Address & Contact

Our Address

تهران، میدان رسالت ،خیابان سی متری دوم (جهانشاهلو ) ،بعد از چهار راه تکاوران، پلاک ۱۴۹

فروشگاه روکش وکیوم محمودیان

?فروش انواع روکش های ممبران کره ای و چینی

?فروش چسب ممبران گل و سرستون های کابینتی

?ارسال به تمام نقاط ایران

✳️روکش وکیوم ممبران نوع از روکش پی وی سی است که برای تزئین انواع ورق های چوبی مورد استفاده قرار می گیرد و ورق های MDF و نئوپان را به مقاومت و زیبایی بیشتری ارتقا می دهد. روکش ممبران با استفاده از دستگاه پرس وکیوم به ورق های ام دی اف متصل می شوند. روکش وکیوم ممبران از مواد ترموپلاستیک و PVC ساخته شده است. از روکش وکیوم در مبلمان های سنتی و کلاسیک، تخت خواب، درب منازل و شرکت ها، کابینت آشپزخانه، دیوارکوب ها، پارتیشن های ساختمانی و بسیاری موارد دیگر استفاده می گردد.

?چرا روکش ممبران؟

?ام دی اف خام طرفداران اندکی دارد. علاوه بر ظاهر ساده، کیفیت ام دی اف به تنهایی چنگی به دل نمی زند و مقاومت آن در برابر رطوبت و دیگر عوامل محیطی اندک است. همین مسئله باعث می شود که تولیدکنندگان کابینت از روکش های متنوعی در ساخت محصولات خود استفاده کنند.

?روکش هایی نظیر ممبران، های گلاس، ملامینه و لترون برای پوشش ام دی اف استفاده می شود. این روکش ها علاوه بر افزایش طول عمر کابینت، ظاهر آن را نیز بسیار زیباتر می کنند. از این میان، روکش وکیوم یا روکش ممبران را می توان جزء پرطرفدارترین انواع روکش به شمار آورد.

⚡️روکش وکیوم چینی

?روکش وکیوم چینی نیز در بازار ایران بسیار پرکاربرد است. قیمت آن نسبتاً با نمونه های ایرانی برابری می کند و کیفیت آن نیز مشابه و در برخی موارد پایین تر از محصولات ایرانی است. معمولاً روکش ممبران به تنهایی در بازار عرضه نمی شود و پنل های ممبران آماده (شامل ام دی اف با روکش پی وی سی) را می توانید تهیه کنید. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که در پنل تهیه شده از تمام محصولات مرغوب استفاده شده باشد.

⚡️روکش وکیوم کره ای

?در نهایت نیز روکش وکیوم کره ای را می توان بهترین نوع روکش وکیوم به شمار آورد. با اینکه قیمت این نوع روکش به نسبت روکش وکیوم ایرانی و چینی بالاتر است، اما کیفیت آن را می توان یک سر و گردن بالاتر از آن دو به حساب آورد. روکش وکیوم کره ای نیز از محصولات پرطرفدار در بازار ایران است، اما قیمت آن باعث شده بسیاری از تولیدکنندگان از آن دوری کنند.

?دقت کنید که اگر روکش شما از جنس کره ای باشد اما چسب نامرغوبی استفاده کنید، محصول نهایی ممکن است بسیار بی کیفیت تر از محصولات ایرانی و چینی تمام شود

به مدیریت : رضا محمودیان

 

 

 

فروشگاه روکش وکیوم محمودیان در تهران  , روکش وکیوم  , فروش چسب ممبران گل و سرستون های کابینتی در تهران  , فروش انواع روکش های ممبران کره ای و چینی  , روکش ممبران , روکش ممبران کره ای ,  روکش ممبران چینی  ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed