اجرای انواع سقف های شیبدار ایران پوشش

?شینگل سقف شیبدار

?نمایندگی فروش و اجرای شینگل آندولین و آندوویلا

?اجرای انواع سقف های شیبدار

❇️آندولین چیست؟

آندولین یکی از مصالح محبوب در زمینه پوشش سقف هست که با مقاومت بالا و الیاف طبیعی تولید شده و نکته جالب آندولین این هست که رنگ این محصول سطحی نبوده و ورق ها پس از تزریق بیوتمن از درون رنگ به خود میگیرند و در هر شرایط رنگ آن ثابت میماند.
ورق آندولین دارای عایق عالی بوده که در برابر نفوذ آب عایق هست و بدلیل انعطافی که دارد ترک برنمیدارد و همچنین زنگ نزده و پوسیده هم نمیشود و همچنین در انواع شرایط آب و هوایی برای ساختمان های مسکونی و تجاری قابل استفاده هست.سقف آندولین (onduline) از الیاف طبیعی ساخته شده و مقاوم بوده و به همین دلیل نیاز به بررسی ماهانه و سالانه ندارد.

❇️آندوویلا چیست؟

آندوویلا یک ورق مناسب جهت استفاده در پوشش سقف هست که جایگزین مناسبی برای دیگر مصالح پوشش سقف هست. ورق آندوویلا ضد آب گیری بوده و با محیط زیست سازگار هستند. اگر به فکر بازسازی یا ساخت پوشش سقف شیبدار خود هستید آندولین میتواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد زیرا تمامی استاندارد های روز در این ورق رعایت شده.
دیزاینر های این محصول بسیار سعی کرده اند تا آندولین تلفیق سنتی و مدرن رو رعایت کنند تا علاوه بر استاندارد های روز و متریال های مدرن حال و هوا آرامش سنتی را نیز داشته باشد.
ما به شما قول میدهیم پس از اجرا توسط نصاب حرفه ای این محصول از نتیجه کار لذت ببرید چون حالا دارای یک مسکن با نمای بی نقص همراه با حال و هوای مدرنیته و سنتی هستید.
همچنین از دیگر مزایای آندوویلا (onduvilla) میتوان به سازگار بودن این محصول با محیط زیست اشاره کرد.

به مدیریت:علیرضا آجرلو

 

 

 

 

 

سقف شیبدار , انواع سقف شیبدار , آندولین چیست , آندوویلا چیست , اجرای انواع سقف شیبدار در کرج , فروش و اجرای شینگل آندولین و آندوویلا ایران پوشش در کرج , مجموعه ایران پوشش در کرج , هزینه اجرای سقف شیبدار در کرج ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed