طراحی و اجرای کامپوزیت و تابلوسازی آفریده نور و رویان

💥 تابلو کامپوزیت💥
💥 حروف چلنیوم💥
💥 حروف استیل💥
💥 حروف فلزی💥
💥 نئون فلکسی💥
💥 سی ان سی cnc💥
💥 بنر💥
💥 انواع مهر💥

 

💥تابلو های تبلیغاتی معمولا در راستای کاربردی بودن و تاثیر بر فروش مجموعه ها و همچنین معرفی برندها، بعد از طی نمودن مراحل ساخت نیاز به نصب بر روی سردر یا محل مورد نظر دارند که خود به چند مرحله تقسیم می شوند و توسط مجموعه ها یا شرکت های تابلو سازی انجام می گیرند. تابلو چلنیوم، تابلو نئون، تابلو استیل و بسیاری دیگر از تابلو ها که جنبه تبلیغاتی دارند می بایست جهت معرفی مجموعه های مختلف به مرحله نصب برسند. که بعضا نیازمند زمینه مورد نظر مانند نمای چوب یا نمای کامپوزیت نیز می باشند.

09391322234
09113944632
011-52025244

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

💥 کامپوزیت

💥تابلو های کامپوزیت به صورت ساده یا ترکیبی از رنگ ها و متریال های مختلف ساخته می شود.استفاده از انواع تابلوهای کامپوزیت به علت مزیت های منحصر به فردش، بین مشاغل مختلف جایگاه ویژه ای دارد. از تابلوهای کامپوزیت برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی داخلی، خارجی و تابلوهای راهنمایی استفاده می شود.

 

 

 

 

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

💥 چنلیوم

تابلو چنلیوم در حقیقت به حروف و تابلوهایی اطلاق می گردد که لبه حروف آن از جنس چلنیوم باشد. لبه حروف یعنی جایی از حروف که باعث برجستگی آن ها می شود و اغلب دارای رنگ های طلایی و نقره ای هستند.لبه چلنیوم مهم ترین قسمت تابلو می باشد که از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است که به اختصار به آن چلنیوم گفته می شود. ساخت و تولید این تابلوها حتما باید براساس به روزترین متد و استانداردهای دنیا صورت گیرد.

این تابلوها جذابیت و جلوه منحصر به فردی دارند به این خاطر که هم در روز با نو آفتاب بازتاب خیره کننده ای به حروف می دهد و هم در شب و مکان های کم نور توسط نورهای smd جلوه ای زیبا به کار می بخشد .

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

09391322234
09113944632
011-52025244

💥 استیل

تابلو استیل به دلیل تنوع بالا در طرح و رنگ بیشترین طرفدار را داشته و می توان از آن برای معرفی برند خود استفاده کرد. در طراحی این دسته از تابلوها حروف استیل بر روی ورق پلکسی قرار گرفته و موجب جذابیت تابلو می شود. در ساخت حروف استیل از قلع برای لحیم کاری لبه های استیل استفاده می شود. درحال حاضر با استفاده از دستگاه های پیشرفته لیزری می توان ورق های استیل را در سایز و اندازه های مختلفی برش داد. ساخت تابلو استیل یکی از پیشرفته ترین انواع تابلوسازی است.

 

 

 

 

 

 

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

💥 نئون پلکسی

نئون یکی از پرکاربردترین مواد در ساخت تابلوهای تبلیغاتی از گذشته تا به الان و در حقیقت پایه ای برای توسعه تابلوهای پیشرفته و مجهز بوده است و به دو صورت نئون شیشه ای و پلاستیکی قابل به کار می روند. طوری که نئون شیشه ای حاوی گاز نئون پر شده داخل شیشه خام با ولتاژ معین و نئون پلاستیکی دارای لامپ اس ام دی نورپردازی شده در خارج از آن است. فلکس با استفاده از سیستم مخصوص چاپ فلکس انجام می شود و می توان از آن برای طراحی و چاپ هرگونه محتوای تبلیغاتی استفاده کرد.

✨✨✨✨✨✨✨✨✨
💥 سی ان سی cnc

یکی از مهم ترین کاربردهای دستگاه تابلوسازی با CNC این است که می توان از این دستگاه ها جهت ساخت حروف برجسته ، چلنیوم ، پلکسی ، کامپیوزیت استفاده کرد .

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

💥 بنر

تابلو بنر نسبت به تابلو فلكس مقرون به صرفه تر است و اگر در ساخت تابلو تبلیغاتی خود نیازی به نور ندارید می توانید از بنر استفاده کنید و نور کمی هم توسط پرژکتور برای آن فراهم نمایید اما اگر نور برایتان اهمیت دارد می توانید از فلکسی فیس که توانایی عبور نور از خود را دارد استفاده نمایید .

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

💥 انواع مهر

مهرها از نظر نوع به سه دسته مهر لیزری ، مهر ژلاتینی و مهر برجسته تقسیم می شوند.

مهر لیزری
مهر لیزری که به آن مهر فوری هم می گویند در کمتر از چند ثانیه و به سادگی ساخته می شود. برای ساخت مهر لیزری برخلاف مهر ژلاتینی و مهر برجسته به تاریکخانه و نوردهی و شستشو نیازی نیست.

دستگاه مهرسازی لیزری , ساخت مهر فوری را بدون نیاز به تجربه و تخصص در چند ثانیه انجام می دهد. کیفیت مهر لیزری بسیار بالاتر از مهر ژلاتینی است.

مهر ژلاتینی
مهر ژلاتینی به مهرهایی گفته می شود که در ساخت آن از ژلاتین خام مهر سازی استفاده شده است. نوع دیگری از مهرها , مهر برجسته یا فلزی است که می توانید اطلاعات مربوط به آن را در صفحه ” مهر برجسته ” ببینید

مهرهای معمولی , فشاری و اتوماتیک فقط در نوع دسته مهر با هم تفاوت دارند یعنی ژلاتین و روش ساخت همه آنها یکی است اما پس از ساخت مهر طبق سلیقه مشتری می توان از دسته مهر پلاستیکی , دسته مهر فشاری یا اتوماتیک استفاده نمود.

مهر برجسته
مهر برجسته همان مهرهایی است که در دفترخانه و محضر ازدواج استفاده می شود و به آن مهر فلزی , مهر پرسی و مهر نامریی هم می گویند زیرا پس از استفاده کاغذ را برجسته می کنند روش ساخت مهر برجسته بسیار ساده و مثل مهر ژلاتینی است.

طراحی و اجرای کامپوزیت وانواع تابلوبرجسته آفریده

مدیریت :حسن آفریده

09391322234
09113944632
011-52025244

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نصب تابلو ترموود آفریده درنوشهر , قیمت تابلو چلنیوم آفریده درنوشهر , قیمت تابلو کامپوزیت آفریده درنوشهر , تابلوسازی آفریده درنوشهر , طراحی و اجرای کامپوزیت وانواع تابلوبرجسته آفریده ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed