فروشگاه لوازم خانگی،فروش یخچال ساید،لباسشویی،کولر،جاروبرقی و بخاری مجید در بندر گناوه

⚡️لوازم خانگی نو و استوک خارجی 
⚡️عرضه مستقیم از دبی و شارجه 
⚡️انواع یخچال های ساید،کمبی،لباسشویی،ظرفشویی،کولر،جاروبرقی و بخاری نو و استوک 

?لوازم خانگی در تعریف به ماشین‌‌‌های مکانیکی و الکتریکی گفته میشود برخی از عملکردها {فعالیت یا مجموعه پاسخ هایی که به نتیجۀ موثر در محیط منجر شود} خانگی مانند پخت و پز، تمیز کردن یا نگه داری مواد غذایی را انجام میدهند.

?در زبان انگلیسی لوازم خانگی به دو دسته لوازم خانگی بزرگ(یا کالاهای سفید)، لوازم کوچک که اکثرا الکترونیک هستند(به کالاهای قهوه ای معروف است) تقسیم بندی میشود. این طبقه‌بندی، بر پایه اندازه و وزن این لوازم می‌باشد.

?کالاهای قهوه ای به مهارت فنی و دانش تخصصی در تعمیر و نگه داری نیاز دارند و با گذشت زمان پیچیده تر می‌شوند، مانند رفتن از لحیم کاری به یک ایستگاه لحیم کاری هوای داغ 

?در حالی که کالاهای سفید ممکن است به مهارت‌‌‌های عملی بیشتری نیاز داشته باشند و برای تعمیر آنها به دستکاری دستگاه‌ها و ابزارهای سنگین نیاز است.

 

به مدیریت:مجید کارگر

شماره های تماس:

09179065768
09368488407

 

 

 

لوازم خانگی در بوشهر , لوازم خانگی مجید , فروشگاه لوازم خانگی مجید در بوشهر , لوازم آشپزخانه , فروش کالای خانه در بندر گناوه , لوازم صوتی و تصویری در بوشهر , فروش یخچال در بندر گناوه , فروش لباسشویی , فروش ماشین ظرفشویی , فروش بخاری , فروش لوازم خانگی نو , فروش لوازم خانگی استوک , فروش کولر , فروش جاروبرقی در بندر گناوه ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed