های زیادی دارند و برای راه پله و تراس نمای زیادی دارند و زیاد استفاده میشوند مدل های گوناگونی از نرده های چوبی برای سلیقه های گوناگون طراحی شده است و هرکدام از آنها طرح و جنس و استحکام متفاوتی دارند و طرح و نوع هرگونه ای باشد در قیمت نرده تاثیر دارد.

?نرده آلومینیوم 

✳️یکی از انواع نرده هایی که امروزه در ساختمان ها و حتی مراکز اداری و تجاری از آنها به وفور استفاده می شود نرده آلومینیومی است این نرده ها از جنس آلومینیوم ساخته شده است و با سطح مقطع دایره و چهارگوش در طرح ها و نقش های مختلف آماده فروش هستند.

✳️از ویژگی های نرده آلومینیومی می توان به سبکی وزن و استحکام بالا در برابر فشار و ضربه اشاره کرد، یکی از بهترین ویژگی های نرده آلومینیومی این است هیچ گاه زنگ نمی زند، همچنین میتوان از آن به عنوان حفاظ پنجره و بالکن نیز استفاده نمود.

✳️بیشتر خریدارانی که مایل اند از نرده آلومینیومی استفاده کنند، طرحهای رنگی آنادایز شده ،آلومینیوم طلایی و آلومینیوم طرح چوب را نسبت به ما بقی طرح های آن ترجیح می دهند.

به مدیریت : فرجی

شماره های تماس:

09147730248
09304969946
04133301918

 

 

 

 

طراحی و اجرای نرده چوبی و استیل اسپیرال در تبریز , طراحی و اجرای نرده چوبی , نرده استیل , نرده آلومینیوم , طراحی و اجرای پله خم در تبریز , رنگ آمیزی انواع نرده های چوبی در تبریز , نرده های شیشه ای و گلاس , حفاظ بانکی و جان پناه , قیمت نرده ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed