پخش لوازم هیدرولیک خودرو سواری ترک

?لوازم پمپ هیدورلیک و جعبه فرمان

?تک فروشی و عمده فروشی

❇️پمپ هیدورلیک

?پمپ هیدرولیک خودرو در سیستم فرمان هیدرولیکی خودرو همان چیزی است که به شما در هنگام رانندگی و پیچیدن و دور زدن در سر پیچ و میدان ها کمک می کند. در واقع فرمان هیدرولیک خودرو دنده خودرو را با چرخیدن و با کمک دنده پینیون به حرکت در می آورد. همچنین پمپ هیدرولیک سبب می شود که روغن هیدرولیک تحت فشار قرار گرفته. و پیستون متصل به میل دنده را تحت فشار قرار داده و سبب حرکت میل دنده می شود.

?فرمان های خودرو که از چنین قابلیتی برخوردار هستند فرمان هیدرولیک نامیده می شوند. بدون وجود فرمان هیدرولیکی در ماشین های سنگین باید انرژی زیادی را برای چرخاندن ماشین در حالت ایستاده و یا سرعت کم صرف کنید.

?بنابراین تسلط و کنترل فرمان بدون فرمان هیدرولیکی بسیار سخت خواهد بود. سیستم ها فرمان هیدرولیکی به واقع مثل یک بوستری می ماند که در چنین مواقعی به کمک راننده می آید. و باعث افزایش انرژی وارده به سیستم فرمان خودرو می شود. یک سیستم فرمان هیدرولیکی برای این که کار خود را به نحو احسن انجام دهد. از نیروی موتور خودرو استفاده می کند.

?یعنی این که بازدهی خودرو را بالا برده و مصرف انرژی زیادی را به خود اختصاص می دهد اما همین سیستم هیدرولیکی باعث می شود که رانندگی برای راننده خودرو آسان تر شود و به راحتی بتواند خودرو را کنترل کرده و عملکرد بهتری در رانندگی داشته باشد.

❇️نشانه‌های خرابی سیستم هیدرولیک فرمان خودرو چیست؟

?خراب شدن پمپ هیدرولیک خودرو

در صورت خراب شدن پمپ هیدرولیک خودرو، فرمان سفت شده و صدای غیرطبیعی از پمپ هیدرولیک به گوش می‌رسد. در این صورت نیاز است تا فشار بیشتری به پدال وارد کنید تا فشار بیشتری در پمپ ایجاد شود. در این شرایط باید وضعیت خودرو را بررسی کنید که پمپ هیدورلیک دچار مشکل نشده باشد. رفع مشکل پمپ هیدرولیک هزینه‌های سنگینی در بر ندارد. پس بهتر است در صورت مشاهده این موارد، سریع به تعمیرکار خودرو مراجعه کنید.

?روغن ریزی در سیستم هیدرولیک

هر زمانی که متوجه روغن ریزی در سیستم هیدرولیک فرمان خودرو شدید، این موضوع را جدی بگیرید. زیرا در صورت روغن ریزی در سیستم هیدرولیک فرمان خودرو، از حجم روغن موجود در مخزن کم شده و آسیب جدی متوجه سیستم هیدرولیک است. هر زمانی که در سیستم هیدرولیک خودرو، روغن ریزی مشاهده کردید، باید با تعمیرکار خودرو مشورت کنید.

?کم شدن روغن هیدرولیک فرمان

کم شدن سطح روغن هیدرولیک فرمان خودرو جدی بگیرید. کم شدن سطح روغن، نشان از نشت روغن در سیستم هیدرولیک دارد.

?سفت شدن فرمان خودرو

با روشن شدن خودرو، سیستم هیدرولیک فرمان راه می‌افتد. اما هر زمانی که خودرو را روشن کردید و فرمان سفت بود، باید به خرابی سیستم هیدرولیک فرمان خودرو پی ببرید.

به مدیریت:روح اله ترک

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

خدمات خودرو , پمپ هیدورلیک خودرو , لوازم پمپ هیدورلیک , پخش لوازم هیدورلیک خودرو سواری ترک در همدان , نقش پمپ هیدورلیک , جعبه فرمان , عملکرد پمپ هیدورلیک , فروش انواع لوازم هیدورلیک خودرو در همدان ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed