سنگ لاشه کف حیاط | قیمت سنگ لاشه کف حیاط | سنگ لاشه حیاط باغ
 • اجرای سنگ لاشه در تهران
سنگ لاشه برای کف حیاط مناسب است؟
?سنگ حیاط نمونه‌ای از سنگ‌های به کار رفته بعنوان کف پوش در محوطه بیرونی ساختمان است. سنگ کف حیاط وابسته به شرایط محیطی و همین طور وضعیت آب و هوایی می‌تواند در انواع مختلفی اجرا شود. بنابراین بهترین سنگ برای کف حیاط بر اساس عوامل بیان شده می‌تواند نمونه‌های گوناگونی باشد.

?سنگ تیشه ای کف حیاط، سنگ سرامیک حیاط، سنگ فرش حیاط و در نهایت موزاییک برای سنگ حیاط از نمونه‌های پیشنهاد شده و پر کاربرد در پوشاندن کف حیاط با سنگ‌های ساختمانی است.

?عموم سنگهای ساختمانی که به صورت مالون سنگ تراشیده و چکش خورده یا اشکال غیر منظم برای پی ساختمان دیوار و پایه بکار می روند در ردیف سنگهای لاشه قرار دارند به عبارت دیگر معادن سنگی که سنگ قواره و کنار نمی دهند بصورت لاشه و یا مالون استفاده و بهره‌برداری قرار می گیرند.

?مزایای استفاده از سنگ ورقه ای (سنگ لاشه)

?کوهی که از معدن استخراج می شود به صورت طبیعی و طی گذشت هزاران سال بصورت ورقه ای در کوه ایجادشده اند و دارای مقاومت بالا در برابر سرما و یخبندان می باشد.

?همچنین بسیار مستحکم بوده و سالیان زیادی بدون کوچکترین تغیر می تواند زیبایی بنا و ساختمان را حفظ کنند و محیط زندگی را به طبیعت پیوند زده و بهانه ای باشد برای شادی با طبیعت.

?قیمت تمام شده ی سنگ های ورقه ای بسیار مقرون به صرفه بوده زیرا مانند سنگهای ساختمانی دیگر هزینه های جانبی برای تولید ندارند سنگ ورقه ای ساده ترین انتخاب برای زیبایی نما و پروژه های ساختمانی انتخاب طبیعت،انتخاب سادگی و زیبایی است.

سنگ لاشه کف حیاط سنگ لاشه ورقه ای نمای دیوار

اجرایسنگ ورقه ای در هر جای ساختمان

زیبا و تمیزی حیاط یک خانه خیلی مهم است. برای این که حیاط شما زیبا و مرتب به نظر برسد، علاوه بر رسیدگی به درختان و باغچه، باید به چیدمان و کف پوش نیز توجه کنید. منظور از چیدمان، چیدمان میز و صندلی است که در حیاط می گذارید. کف پوش نیز تاثیر بسیار مهمی در یک حیاط دارد. حیاط محیطی سرباز است، بنابراین کف پوش آن باید در تمام چهار فصل سازگار باشد. در ادامه در مورد کف پوش سنگ لاشه کف حیاط صحبت خواهیم کرد.

سنگ لاشه کف حیاط

سنگ لاشه؟ کف حیاط تمام ویژگی های ذکر شده در بالا را دارا است. این باعث شده که سنگ لاشه یک سنگ کاملا مناسب برای کف حیاط و باغ شناخته شود.

 • استحکام و سختی

سنگ موردنظر باید مقاومت بالایی داشته باشد. سنگی که استحکام بالایی نداشته باشد به مرور زمان دچار شکستگی هایی می شود.


بیشتر بخوانید: سنگ نمای گرانیت چه ویژگی هایی دارد؟


 • : مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی

سنگی که در کف پوش استفاده می شود باید خودش را با شرایط آب و هوایی وفق دهد. این سنگ باید در گرما و سرما، برف و باران و… مقاومت بالایی داشته باشد.

 • عدم جذب کردن آب !

یکی از ویژگی های مهمی که باید به آن دقت کنید، عدم جذب آب است. سنگ نباید آب را به خودش جذب کند در این صورت سنگ پس از مدتی پوسیده و فرسوده می شود و عمر طولانی نخواهد داشت.

 • جلوه زیبا

درست است که تمام ویژگی های ذکر شده مهم هستند اما به زیبایی حیاط خود نیز اهمیت دهید. زیبایی حیاط شما باعث می شود که ناخودآگاه به سمت آن کشیده شوید. علاوه بر سنگ لاشه کف حیاط خود به دکور صندلی ها و تمیزی باغچه خود اهمیت دهید.

✅ چرا سنگ لاشه را برای کف حیاط انتخاب کنیم؟

شاید با خود بگویید که هر سنگی برای کف حیاط مناسب خواهد بود اما این گونه نیست. سنگی که در کف پوش حیاط مورد استفاده قرار می گیرد باید بعضی ویژگی ها را داشته باشد. به طور مثال…

سنگی که زبر باشد و کاملا صیقل نشده باشد برای کف حیاط مناسب است. سنگ لاشه نیز از این نوع سنگ است.

سنگ لاشه انواع مختلفی دارد و رنگ بندی و طرح های آن باعث شده که در انتخاب، گزینه های زیادی داشته باشید. شما حتی می توانید رنگ سنگ را با دیگر نقاط حیاط خود از جمله دیوار ها و… هماهنگ کنید.

سنگ لاشه در برابر سرما و گرما مقاومت بالایی دارد و آب را جذب خود نمی کند به همین دلیل عمر بالایی دارد و به راحتی فرسوده و شکسته نمی شود.


بیشتر بخوانید: علت جدا شدن سنگ


اگر وقتی در پارک در حال قدم زدن هستید به کف آن دقت کنید، سنگ لاشه را خواهید دید. این بدین معناست که با وجود رفت و آمد و رطوبتی که در پارک موجود است، این سنگ همچنان سالم است.

✅ قیمت سنگ لاشه کف حیاط

قیمت سنگ لاشه کف حیاط بر اساس برخی عوامل تعیین می شود. جهت آگاهی نسبت به قیمت می توانید از طریق شماره های ۰۹۱۹۷۶۸۲۳۸۸ و ۰۹۰۵۴۳۸۸۱۱۶ (سنگ احمدی) به صورت رایگان مشاوره داشته باشید.

پانوشت: سنگ لاشه کف حیاطسنگ لاشه برای کف حیاطقیمت سنگ لاشه کف حیاطسنگ لاشه کف حیاط قیمتسنگ لاشه کف باغ,

برچسب ها: سنگ لاشه برای کف حیاط, سنگ لاشه کف باغ, سنگ لاشه کف حیاط, سنگ لاشه کف حیاط قیمت,  قیمت سنگ لاشه کف حیاط

عنوان سایت: سنگ لاشه چیست؟

سنگ لاشه ، سنگی‌ است که به همان صورت استخراج شده ، از معادن سنگ ، مورد استفاده عموم قرار می‌گیرد. اگر این سنگ را با تیشه در کارگاه‌ها به شکلی در بیاورند سنگ لاشه قواره‌ ، به دست می‌‌آید.

سنگ کاری ، سنگ مالون ، سنگ ورقه ای ، در رمپ ، کار شده
پیمانکاری احمدی 09197682388

سنگ لاشه نمونه‌ای ، از سنگ‌های دگرگونی بوده که تحت عنوان تخت سنگ ، نیز در مصالح ساختمانی نام‌گذاری شده است. این نوع سنگ که در طبیعت ساخته شده وزن نسبتاٌ زیادی دارد.

خرید سنگ ورقه ای ، مستقیم از معدن دماوند ، برای لواسان

همانطور که می‌دانید، سنگ لاشه ، به دلیل کاربرد طبیعی و بدون فرآوری شده بیشتر به جای سیمان و بلوک در ساختمان‌سازی ، استفاده می‌شود. مقاومت بالا ، و استحکام زیاد ، آن و پایین بودن قیمت سنگ لاشه ، به نسبت مصالح دیگر بر کاربرد آن در مصارف ساختمانی مختلف افزوده است.

در اینجا سعی داریم به کاربرد سنگ لاشه قواره‌ ، و مراحل آماده‌سازی ساختمان ، برای کار بار سنگ لاشه قواره‌ ، بپردازیم:

کاربرد سنگ لاشه قواره‌

سنگ لاشه قواره کاربردهای زیادی دارد که به چند مورد آن‌ها اشاره می‌کنیم:

سنگ کوبیک به دلیل طول عمر بالا از جمله سنگ‌‌‌های محبوب برای سنگ فرش محیط‌‌‌های خارجی است. پیمانکاری احمدی 

09197682388

?تعمیر و تعویض سنگفرش کوبیک امکان پذیر است و در صورت نیاز می‌توان این کار را انجام داد.

این سنگ‌ها را می‌توان به صورت فاصله دار یا بدون فاصله در کنار هم قرار داد.

اجرای سنگ کوبیک به صورت خشکه چینی صورت می‌گیرد.

سنگ کوبیک منظم: برای تولید سنگ‌‌‌های کوبیک منظم، پس از استخراج سنگ از معدن توسط دستگاه گیوتین سنگ‌ها به گونه ای برش داده می‌شوند که از ۴ وجه آن دو وجه صاف و دو وجه دیگر آن ناصاف می‌باشد همچنین ارتفاع وجه‌ها با توجه به درخواست متقاضی بین ۵ تا ۱۰ سانتی متر متغیر می‌باشد.

 

اجرای سنگ ورقه ای نمای دیوار فرزی 

ساخت انواع آبشار و آبنما در محوطه سازی باغ

ساخت ستون در از سنگ مالون سفید اصفهان به صورت منظم 

ساخت و اجرای انواع شومینه باربیکیو کباب پز از سنگ ورقه ای سنگ کوهی سنگ مالون.

اجرای سنگ مالون ورقه ای کف فرزی. 

اجرای سنگ لاشه سنگ ورقه ای فرزی کف حصیری

موارد استفاده از سنگ مالون لاشه ای 

سنگ مالون. سنگ لاشه ورقه ای سنگ کوهی سنگ کوبیک آبنما احمدی 09197682388

بیشترین استفاده ای که می توان بصورت مفید از آن داشت در محوصه سازی ها می باشد. همچنین استفاده در سنگ فرش و کف پوش باغ، ویلا، پارک ها، مجتمع های تفریحی و دیواره های اماکن عمومی در شهرسازی استفاده ای بینظیر دارد. البته از این سنگ ها در مصارف صنعت نیز جایگاه ویژه ای دارد همانند پل سازی و جدول سازی

www.sangemalon.ir 

www.sangekohi.ir 

www.sangmalon1.ir

آدرس : استان تهران ، کرج ، شهریار ، لواسان ، فیروز کوه ، میگون ، فشم ، جابان ، آبسرد ، دماوند ، گیلاوند ، بومهن ، رودهن ، جاجرود ، در سراسر تهران ، و اطراف استان تهران 

تماس با ما : 

 09197682388

واتساپ 

اینستاگرم 

?اجرای سنگفرش کوبیک بسیار آسان است و در کمترین زمان ممکن و بدون استفاده از تجهیزات پر هزینه و حتی بدون استفاده از سیمان نیز صورت می‌گیرد.

اجرای سنگ کوبیک

اجرای سنگ کوبیک با طرح های مختلف از جمله دایره و نیمه دایره و ساده پیمانکاری احمدی 09197682388

?سنگ کوبیک نامنظم: پس از استخراج سنگ از معدن، آن را به وسیله بیل مکانیکی و دستگاه سنگ شکن به قطعات کوچک تر تقسیم میکنند، سپس این قطعات به کارخانه انتقال داده می‌شود و به وسیله کاتر به ابعاد کوچک تر و مضرب ۱۰ تقسیم می‌شوند که به اینها سنگ کوبیک نامنظم گفته می‌شود. ابعاد فرآوری شده برای سنگ‌‌‌های کوبیک عمدتا ۱۰.۱۰.۱۰ یا ۱۰.۱۰.۵ می‌باشد.

فروش انواع سنگ کوبیک

فروش انواع سنگ کوبیک گرانیت سنگ کوبیک مرمرت احمدی 09197682388

سنگ کوبیک منظم: برای تولید سنگ‌‌‌های کوبیک منظم، پس از استخراج سنگ از معدن توسط دستگاه گیوتین سنگ‌ها به گونه ای برش داده می‌شوند که از ۴ وجه آن دو وجه صاف و دو وجه دیگر آن ناصاف می‌باشد همچنین ارتفاع وجه‌ها با توجه به درخواست متقاضی بین ۵ تا ۱۰ سانتی متر متغیر می‌باشد.

?سنگ‌های مورد استفاده در کارهای ساختمانی باید دارای مشخصات زیر باشند: ?بافت سنگ باید ساختمانی سالم داشته باشد، یعنی بدون شیار، ترک و رگه‌های سست باشد (کرمو نباشد) ?بدون هرگونه خلل و فرج باشد ? پوسیدگی نداشته باشد ?یکدست، یکنواخت و همگن باشد

در برابر محیط‌های شیمیایی اسیدی و قلیایی و همچنین عمل آبکافت و اکسیداسیون مقاومت کند ?مقاومت فشاری برای قطعات باربر نباید کمتر از ۱۵۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع باشد- در مقابل سایش مقاوم باشد.

سنگ چینی دیوار تا سنگ فرش لاشه

اجرای سنگ مالون

اجرای سنگ مالون دیوار سنگ چینی دیوار سنگی مالون احمدی 09197682388

 • کاربرد های سنگ لاشه
 • نما سازی دیوار در ساختمان های لوکس و مدرن هم در فضاهایی جارجی و هم در فضاهایی داخلی ، سنگ فرش کف خیابانها ، کوچه ها ، پیاده روها ، پر تردد،  ساخت انواع پله،  ساخت انواع آبشار،  آبنما،  برکه ، استخر،  آلاچیق،  دیوار های صخره ای،  ساخت انواع شومینه وباربیکیو و انواع فضاسازی های طبیعی.  برخی مکان هایی که از سنگ ورقه ای یا کوهی استفاده میکنند مانند مکان های تفریحی،  تجاری،  صنعتی، پارک ها، محوطه سازی ها ، به طرف روستاها،  رستوران ها ، باغ و ویلاها. برای نمونه کار بیشتر به وب سایت رسمی ما را تماشا کنید!www.sangemalon.ir

 

 • اجرای سنگ لاشه سنگ ورقه ای دیوار فرزی و منظم برای دیوار استفاده شده است 

 

  • نمونه کار های بیشتر به وب سایت رسمی ما تماشا کنید

اجرای سنگ شومینه اجرای سنگ مالون نمای دیوار اجرای سنگ مالون ورقه ای

احمدی ۰۹۱۹۷۶۸۲۳۸۸اجرای سنگ مالون           اجرای آبنما           اجرای سنگ ورقه ای قاب پنجره اجرای سنگ مالون

http://sangemalone1.farsiblog.com/

اجرای سنگ پله احمدی اجرای سنگ ورقه ای نمای ساختمان اجرای سنگ مالون سنگ لاشه سنگ ورقه ای ۰۹۱۹۷۶۸۲۳۸۸۰۹۱۹۷۶۸۲۳۸۸اجرای سنگ ورقه ای سنگ کوهی سنگ کوبیک ۰۹۱۹۷۶۸۲۳۸۸

اجرای سنگ مالون ورقه ای ۰۹۱۹۷۶۸۲۳۸۸

سنگ مالون دماوند

سنگ لاشه همدان


اجرای سنگ مالون سنگ ورقه ای سنگ لاشه سنگ کوبیک سنگ کوهی احمدی 

 • ❇❇❇سنگ ورقه ای چیست؟
 • ?️?️?️سنگ لاشه ورقه ای یا سنگ تخته سنگی است
 • که از دل کوه استخراج شده و همراه با هنر
 • دست سنگ تراش به وسیله چکش و قلم ⚒سنگ
 • ها تا حد امکان به ضخامت و ابعاد دلخواه تولید
 • می شوند. استفاده از سنگ های ورقه ای و لاشه
 • سنگ های کوهی در محیط پیرامون پیوندی جدید بین انسان و طبیعت بودن را برای انسانبه ارمغان می آورد یکی از زیباترین، ارزانترین و مقاوم ترین به صرفه ترین بادوام ترین اینخاب ها جهت نمای ساختمان، باغ و ویلای شما سنگ های ورقه ای، مالون و سنگ های کوهی هستند
 • که به رنگ های مختلف در بازار یافت می شوند. سنگ های ورقه ای بسیار مقاوم به صرفه و ارزانتر از سنگ های برش خورده هستند چرا که در محل معدن ورق شده و بلافاصله آماده استفاده در محل پروژه میباشند.

۰۹۱۹۷۶۸۲۳۸۸?

http://sangemalon.ir/

http://bsmallah00.avablog.ir/

پیمانکاری سنگ مالون احمدی 

? پیمانکاری سنگ مالون ، سنگ لاشه ، سنگ کوبیک ، سنگ کوهی
? اجرای آبنما از سنگ کوهی سنگ ورقه ای سنگ لاشه
? سنگ مالون یا همان سنگ بادبر سنگی طبیعی است که از معدن استخراج شده و به کمک پتک یا وسایل مشابه، به آن فرم می‌دهند. به دلیل نحوه برش دهی این سنگ، فرم‌های نامنظم و نزدیک به مربع یا مستطیل پیدا می‌کنند. این سنگ‌ها، معمولا در محوطه سازی‌ها و طراحی‌ منظره بیشتر به کار برده می‌شوند.
? موارد مصرف سنگهای مالون :
? استفاده در نماسازی محوطه
? سنگ فرش ها و پله ها
? جدول سازی ها
? دیوار های باربر و غیر باربر

https://bsmallah00.blogiran.net/Cat/4

کاربرد های سنگ لاشه

کاربرد های سنگ لاشه “>✅✅✅کاربرد های سنگ لاشه ?️?️?️نما سازی دیوار در ساختمان های لوکس و مدرن هم در فضاهایی جارجی و هم در فضاهایی داخلی ، سنگ فرش کف خیابانها ، کوچه ها ، پیاده روها ، پر تردد، ساخت انواع پله، ساخت انواع آبشار، آبنما، برکه ، استخر، آلاچیق، دیوار های صخره ای، ساخت انواع شومینه وباربیکیو و انواع فضاسازی های طبیعی. برخی مکان هایی که از سنگ ورقه ای یا کوهی استفاده میکنند مانند مکان های تفریحی، تجاری، صنعتی، پارک ها، محوطه سازی ها ، به طرف روستاها، رستوران ها ، باغ و ویلاها. برای نمونه کار بیشتر به وب سایت رسمی ما را تماشا کنید!?www.sangemalon.irمدیریت : آقای بسم الله احمدی سنگ لاشه، اجرا سنگ مالون،سنگ ورقه ای، سنگ کوهی، سنگ کوبیک،پیمانکاری و اجرای سنگ مالون، پیمانکاری و اجرای سنگ لاشه، نصب سنگ لاشه، نصب سنگ مالون، نصب و اجرای سنگ مالون، نصب و فروش سنگ لاشه، نصاب سنگ ورقه ای، آبنما،شومینه،کباب پز،بابیکیو،اجرای سنگ لاشه،اجرای سنگ ورقه ای سنگ کوهی،
سنگ مالون کف , سنگ مالون نما , معدن سنگ مالون , سنگ مالون سفید ,سنگ لاشه، سنگ ورقه ای،سنگ کوهی،فروش سنگ لاشه،سنگ لاشه کف،سنگ لاشه نما،فروش سنگ مالون،سنگ کوبیک،پیمانکاری سنگ لاشه،سنگ ورقه ای در دماوند،سنگ مالون در دماوند،سنگ کوهی در تهران،پیمانکاری سنگ مالون،پیمانکاری سنگ ورقه ای، پیمانکاری سنگ کوهی، پیمانکاری و اجرای سنگ مالون سنگ لاشه، نصب سنگ لاشه،نصاب سنگ مالون،پیمانکاری سنگ ورقه ای سنگ کوهی، سنگ مالون مشکی , اجرای سنگ  مالون،اجرای سنگ لاشه، اجرای سنگ ورقه ای، سنگ ورقه ای، سنگ کوهی احمدی، سنگ مالون احمدی، پیمانکاری و اجرای و نصب سنگ لاشه، سنگ ورقه ای در تهران، معدن سنگ 

سنگ مالون

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد کارکنان
کیفیت خدمات
سرعت عمل
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
صغبت الله محمودی 26 خرداد 1401 9:41 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

اجرای سنگ لاشه

مجید رسولی 19 آبان 1400 9:18 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

عالیه

ahmadi2388 ahmadi2388 18 آذر 1399 12:16 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خیلی عالی

There are 2 next ratings View Next Ratings