مرکز صافکاری و سرامیک خودرو و خدمات پی دی آر لطیفی 

? بدنه ، سرامیک ، احیای رنگ و صفرشویی احمد pdr لطیفی در تهران?

car pdr services

مرکز دیتیلینگ و سرامیک خودرو و خدمات پی در آر لطیفی 

? لمس جادویی 

?  صافکاری نقاط دوبل با دستگاه PDR-MTC

? ریکاوری بدنه ، سرامیک کاور ، پولیش ، لیسه گیری

? کارشناسی خودرو و احیای رنگ

? صفرشویی

مرکز دیتیلینگ و سرامیک خودرو و خدمات پی در آر لطیفی 

?خودرو خود را صفر تحویل بگیرید در محیطی امن با قرارداد، به صورت کاملا تخصصی اتومبیل شما را تعمیر می‌کند?

✨ صافکاری را به متخصصش بسپار✨

صافکاری یکی از آن خدماتی است که دقیقا نمی‌دانیم چه زمانی به آن نیاز خواهیم داشت. صافکاری ماشین مهارتی برای تعمیر بدنه خودروست. صافکاری نقاشی ماشین امروزه انواع مختلفی دارد: صافکاری مدرن، صافکاری بدون رنگ، صافکاری با دستگاه، صافکاری PDR و غیره. به همین دلیل، بهتر است کار صافکاری را به یک صافکار حرفه‌ای سپرد.

مرکز دیتیلینگ و سرامیک خودرو و خدمات پی در آر لطیفی 

?  انواع صافکاری مدرن

صافکاری حرفه‌ای شامل فعالیت‌هایی است که صافکار برای ترمیم و تعمیر فرورفتگی‌ها، خط و خش، قر شدگی‌های بدنه خودرو و … انجام می‌شود. دلیل اصلی نیاز افراد به صافکاری بدون رنگ، صافکاری با دستگاه و روش‌های دیگر تصادف است، که به بدنه آسیب‌های جزیی یا کلی وارد می‌کند.

بدنه اتومبیل از چند لایه فلز سخت ساخته شده و با حرارت بالا شکل گرفته است. این بدنه فلزی ویژگی‌هایی دارد که یادگیری صافکاری حرفه‌ای برای رفع خراش، فرورفتگی، برآمدگی و آسیب رنگی آن را ضروری می‌کند. اگر تصادف سطحی باشد، برطرف کردن آثار آن نیازی به صافکاری نداشته، و با “پولیش کردن” می‌توان تغییر رنگ بدنه را ترمیم کرد. در غیر این صورت، باید به فکر صافکاری ماشین بود. در ادامه با انواع رایج صافکاری مدرن آشنا می‌شوید:

✔️ صافکاری بدون رنگ

همان‌طور که از نام آن مشخص است، صافکاری بدون رنگ نیازی به نقاشی ندارد. تصوری که بیشتر افراد از صافکاری بدون رنگ دارند، وجود موج‌های ریز پس از اتمام کار ‌روی بدنه است؛ اما هرچه دقت و حوصله صافکار بیشتر باشد، این موج‌ها در صافکاری بدون رنگ کمتر خواهند بود. صافکاری بدون رنگ پیچیده بوده و به دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد. بنابراین، کار صافکاری بدون رنگ را به افراد ماهر و با تجربه بسپارید.

✔️  صافکاری با دستگاه

در صافکاری با دستگاه مکش یا ساکشن، ابتدا صافکار دستگاه را روی بدنه قر شده قرار می‌دهد. این دستگاه با به وجود آوردن خلا، فشار منفی ایجاد کرده و بخش فرورفته را به سمت بیرون می‌کشد و بدنه به جای اصلی خود برمی‌گردد. البته در صافکاری با دستگاه پس از این مرحله، صافکار باید از چکش کاری دستی نیز در صافکاری تهران و شهرهای دیگر استفاده کند.

✔️ صافکاری PDR

صافکاری PDR را می‌توان یک صافکاری مدرن و همچنین روشی برای صافکاری بدون رنگ دانست. اما صافکاری PDR چیست؟

میله‌های PDR از ابزارهای تخصصی صافکاری ماشین است. در صافکاری به روش PDR، صافکار با استفاده از این میله‌ها می‌تواند فرورفتگی‌های روی بدنه را بدون چکش و ضربه‌های مکرر رفع کند. صافکاری PDR با این میله‌ها فولادی تنها برای ترمیم فرورفتگی‌ها کاربرد دارد و البته برای فرورفتگی‌های بسیار عمیق نیست چندان کارساز نیست. در بیشتر موارد، بهتر است از متدهای صافکاری مدرن در کنار صافکاری PDR استفاده کرد.

مدیریت : باقر لطیف علی آبادی 

۰۹۳۳۳۷۲۵۹۵۳

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

صافکاری چیست , قیمت صافکاری , صافکاری ماشین بدون رنگ , دستگاه صافکاری , دیتیلینگ , سرامیک خودرو , PDR-MTC , ریکاوری بدنه , سرامیک کاور , پولیش , لیسه گیری , مرکز دیتیلینگ و سرامیک خودرو و خدمات پی دی آر لطیفی در تهران , مرکز صافکاری و سرامیک خودرو و خدمات پی دی آر لطیفی , احمد pdr , صفرشویی احمد pdr , صافکاری احمد pdr , 

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
اسدی 20 دی 1400 9:53 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

موفق و سربلند باشید