پخش لوله و اتصالات upvc نانو پایدار پلیمر قهرمانی

اتصالات پنج‌لایه تک‌ستاره گلپایگان

?نمایندگی لوله و اتصالات upvc نانو پایدار پلیمر شیراز وینو ، کرج ، ویلا پایپ اصفهان ، پنج لایه تک ستاره گلپایگان ، شیرآلات طوفان فلز

?استفاده از مواد خام بهداشتی در تولید لوله های UPVC باعث شده که به راحتی در مصارف آب آشامیدنی و آب های بهداشتی دیگر از قبیل استخر به راحتی استفاده شود.

?عدم رسوب گیری و زنگ زدگی لوله و اتصالات یو پی وی سی :

?از مزایای لوله و اتصالات UPVC در استخر ها و محل هایی مانند جکوزی که آب گرم در آن جریان دارد. به مرور زمان رسوب زیادی که حاصل از املاح و مواد ضدعفونی می باشد در اتصالات و شیر آلات تشکیل میشود. این مشکل که در کل سیستم لوله کشی فلزی (گالوانیزه و استیل)به وفور مشاهده میشود . باعث افت فشار و از کار افتادن شیر آلات خواهد شد. در حالیکه مشکل فوق در سیستم های کشی نوین UPVC حل شده است.

?مقاوم در برابر کلر و مواد شیمیایی بودن لوله و اتصالات UPVC :

?مقاومت بالا در برابر کلر و مواد شیمیای و خوردگی از مزیت های کشی نوین UPVC می باشد. مقاومت پایین فلزات در برابر کلر باعث خورده شدن آنها و در پلیمرهایی مانند PP باعث خشک شدن و شکننده تر شدن میشود. که این امر باعث کوتاهتر شدن عمر این سیستم ها و تجهیزات آنها میشود.

?آب بندی مطمئن لوله و اتصالات UPVC:

?به عنوان مثال دراتصالات پلی اتیلن که به دو روش جوشی و کوپلی می باشد که نوع جوشی در صورت اجرای صحیح مطمئن تر خواهد بود به دلیل افزایش طول زیاد پلی اتیلن در مقابل دما و فشار بالای سیستم لوله کشی استخر جکوزی این سیستم ها در نقطه اتصال ضعیف می باشند و به دلیل عدم سازگاری پلیمر با بتن بنابرین آب بندی لوله ها مخصوصا لوله های مکش استخر که از بتن عبور میکنند بسیار مشکل است که این مشکل در سیستم لوله کشی نوین UPVC با کمک والکراس یا حلقه آب بند حل شده است. و همین طور عدم آب بندی مناسب در مقاطع عبور لوله از بتن در لوله کشی استخر و جکوزی که این مشکل در لوله کشی یو پی وی سی UPVC حل شده است.

?طول عمر بالا :

?طول عمر لوله و اتصالات UPVC بین ۱۵ تا ۱۰۰ سال است (بطور متوسط ۶۰ سال )

?امکان استفاده در موتور خانه های استخر و جکوزی:

?لوله و اتصالات UPVC که به علت تنوع بسیار اتصالات و شیرآلات در موتور خانه های استخر و جکوزی قابل استفاده می باشد که این امر به عنوان مثال برای اتصالات و شیرآلات پلی اتیلن و یا پلی پروپلین قابل صدق نمی باشد.

به مدیریت : قهرمانی

 

 

 

 

 

 

 

 

پخش لوله و اتصالات upvc نانو پایدار پلیمر در جم , لوله و اتصالات upvc , مزایای لوله و اتصالات upvc , قیمت لوله و اتصالات upvc , لوله و اتصالات upvc نانو پایدار پلیمر قهرمانی , نمایندگی لوله و اتصالات upvc  نانو پایدار پلیمر شیراز وینو ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed