گل آرایی سانا دیزاین

? گل آرایی میز نامزدی یا بله برون 

? هیچ کس گل آرایی در میز نامزدی یا بله برون را از یاد نمی برد. ضمن اینکه هدایای بله برون قطعا در کنار تزیینات با گلهای تازه جذاب تر خواهد بود.

? گل آرایی حنا برای حنابندان 

? حنابندان از رسومی است که در ایران، ترکیه، هند اجرا می شود. یک شب قبل از جشن عروسی جشن حنابندان برگزار می شود. تزیین حنا از مهم ترین قسمت های این مراسم است که ظرف آن باید گل آرایی زیبایی داشته باشد.

? گل آرایی ماشین عروس 

? از زمانهای گذشته تاکنون ماشین عروس با گل تزیین می شد. در واقع گل آرایی ماشین عروس جزو بخش های مهم تدارکات مراسم عروسی می باشد.

? عکسهای آتلیه و باغ 

? مراسم های مرتبط با ازدواج جزو به یاد ماندنی ترین قسمت های زندگی هر فردی می باشد. با توجه به اینکه عروس و دامادها برای برگزاری این مراسم بسیار تلاش می کنند. از این رو دوست دارند تا جای ممکن این مراسم را به زیباترین صورت برگزار نمایند.

? مسیر ورودی عروس و داماد در تالار و باغ تالار

? از بخش هایی که عروس و دامادها برای انتخاب تالار و باغ تالار توجه خاصی به آن دارند، مسیر ورود عروس و داماد می باشد. بیشتر مدیران تالارها، گل آرایی شیک و لاکچری را پیشنهاد می کنند که جذابیت جشنتان را چند برابر می کند.

? کیک جشن عروسی 

? از المانهای مهم در جشن عروسی، کیک عروسی است که نباید آن را از خاطر ببرید. افرادی که علاقمند به گل می باشند، اینجا هم می توانند از گل آرایی استفاده کنند.

? گیفت عروسی 

? استفاده از گل ها می تواند از ایده های جذاب برای استفاده از گل ها باشد، می توانید در تهیه گیفت های عروسی از گل آرایی استفاده کنید.

? میوه های مراسم یلدا

? شب یلدا برای تازه عروس و دامادها، شبی به یادماندنی است. می توانید با گل آرایی مراسم هدیه بردن و هدیه گرفتن را جذاب تر کنید.

? جهیزیه

? دیزاین جهیزیه و جذاب تر دیده شدن آن می تواند از مشغولیت های فکری خانواده ها باشد. چرا که تزیین جهیزیه نماد خوش ذوقی و خوش سلیقگی عروس و داماد می باشد. می توانید از گل آرایی برای دیزاین جهیزیه استفاده نمایید.

? تزئین دسته گل عروس

? سعی کنید از لحاظ رنگ، دسته گل عروس را با سفره عقد، گل ماشین و لباس عروس هماهنگ کنید.

مدیریت:خانم ساناز نوروزی نژاد

 

 

 

 

 

 

 

گل آرایی با پول , گل آرایی چیست , گل آرایی در گلدان , گل آرایی تولد , تکنیک های گل آرایی , گل های مناسب گل آرایی , انواع گل آرایی , گل آرایی مراسم , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed