فروشگاه کتونی و کفش کوهنوردی اورجینال مزارزیی

✨فروش انواع کتونی،کفش و کوله کوه نوردی اورجینال،کاپشن کوه نوردی استک اصل اروپایی

✨ارسال به سراسر کشور

?کفش کوهنوردی(hiking boot) کفشی است که به‌طور خاص برای محافظت از پا و مچ پا هنگام فعالیت‌های پیاده‌روی در فضای باز مانند کوهنوردی طراحی‌شده است. آن‌ها همچنین یکی از مهم‌ترین وسایل تجهیزات کوهنوردی هستند، زیرا ویژگی‌های کفش کوهنوردی ازجمله کیفیت و دوام آن‌ها می‌تواند توانایی یک کوهنورد را در پیمودن مسافت‌های طولانی بدون آسیب‌دیدگی بهبود بخشد.

❇️قسمت‌های مختلف کفش کوهنوردی

بخش رویی قسمت بالایی یک کفش کوهنوردی برای محافظت و حمایت از پا با یک تنه کاملاً مناسب در نظر گرفته شده است. از ویژگی‌های کفش کوهنوردی در قسمت رویه باید ضد آب و نفوذناپذیر باشد، اما به پا اجازه نفس کشیدن دهد تا از ایجاد رطوبت بیش‌ازحد در پا و درنتیجه ایجاد تاول و ناراحتی‌های دیگر جلوگیری کند.

? زیره

کفش های کوهنوردی دارای کفی‌های لاستیکی محکم برای ایجاد اصطکاک و جلوگیری از لیز خوردن روی هر سطحی هستند. قوس کف پا شوک یا ضربه را جذب کرده و تغییر مسیر می‌دهد.

? زبانه

به فلپ ها و یا قسمتی که ورودی قسمت فوقانی را می‌پوشاند، زبانه گفته می‌شود. این بخشی است که به زیر بندها می‌رود. از ویژگی‌های کفش کوهنوردی این است که زبانه‌ها در کفش برای اطمینان از عدم ورود آب و گردوخاک به چکمه‌ها است.

? آسترها و روکش‌ها

آسترها و روکش‌ها محافظت و راحتی بیشتری را برای پا ایجاد می‌کنند.

? کفی

کفی پایین‌ترین قسمت داخلی است که پا روی آن قرار می‌گیرد. کفی‌هایی که کاملاً مناسب پاهای کوهنورد هستند، حداکثر پشتیبانی و تعادل را تضمین می‌کنند.

? شنک‌ها

شنک‌ها (Shanks) صفحات پلاستیکی یا فلزی سفت تعبیه‌شده در کف کفش هستند. کفش ها با ساق‌های کامل، سه‌چهارم یا نیمه بلند ساخته می‌شوند. از ویژگی‌های کفش کوهنوردی این است که ساق بلندتر، کفش های محکم‌تری را ایجاد می‌کنند.

? یقه‌های اسکرای

یقه‌های اسکرای (Scree Collars) از تاندون آشیل و مچ پا در برابر تاول زدن محافظت می‌کند.

? اتصالات کرامپون

اتصالات کرامپون (Crampon Connections) روی کفش ها پوشیده می‌شوند تا به هنگام راه رفتن بر روی برف و یخ اصطکاک مناسبی ایجاد کرده تا از لیز خوردن کوهنورد جلوگیری کند.

به مدیریت:محمد مزارزیی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

کفش , کفش کوهنوردی , کتونی کوهنوردی , کاپشن کوهنوردی , کوله کوهنوردی , کفش و کوله اورجینال در سیستان و بلوچستان , فروش انواع کفش و کتونی اورجینال مزارزیی در سیستان و بلوچستان , قیمت انواع کفش و کتونی کوه نوردی در سیستان و بلوچستان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed