فروش و اجرای چوب پلاست و چوب ترمووود کریمی

✳️فروش و اجرای صفر تا صد چوب پلاست  و چوب ترمو، گابیون، پرگولا و آلاچیق در تمام نقاط ایران

✳️با بهترین کیفیت جنس و بهترین قیمت

🔻چوب پلاست

🟣چوب پلاست به عنوان محصولی جدیدکه در گروه مواد کامپوزیتی قرار گرفته متشکل از گرانول چوب یا پودر چوب با مقدار معین به همراه مواد پلیمری بوده و در ابعاد و قالب‌‌‌های متعدد به روش اکستروژن تولید و عرضه می‌گردد.

🟣از مزایای چوب پلاست می‌توان به عواملی همچون صرفه جویی در مواد اولیه و جلوگیری از قطع ببهوده درختان و استفاده پرکاربرددر صنعت ساختمان و ساخت مصنوعاتی همچون کفپوشهای چوب پلاستیک، نماپوش چوب پلاست، فلاورباکس و مبلمان شهری اشاره نمود. مهمترین مزیت پروفیلهای چوب پلاستیک مقاوت بالای آن در مقابل عوامل جوی همچون اشعه uv آفتاب و به طور خاص مقاومت بالا در مقابل رطوبت و استفاده بسیار زیاد در مناطق مرطوب اشاره نمود.

🔻ترمووود

🔵از سالیان گذشته چوب به عنوان یک ماده طبیعی کاربردهای فراوان داشته که به بیشترین کاربرد آن می‌توان به استفاده در صنعت ساختمان اشاره نمود. ترمووود به عنوان محصولی نوین که طی فرآیند خاص و علمی‌در چند مرحله با دماهای متفاوت گرمادیده و رطوبت خود را از دست داده تا مشکلات چوب طبیعی همچون ترک خوردگی را نداشته و نسبت به آن مقاوم تر شود از این رو ترمووود به عنوان محصولی جدید و زیبا جایگاهی ژرف را در صنعت دکوراسیون و ساختمان باز نموده است.

🔻گابیون

🟢گابیون به طور کلی قفسی ساخته شده از توری شش ضلعی می‌باشد که تولید شده از مفتول گالوانیزه گرم می‌باشد و به دلیل دوام و مقاومت زیادی که دارد می‌توان به راحتی درون آن را پر از قلوه سنگ و سایر انواع سنگ‌ها نمود و به صورت خشکه چینی سنگ‌ها را بر روی هم مهار نمود و تور سنگی مقاوم و در عین حال زیبایی ایجاد نمود.

🔻 پرگولا

🟡پرگولا یک ساختار چارچوب دار سفارشی در فضای باز است که معمولا از چوب یا فلز به ساخته می‌شود. این ساختار دارای تیرک هایی بوده که بر روی آنها سقف صاف یا قوس دار قرار می‌گیرد که از یک منظر نگهدارنده شاخه‌‌‌های درخت تاک می‌باشد. شبکه سرپوشیده بالا می‌تواند باز شود یا به عنوان پوشش برای انسداد استفاده شود.

🟡انواع پرگولا با توجه به سازه پرگولا: پرگولا ترمووود، پرگولا چوب پلاست، پرگولا چوبی و پرگولا فلزی، جهت افزودن فضای خصوصی و ایجاد سایه، می‌تواند متصل به بنا و دارای فضایی جهت نشستن در نظر گرفته شود ولی می‌تواند بعنوان فضایی مستقل و جدا از بنا، بعنوان نقطه کانونی در چشم انداز، نیز ساخته شود.

به مدیریت: آقای کریمی‌

🔻ویژگی محصولات🔻

🔸مقاوم در برابر رطوبت و آب گریز🔸

🔸مقاوم در برابر اشعه UV🔸

🔸مقاوم در برابر آتش سوزی🔸

🔸آنتی باکتریال🔸

🔸مقاوم در برابر خط و خش🔸

🔸مقاوم در برابر انواع حشرات🔸

🔸عایق حرارتی و صوتی🔸

🔸قابل شستشو🔸

🔸سطح غیر لغزنده🔸

🔸قاوم در برابر قارچ و کپک🔸

🔸نصب، تعمیر و نگهداری آسان🔸

🔸ایمن و فاقد مواد سمی🔸

🔸ضد حساسیت🔸

🔸سازگار با محیط زیست🔸

🔸قابل بازیافت🔸

🔸طول عمر بالا🔸

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

فروش و اجرای چوب پلاست و چوب ترمووود کریمی‌در تهران , چوب پلاست , چوب ترمووود ,  پرگولا , گابیون  , آلاچیق , اجرای صفر تا صد چوب پلاست  و چوب ترمو , چوب پلاست چیست , انواع پرگولا  ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed