Address & Contact

Our Address

یاسوج ، خیابان 30 متری ، شهدای قله زالی ، بالاتر از مدرسه شهید کرمی

Telephone

نمایندگی آتار درب

? درب ضد سرقت آتار درب

? درب ضد سرقت امروزه یکی از پرکاربرترین نوع درب ها در ساختمان ها و اماکن مسکونی و یا اداری تجاری است. همانطور که از نام این درب ها پیداست، کاربرد اصلی آنها در واقع حفاظت از خانه و یا محیط های اداری و یا تجاری است. دربهای ضد سرقت طوری طراحی و ساخته می شوند که تا حد زیادی امنیت شما را در برابر سارقین حرفه ای تامین کرده و در برابر هر گونه فشار و یا دستکاری کاملا مقاوم و ایمن هستند. به همین جهت خرید درب ضد سرقت در سالهای اخیر افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر دربهای ضد سرقت آتار درب جزو بهترین ها و با کیفیت ترین دربهای ضد سرقت در بازار کشورمان هستند.

? این نوع درب ها بخاطر ساختار بسیار مقاوم و مستحکمی که دارند، در برابر انواع فشار، استفاده از اهرم و یا وارد شدن افراد بیگانه با زور کاملا مقاوم هستند و امنیت آنها بسیار بیشتر از دربهای معمولی چوبی یا فلزی است. بطوری که با خرید درب ضد سرقت آتار درب دیگر نیازی به استفاده از گارد فلزی نیست و این نوع دربها امنیت و حفاظت از محل کار و یا زندگی شما را به خوبی تامین می کنند.

? ساختار و طراحی درب ضد سرقت:

? درب های ضد سرقت آتار درب در فضای بین دو رویه خود دارای میله های فلزی محکمی هستند که به قفل شدن و بسته ماندن درب کمک زیادی می کنند. هنگام بستن درب و قفل کردن آنها این قفل ها که دارای دسته کوچک فلزی در پشت در هستند این امکان را به شما می دهد که با قفل کردن درب بطور دستی و حتی بدون کلید زمانی که در محل کار و یا منزل هستید، با خیال راحت و امنیت بالا به کار و یا امور روزمره خود بپردازید.

? از طرف دیگر به دلیل استفاده از دو کلید و نوع قفل آنها (که از طریق چفت شدن میله های فلزی در جای خود هنگام چرخاندن کلید صورت می گیرد) و همچنین ورقه های فولادی محکم و بادوام این درب ها دارای امنیت بالایی جهت نصب در مراکز مختلفی مانند ویلاها، دفتر شرکتها، اداره ها و موسسات مختلف خصوصی و غیره است. هر چه ورقه های فولادی درب ضد سرقت بیشتر باشد، دوام و استحکام درب نیز بیشتر است.

? از طرف دیگر تنوع رنگ و جنس این دربها و طرحهای مختلف موجود در بازارها نیز از مزایای استفاده از آنهاست. بطوری که با خرید درب ضد سرقت آتار درب نه تنها امنیت خانه، ویلا و یا دفتر کار خود را افزایش می دهید بلکه زیبایی ورودی آن مکان نیز بیشتر می شود.

? این روزها به دلیل اهمیت مسائل امنیتی منازل و شرکت ها، بسیاری از افراد و یا مدیران به دنبال خرید درب ضد سرقت هستند و به همین جهت حتی خرید اینترنتی درب ضد سرقت نیز افزایش پیدا کرده و بسیاری از اشخاص حقیقی و یا حقوقی جهت تهیه و نصب آنها به دنبال اطلاع از قیمت درب ضد سرقت فلزی ترک و خرید درب ضد سرقت ارزان تا حد امکان هستند

مدیریت:آقای پورمهراب

 

نمایندگی آتار درب در یاسوج , نمایندگی آتار درب , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed