Address & Contact

Our Address

خرم آباد ، بالاتر از میدان رازی

Telephone

فروش اجرا و سرویس تاسیسات تهویه و برج خنک کننده دما تجهیز آب 

? شرکت دما تجهیز آب
? فروش و نگهداری و اجرای تاسیسات
? صنعتی، ساختمانی، کشاورزی
? سیستمهای سرمایشی گرمایشی ایستگاها
? پمپاژ تجهیز چاه
? سرویس و نگهداری چاه
? داکت اسپیلت تجهیزات آبیاری
? انواع لوله های فلزی پلیمری
? پنج لایه سیستم های تهویه مطبوع

? تجهیز چاه و لوله فلکسیل

? چیلر هوا و لوله اتصالات پلی اتیلن و هواساز هایژنیک آرمانیک

? نگهداری و تاسیسات برقی و مکانیکی

? انواع برج خنک کننده

برجهای خنک کن از لحاظ نوع عملکرد به چند دسته تقسیم می شوند:

? مدار باز : در این مدل، آب توسط یک پمپ به بالای برج خنک کننده انتقال می یابد و توسط نازلها بر روی پکینگ ها پاشیده می شود. هوایی که از پایین به داخل برج وارد می شود، توسط مجموعه فن و الکتروموتور که در بالا قراردارد، از میان پکینگ ها عبور کرده و به سمت بالا مکیده می شود. بدین ترتیب بر اثر تماس مستقیم آب و هوا، بخشی از آب تبخیر می شود. تبخیر آب یک فرآیند گرماگیر است و گرمای مورد نیاز را از جریان آب عبوری جذب می کند. این نوع برجهای خنک کن برای محیطهایی که از رطوبت نسبی کمی برخوردار است یا به اصطلاح هوا خشک است بسیار مناسب است. عمده ترین عیب این مدل سیستمهای خنک کاری هدررفت بیش از حد آب در اثر تبخیر است.

? مدار بسته : در این نوع سیستمها، تماس مستقیم بین آب و هوا برقرار نمی شود. آب یا هر سیالی که قرار است در برج خنک کن سرد شود از داخل یک کویل حرکت می کند. هوا نیز توسط مجموعه فن و الکتروموتور از پایین به بالا مکیده می شود. در اثر برخورد هوا با سطح بیرونی کویل، حرارت از کویل و بالتبع از سیال داخل کویل جذب می شود و توسط جریان هوا به محیط اطراف منتقل می شود. این نوع برج خنک کننده برای خنک کردن آب با دمای بالا و یا محیط دارای هوا سرد بسیار مناسب است.

? هیبریدی : زمانی که از ترکیب دو برج خنک کننده مدار باز و مدار بسته استفاده کنیم شکل سومی به نام برج خنک کننده هیبریدی خواهیم داشت. در این مدل، آب یا سیال خنک شونده از داخل کویل حرکت می کند و بر روی کویل توسط مجموعه نازل آب پاشیده می شود. مزیت این مدل بهینه سازی مصرف آب است. در شب هنگام و یا ایامی که دمای هوا پایین است، برج خنک کننده هیبریدی صرفاً خشک کار می کند ولی در ساعاتی که هوا گرم است، آب بر روی کویل پاشیده می شود و از هر دو نوع انتقال نهان و محسوس جهت سرمایش سیال خنک شونده بهره گیری می شود.

? لوله فلکسیل چاه چیست ؟

لوله جدار چاه مشبک لوله ای است که برای جلوگیری از ریزش دیواره های چاه استفاده شده و نوع آن تاثیر زیادی روی میزان خروجی آب دارد. استفاده از این لوله بسته به نوع شیار و فضای موجود در بین آن ها متفاوت خواهد بود. این لوله نسلی جدید از لوله ها به شمار می رود که کیفیت آن تحت تاثیر نوع شیار ها متفاوت است. استفاده لوله های فلزی و بتنی در دیواره های چاه ها امروز جای خود را به لوله جدار چاه مشبک داده است.

این نوع لوله ها اغلب دوام بیشتری داشته و می توانند با ویژگی ها متفاوت تاثیر زیادی روی استفاده از آب خروجی چاه داشته باشند. این نوع لوله دارای شیار هایی است که تاثیر زیادی روی دبی آب می گذارد. معمولا شیاره های موجود در لوله به صورت قوسی شکل بوده که از گرفتگی با خاک جلوگیری می کند. همچنین فضای باز موجود در آن به خروج بهتر آب کمک می کند و لذا افت آب چاه ایجاد نخواهد شد.

? برج های خنک کننده چیست؟

برج خنک‌کننده سیستمی است که از آن به جهت خنک‌سازی آبی در فرایندهای سردسازی سیستم‌های تهویه مطبوع، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و غیره استفاده می‌گردد.

از برج خنک‌کن در سیستم خنک‌کاری واحدهای پالایشگاهی، پتروشیمیایی و سایر واحدهای شیمیایی مشابه، نیروگاه‌های حرارتی و سیستم‌های اچ‌وی‌ای‌سی برای تهویه مطبوع ساختمان استفاده می‌شود

? چیلر یا سرد کن چیست؟

دستگاهی است که حرارت را از مایع (معمولاً آب) بر اساس سیکل تبرید تراکم بخار یا جذبی می‌زداید. این مایع می‌تواند برای خنک کاری هوا یا دستگاه‌ها (هواسازها و فن کویل‌ها) استفاده شود

? تجهیز چاه آب

چاه آب و تجهیز آن به وسیله پمپ شناور چاه به منظور دستیابی به منابع آب موجود در سفره های زیر زمینی صورت می گیرد. این عملیات شامل حفاری چاه، جدار گذاری، نصب پمپ شناور چاه و لوله گذاری می باشد و در مجموع می توان از پتانسیل آب های زیر زمینی استفاده نمود.

مدیریت : آقای اسفندیار دارایی مطلق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 برج های خنک کننده , انواع برج های خنک کننده , لوله و اتصالات ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed