ماشین سازی و بورینگ و تراش قطعات صنعتی کاوه

? خدمات تراش و بورینگ 
? ساخت قطعات صنعتی 
? خدمات تراشکاری 
? ساخت انواع پمپ وکیوم 

? اگرچه دستگاه بورینگ به نماد تراشکاری داخلی معروف شده است؛ ولی از دستگاه‌های بسیار مهم ماشینکاری است که ورای مرزهای محدودیت ادوات دیگر به انجام وظیفه می‌پردازد. درعین حال در بورینگ نیز همان ابزارهای ماشینکاری که با چرخش وظایفی همچون قلاویزکاری،‌ برقو، کفتراشی و غیره را انجام می‌دهند،‌ می‌توانند عملیات‌های مختلف را به عهده بگیرند.

? از انواع کاربرد ماشین بورینگ می‌توان به عملیات‌های زیر اشاره کرد:

? برقوکاری 

? تراشکاری 

? شیارزنی 

? صیقل کاری 

? دنده تراشی 

? سنگ زنی 

? کف تراشی 

? سیلندر تراشی 

? البته حساسیت قوانین عمومی ماشینکاری در بورینگ بیشتر است، اگر دستگاه تراشکاری را دقیق بدانیم می‌توانیم بگویم بورینگ‌ها یک گام جلوتر و دقیق‌تر هستند.

? در اهمیت محاسبه هزینه تراشکاری در دنیای ماشین‌کاری که هر چه بگوییم کم است؛ ولی باید بدانید که در مورد خدمات بورینگ این اهمیت دو چندان خواهد شد. شناخت قوانین عمومی ماشینکاری در بورینگ می‌تواند باعث افزایش کیفیت سطح شود بنابراین استفاده از بورینگ به‌همراه رعایت اصول مهندسی که منجر به افزایش کیفیت قطعات و کاهش هزینه‌ها می‌شود و یک فرصت ایده‌آل برای حضور در بازارهای جدید و پرسود است.

مدیریت:آقای کاوه محمد نبی

 

 

 

 

 

 

خدمات بورینگ کاری , خدمات بورینگ کاری , خدمات بورینگ در اصفهان , خدمات بورینگ , خدمات بورینگ سنگین , آموزش بورینگ کاری , آموزش کار با دستگاه بورینگ , دستگاه تراش بورینگ , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed