موتور برق و موتور جوش زارع در ملک شهر اصفهان

✨فروش و اجاره انواع موتور برق

❇️موتور برق یا مولد الکتریکی دستگاهی است که انرژی مکانیکی حاصل از سوخت گاز یا بنزین و گازوئیل را به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند. البته موتور برق همان موتور ژنراتور است که اصطلاحا در بازار به ژنراتورهای کوچک هوا خنک و پرتابل اطلاق می گردد.

🔴موتور برق گازسوز:

🔹این موتوربرق به دلیل نوع سوخت ،کم مصرف می باشد و باعث کاهش آلودگی هوا می شود و دارای هزینه های کمتری نسبت به نوع بنزینی می باشد.

🔹از دیگر امکانات این دستگاه بی خطر بودن این دستگاه است. این نوع به خاطر گازسوز بودن و حذف بنزین باعث طول عمر محصول نسبت به نوع بنزینی شده است.

🔴موتور برق بنزینی :

🔸پرکاربردترین نوع، موتوربرق های بنزینی می باشد این سیستم ها برای کارکردن در مکان هایی که دسترسی به گاز وجود ندارد مناسب می باشد. سوخت این سیستم ها از بنزین می باشد.

🔸باتوجه به نوع سوخت این محصول گازهای اکسید کربن و دی اکسید کربن تولید می شود که باید در فضای باز مورد استفاده قرار گیرد در غیر اینصورت موجب خفگی می شود.

🔴اجزای تشکیل دهنده موتور برق:

🔹موتور: این بخش از موتور برق قسمت تامین کننده انرژی اصلی مکانیکی را بر عهده دارد. موتور قسمت اصلی یک موتور برق است که در آن انرژی مکانیکی دستگاه در آن تبدیل به انرژی برق می گردد و هرچقدر توان موتور بالاتر باشد میزان برق تولید آن نیز بیشتر می باشد.

🔹سیستم سوخت: وظیفه سوخت رسانی به موتور را دارد.

🔹آلترناتور: که وظیفه تامین انرژی الکتریکی را بر عهده دارد.

🔹پانل برق: تجهیزات خروجی برق AC , DC همچنین کنترل و محافظت از موتور و ژنراتور را بر عهده دارد.

🔹روغن: بخاطره کار کردن طولانی مدت با موتور برق در روز ممکن است اجزا دستگاه دچار سائیدگی شود که با بودن سیستم روغن کاری این مشکل به حداقل می رسد.

به مدیریت:حمید زارع

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

موتور برق , فروش موتور برق در ملک شهر اصفهان , اجاره موتور برق در ملک شهر اصفهان , انواع موتور برق , قیمت موتور برق در اصفهان , اجزای تشکیل دهنده موتور برق , موتور برق بنزینی , موتور برق گازسوز , فروش و اجاره موتور برق زارع در ملک شهر اصفهان , موتور برق زارع در ملک شهر اصفهان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed