Address & Contact

Our Address

رشت، خیابان تختی، جنب بانک صادرات

Telephone

مزون خاتون در رشت

✳️دوخت لباس مجلسی 

🌟سفارش دوخت لباس و سپردن دوخت لباس به خیاط برای لباس‌‌‌های مجلسی و رسمی‌ر واج بیشتری دارد و بیشتر افراد برای تهیه ی لباس مجلسی به فکر سفارش لباس به خیاط می‌افتند. در انجام خیاطی مجلسی مانند خیاطی شومیز یا لباس‌‌‌های مجلسی دیگر باید خیاط دقت و مهارت بسیار بالایی داشته باشد تا بتواند لباسی خوش دوخت به شما تحویل دهد.

🌟دوخت لباس مجلسی باید به خیاط حرفه ای و کاربلد سپرده شود زیرا خوش دوخت و خوش مدل بودن لباس مجلسی اهمیت بسیار زیادی دارد بنابراین خیاطی پیراهن مجلسی را به یک خیاط زبردست بسپارید.

🌟قیمت دوخت لباس زنانه با توجه به مدل لباس و نوع پارچه ای که انتخاب کرده اید تعیین می‌شود زیرا برخی مدل‌ها و برخی پارچه‌ها به مهارت و زمان بیشتری نیاز دارند.مزون دوزی مهناز و مرجان در نظر دارد با توجه به سلیقه مشتریان خدماتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا جهت رضایت مشتریان عزیز ارائه نماید و در نهایت قیمت تمام شده ی سفارش مشتریان از قیمت‌‌‌های نجومی‌بازار به مراتب پایین تر و با کیفیت بالا تر عرضه شود.

✳️ویژگی بهترین مزون لباس عروس 
💫پرو کردن چند لباس 

🔸🔹مزون لباس عروس حرفه ای شرایطی را مهیا کرده تا شما عروس خانم ها بتوانید چند لباس را به طور همزمان در یک روز بپوشید. اگر در این مورد با مزونی به مشکل برخورد کردید، آن را انتخاب نکنید. زیرا این حق شماست که لباسی که دوست دارید را بپوشید و فرم بدن خود را در لباس عروس مشاهده کنید.

💫 دارای خیاط حرفه ای 

🔸🔹مزون های لباس عروس به خاطر اینکه بسیار تخصصی و ویژه در این حیطه فعالیت می کنند، خیاط های حرفه ای و مورد اعتمادی را استخدام می کنند. اگر در بین لباس ها با مشکل دوخت و طراحی مواجه شدید، آن مزون لباس عروس را از برنامه های خود حذف کنید. زیرا فقط یکبار لباس سفید عروسی را به تن می کنید در نتیجه لباس شما باید تمام و کمال دوخته شده باشد.

💫 با کمال میل ایرادات را بپذیرند

🔸🔹این موضوع خیلی مهم است که اگر از لباسی خوشتان آمد اما سایز شما نبود با ایرادی به کار وارد بود، سریع آن را رفع کنند. برخی مزون های لباس عروس، زیر بار این موضوع نمی روند و گاهی مشتری را مقصر می دانند. خلاصه با مزون های خوش قلق قرارداد ببندید و لباس عروس را از بین مزون های با انصاف انتخاب کنید.

💫 تنوع بیشتر 

🔸🔹مزون های حرفه ای لباس عروس، اصولا چون طرفداران زیادی دارند لباس های متنوع تری نیز ارائه می دهند. سعی کنید سراغ مزون هایی بروید که انواع لباس عروس، لباس عقد و لباس نامزدی را می دوزند.ناگفته نماند که این دسته مزون لباس عروس به دلیل سابقه بسیار زیاد، به سلیقه و انتخاب شما احترام می گذارند و سر موقع لباس را تحویل می دهند.

💫 به انتخاب شما احترام می گذارند 

🔸🔹انتخاب شما اولویت اول و آخر است. زیرا در انتها قرار است لباس عروس در تن شما دیده شود و داماد از دیدنتان هیجان زده شود. در نتیجه سعی کنید به حرف کارمندان مزون دقت نکنید و لباسی که مناسب فرم بدن شما است انتخاب کنید. البته افرادی که در زمینه مدل لباس عروس متخصص هستند و کارنامه بلند بالایی دارند بهتر می توانند کمکتان کنند.

به مدیریت:مهین رفیعی

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی و دوخت لباس عروس و شب خاتون در رشت , طراحی لباس شب خاتون در رشت , طراحی لباس عروس خاتون در رشت , دوخت لباس عروس خاتون در رشت , دوخت لباس شب خاتون در رشت , مزون لباس عروس خاتون در رشت , مزون لباس عروس خاتون , مزون لباس مجلسی خاتون در رشت ,  دوخت لباس مجلسی در رشت , دوخت لباس عروس در رشت , بهترین مزون لباس در رشت , لباس مجلسی , لباس شب , مزون لباس در رشت , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed