Address & Contact

Our Address

بوشهر ، میدان بهشت صادق ، نبش فردوس 26

Telephone

نصب و راه اندازی آسانسور عرش رو آسانبر جنوب

💠نصب و راه اندازی آسانسور

💠مشاوره، طراحی و سرویس دهی انواع آسانسور

🔴ویژگی‌های یک آسانسور خوب:

🔰راحتی نخستین ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از راحتی عدم بروز آلودگی صوتی، کم سر و صدا بودن و نلرزیدن کابین آسانسور است.

🔰بازدهی مناسب دیگر ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از بازدهی مناسب آن است که ساختار و طراحی بالابر بسته به موقعیت مورد استفاده به‌نحوی باشد که از نظر ظرفیت و سرعت جواب‌گوی نیاز افراد باشد. بازدهی مناسب بیش از هرچیز از هدررفت وقت جلوگیری می‌کند.

🔰در دسترس بودن ویژگی مهم دیگر یک بالابر خوب است. مقصود از دسترس بودن درواقع تأمین این اطمینان در کاربر است که می‌تواند در اوقات به‌هنگام نیاز از آن استفاده کند.

🔰ویژگی مهم دیگری که بی‌تردید یکی از ضروری‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی‌های هر آسانسوری به‌شمار می‌آید، ایمنی است. طراحی بالابر باید به‌نحوی باشد که تا جای ممکن از بروز هرگونه حادثه‌ی خطرناک ممانعت به‌عمل آید و احتمال بروز هرگونه پیش‌آمد ناگوار به حداقل برسد. هیچ‌چیز مهم‌تر از جلوگیری از بروز خسارت‌ها و صدمه‌های مالی و جانی نیست.

🔴کاربرد آسانسورهای هیدرولیک و پنوماتیک

✳️سیستمهای هیدرولیکی و یا پنوماتیک به دو دسته کلی نفر بر و باربرتقسیم می‌شوند،که در همه ی آسانسورها مشترک است. موارد استفاده ی آن معمولا در کارخانه ها، فروشگاه ها، مغازه ها، انبار ها، ساختمان‌‌‌های مسکونی و تجاری است.

🔹برای حمل کالاها و بارها سنگین در فروشگاه‌ها

🔹برای سازه هایی باحداقل فضا در عمق چاله و اورهد

🔹برای حمل نفر در منازل با طراحی خاص

🔹قابلیت راه هندازی با برق تک فاز و ۳ فاز

🔹میزان تخریب بسیار کم

🔹سهولت و سرعت بالا در جاگزاری و اجرا

🔹سرویس و نگهداری تخصصی

🔹امنیت بسیار بالا

به مدیریت: علی ادیب

 

 

 

 

نصب و راه اندازی آسانسور عرش رو آسانبر جنوب در بوشهر , آسانسور عرش رو آسانبر جنوب , نصب و راه اندازی آسانسور  , سرویس دهی انواع آسانسور  , آسانسور , مشاوره و طراحی انواع آسانسور در بوشهر , آسانسورهای هیدرولیک , قیمت آسانسور ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed