پیمانکاری سنگ چاری

✨اجرای انواع آبنما،باربیکیو،آتشکده و نمای دیوار باغ و ویلا

?سنگ لاشه

?سنگ لاشه، سنگی است که نتوان آنرا بعنوان سنگ تزئینی بکار برد، سنگ لاشه ولی قابلیت استفاده جهت ساخت دیواره‌ها و استفاده در ساخت پلها و… را داشته باشد. همچنین در کارخانه‌‌‌های سنگ لاشه از سنگ لاشه برای تولید پودر سنگ استفاده می‌شود.

? عموم سنگهاى ساختمانى که بصورت مالن (سنگ تراشیده و چکش سنگ لاشه خورده) یا اشکال غیرمنظم براى پى ساختمان، دیوار و پایه پل بکار مى روند در ردیف سنگ لاشه قرار دارند. به عبارت دیگر معادن سنگى که سنگ قواره و کوپ نمى دهند بصورت سنگ لاشه مورد استفاده و بهره بردارى سنگ لاشه قرار مى گیرند.

?سنگ ورقه ای

?سنگ ورقه ای به سنگ هایی اطلاق می‌شود که به طور طبیعی به صورت ورقه در طبیعت یافت می‌شود. این سنگ‌ها در کنار قیمت مناسب خود، کیفیت و استحکام خوبی نیز دارند. از لحاظ قیمت جز ارزان ترین سنگ‌‌‌های  ساختمانی به شمار می‌روند. سنگ ورقه ای معمولا بدون هیچ تغییری مورد استفاده قرار میگیرد. فقط برای برداشت و حمل و نقل ممکن است کمی‌خرد شود یا حین کار به قطعاتی با ابعاد مورد نیاز شکسته شود اما هیچ فرآوری بر روی این سنگ انجام نمیشود. یعنی ساب نمی‌خورد و معمولا برش زده نمی‌شود. البته در مواردی ممکن است به خواست مشتری به اشکال خاصی در بیاید اما معمولا در همان شکل ظاهری اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

?معمولا از سنگ‌‌‌های ورقه ای برای کف و یا نمای دیواری  خانه‌‌‌های ویلایی استفاده می‌کنند. بیشترشهرداری‌ها نیز برای کفپوش و پارکت  یا پیادروها به دلیل داشتن دو ویژگی استحکام و قیمت مناسب از انواع رنگ‌‌‌های سنگ ورقه ای استفاده می‌نمایند. سنگ ورقه ای در رنگ‌‌‌های آبی فیروزه ای، سبز، قرمز جگری، قهوه ای سوخته تا روشن، زرد طلایی و لیمویی، کرم استخوانی و … دیده می‌شود.

به مدیریت:ذین اله چاری

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

سنگ لاشه ,  سنگ ورقه ای ,  اجرای باربیکیو , آتشکده , پیمانکاری سنگ چاری در دماوند ,  اجرای انواع خدمات سنگ در دماوند , قیمت انواع ستگ ورقه ای , اجرای آبنما و آبشار در تهران ,  کاربرد سنگ‌‌‌های مختلف در طراحی ویلا , پیمانکاری سنگ چاری ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
اجرایی سنگ لاشه 18 خرداد 1401 7:09 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

اجرایی فروشی سنگ لاشه ورقه ای سنگ قهوه ای قرمز سبز پرتقالی کرمی هر رنگ های مختلف تخلیه میشود در نقطه‌ای ایران