Address & Contact

Our Address

تهران ، شادآباد ، خیابان هفده شهریور ، نبش پانزده متری دوم ، داخل پاساژآوا

مجموعه تولیدی فنرسازی بهلر

⚙️ تولید و بورس انواع فنرهای فشاری ، کششی ، فرمدار، پیچشی ، فولادی ، تسمه ای ، استیل و هر نوع فنر دیگر در هر سایز و ابعادی با پیشرفته ترین دستگاه های تمام اتوماتیک و CNC

⚙️ در کوتاه ترین زمان ممکن

⚙️ مجموعه تولیدی فنرسازی بهلر سالیان سال است که با توانمندی از محبت خداوند منان کار خود را در عرصه تولید انواع فنر های کششی، فشاری، کله قندی، کونیک، پیچشی، فرمدار و حلزونی شروع کرده است.

⚙️ این شرکت مفتخر است که با ارائه محصولات باکیفیت و رعایت استاندارد های لازم با اطمینان بیشتری سفارش ساخت فنر موردنیاز خود را ثبت می کنند.

⚙️ بهرمندی از دستگاه و ابزارآلات دقیق و برترین فناوری تولید فنر این توانایی را برای کمپانی بهلر ایجاد کرده است تا در ارائه فعالیت خود آمادگی فراهم کردن مهم ترین و دقیق ترین قطعات فنری و فرم دار را با رعایت استاندارد ها و تعهدات کیفی مورد نظر مشتریان، داشته باشد.

⚙️ از آنجایی که شرکت فنرسازی بهلر سابقه درخشانی دارد، خیلی از شرکت ها می خواهند بدانند که راز موفقیت ما در چیست؟ باید بگوییم تنوع قطعات و متریال مرغوب استفاده شده در محصولات تولیدی بسته به زمینه استفاده و اهمیت بسیار در مجموعه باعث موفقیت این تیم بزرگ شده است.

⚙️ مجموعه فنرسازی بهلر درصدد است که در آینده ی پیش رو تجهیزات و ابزار آلات خود را مجددا افزایش دهد تا سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند. ساخت و تحویل در زمان مقرر و مطابق با نیاز مشتریان، رعایت انصاف، ارائه قیمت مناسب و مشتریان وفادار موفقیت های کسب شده در سال های فعالیت این شرکت بوده است .

⚙️ بهتر است بدانید اگر تمایل̨ به ارسال طرح یا نمونه فنر مدنظرتان به شرکت ما را دارید می توانید از هر راه ارتباطی که خودتان راحت ترید اقدام فرمایید از جمله تماس تلفنی، تلگرام، واتس آپ، ایمیل و همچنین می توانید حضوری تشریف بیاورید و با صرف قهوه ای در کنار هم طرح و نمونه فنر مورد نیاز خود را بدهید تا در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن سفارش شما ساخته و تحویل داده شود.

آموزش راه اندازی شغل پرکاربرد فنرسازی با کمترین سرمایه اولیه و به صورت غیر حضوری برای افراد جویای کار

 آموزش بازاریابی و فروش و کسب درآمد عالی در این شغل از ماه اول

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر و یا آدرس سایت تماس حاصل فرمایید

09124784367?
02166829177 صادقی?

مدیریت : آقای مهدی صادقی

 

http://www.Bohlerfanar.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فنر , فنرفشاری , فنرکششی , فنرپیچشی , فنرحلزونی , فنرسازی , فنرفرمدار , تولیدفنردر تهران , فنرسازی در تهران , ساخت فنر , فنرسازی , تولید فنر ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed