Address & Contact

Our Address

یزد،خیابان امام ،پاساژ جواهر

Telephone

گالری طلا و جواهرات کریمی

طلا و جواهر کریمی

🔅مجموعه ای بی نظیر از طلا و جواهرات ست و نیم ست🔅

🔅طلا یکی از محبوب ترین فلزات در جهان به شمار می رود و استفاده از آن از زمان های قدیم رایج بوده است.

🟢یک قطعه جواهر ساخته شده توسط طلا، از ماندگاری و دوام بسیار زیادی برخوردار است و اگر از شیوه های صحیح نگهداری طلا استفاده شود؛ این موجب طول عمر بیشتر این فلز می گردد.

🟢طلا یک فلز ضد حساسیت است و یکی از جواهرات بسیار ارزشمند برای افرادی است که از آلرژی و ناراحتی های پوستی رنج می برند. هم چنین استفاده از طلا به عنوان یک سرمایه برای زندگی به شمار می رود؛ زیرا این فلز ارزشمند در طول سال ها از افزایش قیمت برخوردار بوده است و این روند همواره ادامه خواهد داشت.

☑️عیار طلا

🟢عیار در واقع واحدی است که میزان خلوص طلا و دیگر فلزات را اندازه‌گیری می‌کند. هر میزان که وجود فلزات دیگر در طلا بیشتر باشد عیار آن پایین‌تر است و متعاقبا قیمت آن نیز کمتر است و بالعکس.

🟢علاقه‌ی مردم به میزان عیار در کشور‌های مختلف متفاوت است به طور مثال در کشور ما عیار 18 مورد پسند مردم است در صورتی که در کشور‌های عربی این عدد 24 می‌باشد.

☑️رنگ طلا

🟢رنگ طلا می‌تواند بسته به اینکه چه آلیاژی، با چه میزانی در آن به کار رفته باشد متفاوت باشد. در آلیاژ طلا، مس و نقره اگر میزان طلا بیشتر باشد، طلا به رنگ زرد در می‌آید. در آلیاژ طلا، نقر، مس و روی اگر میزان نقره بیشتر باشد، طلای سبز به دست می‌آید.

🟢در آلیاژ طلا و مس اگر میزان مس بیشتر باشد، طلای صورتی خواهیم داشت و در الیاژ طلا، نیکل، پالادیوم، نقره و روی اگر نسبت همگی ثابت باشد، طلای سفید خواهیم داشت.

به مدیریت : محسن کریمی

گالری طلا و جواهرات در یزد, طلا  , طلاجات بدون مالیات و کارمزد دریزد , طلافروشی در یزد , طلا با عیار 18 , عیار طلا  , قیمت طلا , طلافروشی  , قیمت طلا , گالری طلا و جواهرات , طلا و جواهر کریمی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed