فروش،نصب و اجرای سقف کاذب و بازسازی داخلی در زنجان

 

 

 

✨اجرای بهترین و با کیفیت ترین خدمات کناف و سقف کاذب (مروتی) بصورت تضمینی در زنجان

💫بطور کلی کناف یک صفحه روکش دار از جنس گچ است که می‌توان آن را نسل جدیدی از گچکاری بر شمرد. زیرا تمامی‌فعالیت‌های ساختمانی وابسته به گچ و بعضی متریال‌های دیگر کناف قابل انجام است. یک سری مزایای جدید افزوده شده به استفاده از گچ در ساخت و ساز مثل بالا رفتن سرعت کار، قابلیت تنوع بیشتر در طراحی داخلی، امکان اجرای طرح‌های مختلف روی سقف‌های از جنس کناف، ترکیب نور و رنگ و انواع روش‌های کاربردی دکوراسیون و … در کناف به راحتی قابل انجام است.

💫کناف در واقع به ساخت و ساز بدون آب گفته می‌شود. یکی از جدید ترین مصالح ساختمانی است که در ایجاد سقف کاذب بسیار نقش دارد.سقف کاذب کناف جایگزینی با قابلیت‌های فراوان برای سبک‌های قدیمی‌گچ بری و یا استفاده از دیگر مصالح برای سقف می‌باشد. با استفاده از سقف کاذب کناف دست شما برای اجرای سریع و متنوع طراحی سقف با به کارگیری روش‌های مختلف دکوراسیون مانند رنگ آمیزی کناف سقف، به کارگیری کاغذ دیواری بر روی کناف در سقف ایجاد می‌شود.

✳️مزایای کاربرد سقف کاذب کناف 

💥کناف در برابر زلزله بسیار مقاوم بوده و از ایمنی بالایی برخوددار است.
💥کاربرد کناف در سقف کاذب و دیگر قسمت‌های ساختمان با سرعت اجرای بالا و راحتی انجام کار همراه است.

💥کناف وزن کمی‌دارد و هزینه حمل و نقل آن پایین است.
💥یک عایق صوتی و حرارتی مناسب به حساب آمده و بر افزایش سطح مفید زیر بنا نیز تاثیر مثبت دارد.

💥کناف دارای قابلیت بالایی برای اعمال طرح‌های متنوع در دکوراسیون داخلی بوده و در تغییر فضاهای قدیمی‌به جدید پتانسیل کاربردی بالایی دارد.
💥کاربرد راحت کناف نیاز به نیروی کاری بیشتر را کاهش داده و با قابلیت بازیافت معادل ۷۵ درصد مصالح به کاهش نخاله‌های ساختمانی کمک می‌کند.

💥کناف برای نصب انواع لوستر و چراغ یا دیگر خدمات وابسته به انواع تاسیسات امکان عبور راحت از بین فضاهای ایجاد شده را دارد.
💥امکان دسترسی راحت به تاسیسات ساختمانی پنهانی را ایجاد کرده و در استفاده بهینه از منابع زیست محیطی تاثیر مثبتی دارد.
💥امکان رنگ پذیری بالای کناف دست طراحان اخلی را برای استفاده از رنگ‌های مختلف برای رنگ آمیزی سقف کاذب با کناف باز گذاشته است.

✳️در چه قسمت هایی از خانه می‌توان از کناف سقف را اجرا کرد؟

💫کناف سقف را در اتاق نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب ها، حمام و سرویس بهداشتی می‌توان بکار برد. به دلیل اهمیت زیبایی بر کاربری از کناف سقف یکپارچه استفاده می‌شود که نصب سریع و راحتی هم دارد.

💫در حمام و سرویس بهداشتی استفاده از پانل‌‌‌های مقاوم در برابر آب و در دیگر اتاق‌ها از پانل‌‌‌های مقاوم در برابر رطوبت و حریق استفاده می‌شود. اگر مشتری درخواست عایق صدا هم داشته باشد زیر پانل‌ها از عایق صدا هم استفاده می‌شود.

✳️آیا در مناطقی که رطوبت زیاد است می‌توان از کناف سقف استفاده کرد؟

💫پانل‌ها و تایل هایی از کناف سقف وجود دارند که در برابر رطوبت مقاوم هستند و همچنین انواعی وجود دارد که در برابر آب مقاوم هستند که می‌توان از آنها در مناطقی که رطوبت بالایی دارند مانند بخش شمال و جنوب کشور و یا اماکنی مانند استخرها، پارک‌‌‌های آبی، سونا و جکوزی استفاده کرد.

✳️دیوار کاذب 

💫دیوار کاذب یا همان دیوار کناف یکی از بخش‌‌‌های مهم ساختمان محسوب می‌شود که در واقع برای فضا سازی و تقسیم بندی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.با توجه به نیاز‌‌‌های ساکنان یک ساختمان به تقسیم بندی فضای داخلی ساختمان و همچنین شخصی سازی یک بخش، دیوار کاذب پوششی و دیوار کاذب جدا کننده کمک بزرگی محسوب می‌شوند.

💫دیوار کاذب نسبت به پارتیشن بندی جدیدتر است.دیوار کاذب کناف را در حین ساخت ساختمان و حتی پس از پایان ساخت ساختمان نیز قابل اجرا است و محدودیت زمانی ندارد.امروزه دیوار کاذب کناف در معماری مدرن و زیبایی بیشتر در طراحی ساختمان‌ها تاثیر بسزایی دارد.دیوار کناف در فضاهای اداری، آموزشی، رستوران‌ها و اکثر اماکن عمومی‌مورد استفاده قرار می‌گیرد.

✳️روش اجرا سقف کاذب کناف :

💫بعد از تراز کردن و انجام خط تراز می بایست سازه تراز که  نبشی L25 را به دیوار پیچ کرده سپس محل اتصال  سازه آویز  را علامت زده و اتصال Ht90 را با دستگاه میخ کوب به  سقف  متصل کرده و اتصال را 90 درجه خم کرده  و آویز یا سازه آویز که معملا  پروفیل UH36  را روی آن گذاشته و با پیچ کن ،پیچ را به آن پیچ کرده، سپس محل قرارگیری سازه بار بر و سازه پانل خور  را مشخص کرده .

💫 و سازه باربر را با اتصال  براکت به سازه آویز  متصل کرده و بعد از آن سازه  پانل خور که هر دو  پروفیل F47  می باشد را خلاف جهت سازه باربر گذاشته  و با اتصال کلیپس که  پروفیل F47  را به F47 متصل می کند وصل می کنیم.

💫که فواصل نصب  پروفیل پانل  خور باید طبق استاندارد باشد ( 40.50.60) سانت که  به ضخامت پانل و. دهانه سقف  و …  دارد. سپس پانل را روی  سقف توسط کمک  نصاب ویا جک نگه دارنده، گذاشته می شود و با دستگاه  پیچ کن  پانل را به پروفیل  پانل خور پیچ کرده. سپس مرحله درز گیری شروع شده که ابتدا نوار درزگیر را روی درز قرار داده و روی آن را بتونه درزگیری کشیده و آماده نقاشی یا ماستیک می شود.

به مدیریت:علی مروتی

شماره های تماس:۰۹۱۲۹۲۸۴۸۰۲

۰۹۱۲۹۲۸۴۸۰۲

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

⚡️لیست قیمت کناف مروتی⚡️

تمامی قیمت ها با بهترین متریال های استاندارد انجام میشود و این قیمت ها صفر تا صد (اجرت و مصالح) بدون رنگ و بتونه انجام میگیرد

هر چه متراژ پروژه بالاتر باشه قیمت پایین تر محاسبه میشود

مبالغ به تومان است

دکوراتیو کناف (نور مخفی دور باکس ساده) 139000 متر طول

دکوراتیو کناف (اشکال هندسی.قوسی شکل . دایره) بستگی به ابعاد پروژه و طرح مورد نظر . 168000 متر طول

سقف ساده با تیپ(b)146000? ?سقف ساده با تیپ(a) 172000 متر مربع

دکوراتیو دور لامپ و پشت تی وی دونه ای هست نسبت به طرح قیمت گذاری میشود

دکوراتیو60/60 شبکه با زیر سازی مقاوم و استاندارد با تایل گچی 144000 متر مربع با مصالح متفرقه و زیر سازی معمولی 120000 متر مربع

دکوراتیو pvc سفید براق 110000 متر مربع

دکوراتیوpvc روکش دار 127000 متر مربع

دیوار های جدا کننده 182000 متر مربع

دیوار های جدا کننده دوبل پانل برای هر دو طرف 220000 متر مربع

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

 

 

 

 

کناف , کناف سقف , کناف دیوار , سقف کاذب , نصب و اجرای سقف کاذب مروتی در زنجان , بازسازی داخلی ساختمان در زنجان , کناف مروتی در زنجان , مزایای سقف کاذب کناف , اجرای کناف در زنجان , انواع خدمات کناف و سقف کاذب مروتی در زنجان , کناف مدرن , نصب و اجرای کناف و سقف کاذب در زنجان , کناف و سقف کاذب مروتی , قیمت سقف کاذب , قیمت  کناف  , کناف در زنجان , بازسازی داخلی ساختمان , دیوار کاذب , مزایای سقف کاذب کناف , دکوراسیون ,  تزئینات ساختمان  ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed