فروش و پخش عمده تجهیزات پتروشیمی و پالایشگاهی،فروش شیر توپی و خودکار بازرگانی پورصالح در شادآباد تهران

?واردکننده و تامین کننده لوله اتصالات و شیرآلات مورد نیاز نفت و گاز و پتروشیمی پالایشگاهی  

⚡️لوله مانیسمان یا لوله بدون درز امروزه در صنعت کاربرد ویژه ایی پیدا نموده است. به طور کلی، لوله های مانیسمان به دلیل نداستن درز در ساختار آنها، یکی از گزینه های کارآمد و اساسی در صنایع حساس به شمار می روند.

⚡️لوله مانیسمان در اواخر قرن ۱۹ و به وسیله یک مهندس آلمانی به نام مانیسمان معرفی و عرضه گردید. براین اساس، نام اصلی این نوع از لوله های فولادی از مخترع آن گرفته شد. علاوه بر این، لوله های مانیسمان به علت بدون درز بودن، در مقایسه با سایر لوله های تولید شده از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشند.

⚡️لوله مانیسمان، برای استفاده در خطوط فشار قوی، سیلندرهای هیدرولیک، خطوط انتقال نفت و گاز، کاربرد دارد. ناگفته نماند که در صنایع مختلفی نظیر حفاری و صنایع نفت و گاز نیز استفاده از این نوع لوله در طیف وسیعی صورت می گیرد. همچنین به علت استحکام و مقاومت بالا، لوله مانیسمان یکی از گزینه های کاربردی برای انتقال سیالات و جریانات پر فشار محسوب می شود.

⚡️از شیر توپی برای قطع و وصل کردن جریان با کمک یک توپی استفاده می شود. تا زمانی که دسته شیر به اندازه 90 درجه نچرخد شیر به درستی عمل نمی کند. اینگونه شیر ها دارای نشیمنگاه هایی هستند که از مواد نرم ساخته میشوند که این مواد خود را با توپی منطبق می کنند.

⚡️این نوع شیر ها قابلیت کنترل جریان بسیار بالایی دارند چون سطح مقطع عبور سیالات، از تقاطع سطح سوراخ دایره ای در توپی و سطع دایره ای قسمت نشیمنگاهی ایجاد می شود.

⚡️توپی این شیرها معمولاً از چند نوع فلز متفاوت ساخته می شوند. جنس توپی این نوع شیرها در صورتی که فاقد روکش باشد باید از جنس فولاد ضد زنگ می باشد. به همین دلیل جنس نشیمنگاه ها از مواد نرم مانند تفلون میباشند. استفاده از این مواد باعث بالا رفتن کیفیت آب بندی می شود.

به مدیریت:مهدی اخلاقی 

https://www.instagram.com/zagros.stone2021/

 

 

 

 

تجهیزات , لوله مانیسمان اروپایی , لوله مانیسمان آلیاژی , لوله مانیسمان چینی , لوله مانیسمان رده 80 , لوله مانیسمان اوکراینی , لوله مانیسمان اهواز , لوله مانیسمان ایرانی , لوله مانیسمان فولادی , لوله مانیسمان رده 20 , لوله مانیسمان اروپا , لوله صنعتی , لوله صنعتی مانیسمان , لوله صنعتی ضخامت , لوله صنعتی و مانیسمان , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed