آموزش حرفه ای فوتبال و آکادمی فوتبال شیخلووند در اردبیل

⚽️مهدی شیخلووند 
⚽️بازیکن سابق تیم ملی فوتسال ایران 
⚽️مربی A.AFC (درجه A کنفدراسیون فوتبال آسیا) 

⚽️مدرسه فوتبال شیخلووند در اردبیل واقع شده است. این مدرسه فوتبال با بهره مندی از مربیان حرفه ای اقدام به آموزش فوتبال به صورت اصولی و حرفه ای در تمام رده های سنی نموده است. همچنین در مدرسه فوتبال شیخلووند استعداد یابی فوتبال و تمرینات تخصصی دروازه بانی نیز انجام می شود.

?مدرسه فوتبال 

?مدرسه فوتبال، مکانی جهت به واقعیت پیوستن رویای فوتبالیست های قدرتمند و باتجربه در دنیا می باشد. بدیهی است که یکی از بزرگترین آرزوهای تمام فوتبالیست های جوان و نوپا، بازی کردن در یکی از لیگ های اساسی و برتر جهان است. برای به حقیقت پیوستن این رویا و آرزو، تلاش و کوشش های مکرری را انجام می دهند.

?برای تبدیل شدن شما نوجوان عزیز به یک فوتبالیست حرفه ای و تکنیکی، نیازمند کسب آموزش های حرفه ای اصول فوتبال و همچنین قواعد کارهای تیمی و تکنیکال می باشید. بسیاری از نوجوانان و افراد علاقه مند به فوتبال، در کوچه و یا پارک ها فوتبال را شروع کرده اند. به ضرس قاطع می توان گفت امروزه جهت کشف استعدادهای بزرگ و شکوفا کردن رویای فوتبالیست شدن، نیازمند پیوستن به مدرسه فوتبال هستید.

?مدارس فوتبال در سطح کشور وجود دارد. ممکن است برخی از آنها شناخته شده و یا برخی از آنها دارای شهرت کمتری باشند. یکی از ورزش های مورد علاقه و محبوب در بین تمام رده های سنی به خصوص بین پسرها، فوتبال می باشد.مهمترین و برترین مکان به منظور افزایش توانایی بدن جهت انجام انواع فعالیت ها و شکوفایی و رشد قدرتمندی فوتبالیست ها، مدرسه فوتبالی در رده های سنی مختلف می باشد.

?یک مدرسه فوتبال به طور كلي برای تحقق اهداف زیر تاسیس می گردد:
?گسترش و توسعه ورزش فوتبال در میان كودكان و نوجوانان 
?آموزش پايه و علمی فوتبال 
?ویژگی های کلی مدرسه فوتبال 

?این مدرسه اقدام به ثبت نام کودکان و نوجوانان حرفه ای و یا نیمه حرفه ای در زمینه فوتبال با دارا بودن هر رده سنی می کند. همچنین دارای مربیان خوش ذوق و با تجربه با هر رده سنی، از تجربه و تخصص بالایی نیز بهره مند هستند. که در رشد کودکان در حیطه فوتبال نیز کمک رسانی خواهند کرد.

?فعالیت رسانی مدرسه فوتبال با بهره گیری از کارشناسان تخصصی و کاربلد، مربیان حرفه ای ورزشی، کارشناسان علوم ورزشی با به کارگیری تمامی اصول و قواعد ورزشی نیز انجام می شود.

به مدیریت:مهدی شیخلووند

 

 

 

 

 

 

آموزش فوتبال در اردبیل , آموزش حرفه ای فوتبال , آکادمی فوتبال , آکادمی فوتبال شیخلووند , مدرسه فوتبال شیخلووند , فوتبال در اردبیل , مربی فوتبال , بازیکن حرفه ای , مهدی شیخلووند , فوتبال حرفه ای , فوتبال باشگاهی , باشگاه فوتبال , لیگ برتر , هزینه مدارس فوتبال , فوتبال نوجوانان , آموزش فوتبال به نوجوانان , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed