نمایندگی تشک و کالای خواب وگال ترکیه بایرامی

✔️ پخش تشک های استاندارد و کالای خواب وگال 

✔️ برخی ویژگی های تشک خوب:

✔️ راحتی 

✔️ یک تشک خوب تکیه گاه مناسبی برای بدن (از سر تا پا) است و حالت ستون فقرات را در همان وضعیت ایستاده نگه می دارد. در زمان انتخاب تشک بیشتر به وضعیت قرار گرفتن شانه، باسن و کمر بر روی تشک دقت کنید چون در هنگام خواب بیشترین وزن بدن روی این نقاط می افتد، تشک خوب باید بتواند با توجه به نیاز فرد و بسته به راجتی او در خواب، این مشکل را برای وی حل نموده و باعث لذت بردن شخص در هنگام خواب گردد.

✔️ دوام 

✔️ کیفیت مواد به کار رفته مهم است. ممکن است برای خرید تشکی که دارای کیفیت بهتری است مجبور به پرداخت هزینه بالاتری شوید، اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد. با این کار نه تنها مدت زمان بیشتری می توانید از آن استفاده کنید.

بلکه بدنتان نیز در آرامش کامل به سر می برد، چرا که تنها در خواب ایت که بدن فعالیت روزانه و خستگی های چندین ساعت کار متداول را میتواند دفع کند، این خستگی ها میتواند جهت ورزش کردن، درس خواندن، کار کردن و حتی بیدار بودن یا صحبت کردن باشد.

✔️ فضا

✔️ اگر تشک خیلی کوچک باشد آرامش و آزادی زمان خواب را از شما می گیرد. یک فرد سالم در حدود ۶۰-۴۰ مرتبه در طول شب غلت می خورد، بنابراین برای تجربه یک خواب راحت باید آزادی حرکت داشته باشید، معمولا از تشک های کوچکتر برای استفاده در کمپ ها و سفر استفاده میشود چرا که این نوع تشک ها حجم و فضای کمتری را اشغال مینمایند و برای استفاده چند شب مناسب هستند، پیشنهاد میشود برای خواب در منزل مخصوصا جهت شب ها از تشک های استاندارد استفاده نمایید.

✔️ جنس اسفنج 

✔️ در تشخیص نوع اسفنج به کار رفته تشک باید به وزن و تراکم آن دقت کرد.، این اسفنج ها هر چه متراکم تر باشند به طبی تر شدن تشک کمک کرده و مقداری سفت تر میگردند و هرچه باز تر باشند شُل تر شده و گود تر میگردند، وزن اسفنج هایی که سنگین تر میباشند از تراکم بیشتری برخوردار هستند.

✔️ فنر

✔️ نوع فنر بندی تشک, ضخامت مفتول فنر و فریم دور در کیفیت تشک های فنری مهم هستند. همچنین تشکهایی که دارای فنر پاکتی هستند از قابلیت بیشتری برخوردارند بطوریکه تمام فنرها تک تک داخل فنر و منفصل هستند و در صورتی که دو نفر روی تشک باشند با تکان خوردن یکی دیگری متوجه نخواهد شد. همچنین در دراز مدت فنرها بدلیل اصطحکاک یکدیگر جیر جیر نخواهند کرد.

تشکی استاندارد است که از اسفنج های فشرده ساخته شده باشد. این تشک ها مطابق با ارگونومیک بدن انسان طراحی شده اند و به دلیل سفتی و انعطاف پذیری کمی که دارند برای افرادی که دچار مشکلات دیسک کمر ، گودی کمر ، مشکلات ناحیه گردن ، گرفتگی های عضلانی و… هستند بسیار مناسب است.

تشک طبی با کاهش فشار در ستون فقرات به آن استراحت داده و باعث کاهش دردهای عًبانی و دردهای وابسته به ستون فقرات می شود. تشک های طبی نسبت به سایر تشک ها سفت تر هستند اما سفتی آن ها به گونه ای نیست که بتوان آن را با سختی زمین برابر دانست.

✔️ پاک کردن لکه روی تشک با جوش شیرین : تشک های طبی فنری را نمی توان مستقیم با آب و مواد پاک کننده شست زیرا استاد فنری فنرها در مجاورت رطوبت دچار زنگ زدگی و آسیب می شوند. اما نگران نباشید راه حل های مختلفی برای ضدعفونی و پاک کردن بدون دخالت آب وجود دارند.

یکی از این روش ها ، ترکیب جوش شیرین و نمک است. شما می توانید تمیز حاصل از ترکیب نمک و جوش شیرین با آب را به حالت خمیر در آورده و روب اگه ها قرار دهید سپس با دستمال نخی تمیز خمیر را برداشته و تشکتان عاری از لکه ببینید.

مدیریت:آقای ابرهیم بایرامی

 

جهت ورود به وبسایت کالای خواب ماه تاب کلیک کنید 

کالای خواب ماه تاب

 

 

 

 

 

 

 

 

لحاف های بچگانه

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

لحاف های بچگانه

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

مارک تشک خوب , انواع تشک , ویژگیهای یک تشک استاندارد , انواع تشک خوشخواب , تشک پارمیس خوبه؟ , تشک خوب چی بخرم , مقایسه تشک , قیمت تشک , 

Reviews


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home/zmat/domains/zmat.ir/public_html/wp-content/themes/directory2/ait-theme/@framework/vendor/nette-closures.min.inc on line 576
3
Submit your rating

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
ابی 22 مرداد 1401 10:36 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

در این وضعیت جالب بود دیدم شرکتی اینقدر با اطمینان و با کیفیت جنس تولید میکنه
واقعا عالی بود

شهرا، 17 بهمن 1400 11:12 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خوش برخورد و با آگاهی کامل از کالا
قیمت منصفانه

ابراهیم 29 دی 1400 11:58 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

برند وگال عالی هستش