پله، درب، نرده، اسپیرال، فرفورژه دست ساز و درب‌‌‌های خاص

?تولید کننده پله و درب‌‌‌های دست ساز

?نصب و ارسال به تمامی‌کشور

⭕️نرده فرفورژه پله

✳️نرده فرفورژه پله درون ساختمان‌ها یکی از مواردی است که می‌بایست حتما پس از نصب پلکان به عنوان حصاری گرداگرد آن واقع گردد تا به این منظور به هنگام سکندری خوردن یا به هر دلیلی افتادن و سقوط از روی پله‌‌‌های ساختمان بتوان از پله مارپیچ به عنوان تکیه گاهی در جهت حفظ جان خود استفاده کرد.

✳️این مسئله زمانی بیشتر نمود می‌یابد که داخل ساختمان‌ها بچه‌‌‌های کوچک و بازیگوشی باشند که دائما از پله‌ها بالا و پایین می‌روند و احتمال سقوط یا سکندری خوردن آن بسیار زیاد است و در صورت نبود نرده فرفورژه پله ممکن است عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

✳️بنابراین ساخت و نصب پله مارپیچ را بلافاصله پس از نصب پلکان منزل خویش حتما به دست افراد متخصص و کاربلد بسپارید تا با بهره گیری از علم و تخصص خویش در این زمینه بتوانند با نصب نرده فرفورژه پله به عنوان حفاظ آهنی یا چوبی جان خود و اعضای خانواده و به ویژه کودکان بازیگوش خود و مهمانان خویش را از هر گونه آسیب جدی حفظ نمایید.

⭕️درب فرفورژه

?درب فرفورژه ساختمان، یک نوع دیگری از درب‌‌‌های ساختمانی محسوب می‌شود که در قسمت ورودی ساختمان ها، پارکینگ، درب حیاط و یا حتی در محل ورودی ساختمان‌‌‌های اداری نصب می‌شود.

?درب‌‌‌های فرفورژه ساختمانی که از دوام و استحکام بالایی برخوردار هستند عموماً از فولاد مقاوم ساخته می‌شوند. بهترین رنگ‌ها برای رنگ آمیزی درب‌‌‌های فلزی ساختمان‌ها به کار می‌روند.

?درب فرفورژه ساختمان باید از نظر رنگ و طرح با نمای بیرونی هماهنگ باشد

 به مدیریت: آقای علی فالی

 

 

 

 

 

 

طراحی و ساخت پله و نرده و درب‌‌‌های دست ساز در عسلویه , پله سازان جم در عسلویه , تولید کننده پله و درب‌‌‌های دست ساز , پله , درب , نرده , فرفورژه دست ساز ,  درب‌‌‌های خاص ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed