پانسیون امپراطوری ژرمن

? خصوصیات اخلاقی و شخصیت نژاد ژرمن شپرد:

? این نژاد بسیار باهوش، وفادار و بسیار پر انرژی هست. یادگیری اش فوق العاده سریع است و غریزه اش برای محافظت از خانواده اش بسیار زیاد است.

? این سگ ها نژادی نترس هستند.تمایل دارند در نزدیک خانواده خود باشند و از غریبه‌ها دور باشند؛ژرمن شپرد بسیار حیوان اجتماع‌دوستی هست، بنابراین نباید مدت زیادی تنها بمانند و در نتیجه این موضوع به اضطراب جدایی در او منجر می شود.

? حس بویایی این نژاد بسیار قوی است و مناسب نگهبانی است .این سگ‌ها را باید از سنین پایین اموزش داد و استفاده های متعددی مثل نگهبانی و سگ امدادگر و پلیس دارد.

? رابطه ژرمن شپرد با کودکان خیلی خوب است و هم بازی مناسبی برای انهاست.

? از این سگ در کارهای مختلفی استفاده می شود مثل نگهبانی،سگ همدم و همراه خانواده،سگ پلیس،امدادگر،برای تشخیص مواد مخدر ،برای یافتن مجرمان فراری و خدمت به نیروهای مسلح!

? این نژاد بسیار پر انرژی و وفادار است.

? توانایی های این نژاد بسیار فراتر از یک سگ است.چوپان آلمانی در واقع سرآمد در بین سگ های ورزشی است و در چابکی, اطاعت, ردیابی و البته شبانی عالی است. چوپان آلمانی هنوز در مزارع و مراتع در سراسر جهان از جمله ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد.

? نیم ساعت پیاده روی در روز و دو بار در روز بازی یا فعالیت در طی آموزش برای او‌نیاز است.

? این نژاد محافظ خوب و با محبتی برای خانواده هاست که یک انتخاب عالی برای خانواده هایی است که کودکان کوچک دارند. با ورزش کافی و فرصت های فعالیتی مناسب به این نژاد و تامین نیازهای فعالیتی او می تواند این سگ در یک شهر کوچک و یک آپارتمان زندگی کند .آنها مناسب برای زندگی در حیاط خلوت هستند اما نیاز به زندگی در داخل خانه به عنوان یک عضو از خانواده دارند.

? مراقبت از ژرمن شپرد:

? توله سگ چوپان آلمانی باید اجتماعی شود و آموزش ببیند که با شما زندگی کند .این سگ فوق العاده قادر و با توانایی های بالاست و به درستی ترفندها را یاد می گیرد. یک هماهنگی میان ورزش ،رژیم غذایی و محبت توله سگ بسیار مهم است. علاوه بر رژیم غذایی در چوپان آلمانی فراموش نکنید که داروهای پیشگیرانه و واکسیناسیون نیز مهم است.

مدیریت:آقای شیخ لو

شماره های تماس:

۰۹۳۷۴۶۰۷۳۱۹

۰۹۳۷۵۷۰۰۵۷۲

۰۹۱۹۸۱۹۷۶۸۵

 

 

مشخصات سگ ژرمن شپرد اصیل , قیمت سگ ژرمن , عکس سگ ژرمن شپرد پلیس , عکس توله سگ ژرمن شپرد , سگ ژرمن شپرد سفید , سگ ژرمن دوبرمن , انواع سگ ژرمن , آموزش سگ ژرمن شپرد پلیس , بهترین پانسیون سگ در تهران , پانسیون امپراطور ژرمن در تهران , پانسیون ژرمن در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
سامان 7 بهمن 1400 12:44 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خداییش کیفیت توله هاشون عالیه من بچه خوزستانم ازشون توله گرفت عالی بود

مهرابی 24 فروردین 1400 11:04 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

????