شرکت مکاترونیک کوشان صنعت زاگرس در اهواز

✨شرکت ما در ترکیه، ایتالیا، ایران (DIPC)Deniz industrial tejarat Sherkat در خدمت همکاران محترم برای خریداری محصولات مورد نظرشان با نازلترین قیمت و تحویل در اسرع وقت در زمینه انواع آلیاژها و تجهیزات صنعتی از قبیل تجهیزات اتوماسیون و ابزار دقیق مکانیک برق و الکترونیک و مواد شیمیایی اولیه کارخانجات و فلزات و…  با احترام فراوان در خدمت همکاران محترم هستیم .

?ابزار دقیق شاخه ای از علم مهندسی است که با اندازه گیری و کنترل سروکار دارد. به عبارت دیگر به نوعی از تجهیزات در صنعت اطلاق می شود که به کمک آن ها می توان فرایندها و کمیت های فیزیکی را به راحتی اندازه گیری و کنترل کرد. این تجهیزات توانایی دارند که تغییرات اندازه گیری شده را به نوعی از اطلاعات قابل فهم برای کاربران یا اپراتورها تبدیل کنند. نتایج خروجی بسیار دقیق بوده و درصد خطای بسیار کمی دارند.

?ابزار دقیق و اندازه گیری شامل تجهیزاتی نظیر سلونوئیدها، ولو ها، دژنکتورها، سنسورها، رله ها، ترنسمیترها، نمایشگرها، مبدل ها، کنترلر و بسیاری تجهیزات دیگر می باشند. این دستگاه ها قادر به تغییر پارامترها و فراهم کردن قابلیت کنترل از راه دور یا اتوماتیک هستند.

?ترنسمیترها (Transmitters) به تجهیزات یا دستگاه هایی گفته می شود که قادرند سیگنال آنالوگ تولید کنند که معمولاً به شکل جریان الکتریکی 4 الی 20 (ma) هستند. اگرچه گزینه های دیگری که از ولتاژ، فرکانس یا فشار استفاده می کنند، امکان پذیر است. این سیگنال می تواند برای کنترل مستقیم سایر تجهیزات اندازه گیری مورد استفاده قرار گرفته، یا به یک PLC ،DCS، سیستم SCADA یا نوع دیگر کنترل کننده رایانه ارسال شود، جایی که می تواند به عنوان مقادیر قابل خواندن تفسیر شده و برای کنترل سایر دستگاه ها و فرایندها مورد استفاده قرار بگیرد.

?Instrumentation ها، در جمع آوری اطلاعات و در تغییر پارامترها نقش بسزایی دارند و به همین ترتیب قسمت اصلی حلقه های سیستم کنترل هستند.

به مدیریت:ایمان سهرابی نیا

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

ابزار صنعتی , انواع قطعات صنعتی شرکت مکاترونیک کوشان صنعت زاگرس در اهواز , واردات انواع قطعات صنعتی در خوزستان , ابزار دقیق مکانیک برق , مواد شیمیایی اولیه کارخانجات فلزات , تجهیزات و اتوماسیون کارخانجات , انواع آلیاژهای صنعتی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed