Address & Contact

Our Address

تهران ، شهریار ، شهرک وائین ، خیابان سعدی ، خیابان خرداد یک ، پلاک 21

 

Pakhsk_azin
پخش لوازم خانگی کلی/جزئیپخش عمده لوازم خانگی آذین

✳️پخش کلی و جزئی لوازم خانگی و برقی

✳️بورس شیک ترین لوازم خانگی ایرانی و خارجی

✳️ارسال به تمام نقاط کشور

?اگر به دنبال وسایل خانه با قیمت بسیار مناسب هستید در لوازم خانگی آذین امکان خرید لوازم خانگی با بالاترین کیفیت در دسترس شما قرار میگیرد.

?بدون شک خانه، امن ترین و آرامش بخش ترین محیط برای افراد می‌باشد. محیطی ساکت و آرام که پناهگاهی برای رهایی از تمامی‌مشغله‌ها و نگرانی‌‌‌های آن‌ها در طول روز می‌باشد. زیرا همان طوری که می‌دانید امروزه افراد ساعاتی طولانی از روز را در محیط‌‌‌های کاری و اداری سپری می‌نمایند.

?محیط هایی شلوغ و استرس زا که تا حدودی آرامش را از آن‌ها سلب می‌نماید و موجب ایجاد تنش هایی جدی در آن‌ها می‌شود. تنش هایی آزار دهنده و خسته کننده که بر روحیه آن‌ها تاثیر می‌گذارد و موجب ایجاد اضطراب‌‌‌های درونی در افراد می‌شود.

?این در حالی است که خانه مانند پناهگاهی امن از آن‌ها در برابر فشار‌‌‌های کاری و استرس‌‌‌های ناشی از آن از افراد محافظت می‌نماید و موجب ایجاد احساس آرامش و راحتی در آن‌ها می‌شود. آرامشی که حاصل از نحوه چیدمان و دیزاین آن می‌باشد. دیزاین و چیدمانی که بسته به لوازم خانگی موجود در محیط‌ها قابل اجرا می‌باشد.

?منظور از لوازم خانگی کلیه لوازم و وسایل اولیه و مورد نیاز برای زندگی می‌باشد. لوازم و وسایلی که نه تنها جلوه ای زیبا به محیط شما می‌بخشند، بلکه تا حدودی معرف سلیقه شما نیز می‌باشند.

?بدون شک رشد تکنولوژی و تولید لوازم خانگی‌‌‌های جدید و متنوع، زندگی‌‌‌های امروزی را با تحولی عظیم و شگفت همراه کرده است. تحولی که نه تنها منجر به افزایش سطح رفاه و آسایش آن‌ها شده است، بلکه شکل و شیوه جدیدی به زندگی روزمره افراد بخشیده است. لوازمی‌که با افزایش سطح بهداشت و بهبود کیفیت تغذیه‌‌‌های عمومی‌ از اهمیتی بیش از پیش برخوردار گشتند.

به مدیریت : یونس بیک محمدلو
09125219968
09365219068
02165326111

 

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

پخش عمده لوازم خانگی در شهریار , لوازم خانگی , لوازم خانگی و برقی  , انواع لوازم خانگی , شیک ترین لوازم خانگی , لوازم خانگی با قیمت مناسب , قیمت لوازم خانگی , پخش کلی و جزئی لوازم خانگی و برقی در شهریار , بهتزین جنس لوازم خانگی , لوازم خانگی ارزان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed