Address & Contact

Our Address

ملارد ، صفادشت ، خیابان امام زاده حمزه ، بلوار معلم ، پلاک 43 ، جنب داروگیاهی و سبزی خورد کنی

 تعمیرات تخصصی تلویزیون در ملارد و ماهدشت کرج

🔴تعمیرات انواع: ال سی دی، ال ای دی، گیرنده، کنترل، پخش و باند

🔴با سه دهه سابقه در خشان

🔵امروزه تجهیزات صوتی و تصویری علاوه بر داشتن تنوع زیاد از لحاظ مدل و کارکرد، از سیستم‌‌‌های پیچیده ای نیز برخوردارند.به همین دلیل، برای مشتریان، برند با کیفیت و همچنین برخورداری از گارانتی مطمئن لوازم صوتی و تصویری از اهمیت بالایی برخوردار است.

🔵اما در هر صورت پس از مدتی این گارانتی به پایان می‌رسد و بروز نقص و تعمیرات تلویزیون برای تجهیزاتی از این قبیل، یک مشکل بزرگ محسوب می‌شود.

🔵این مسئله در مورد تلویزیون‌ها از اهمیت بالاتری برخوردار است؛چرا که به دلیل پیشرفت روز افزون تکنولوژی، تلویزیون‌ها روز به روز به سیستم‌‌‌های پیچیده تر و صد البته ظریف تری مجهز می‌شوند.

🔵یافتن یک تعمیرکار مجرب و ماهر برای تعمیر تلویزیون، یکی از دغدغه‌‌‌های همیشگی مصرف کنندگان محسوب می‌شود.

✳️تعمیر مین برد:

⚜️مین برد تلویزیون جزو قطعاتی است که اگر خراب شود، کل عملکرد تلویزیون با مشکل مواجه خواهد شد.خرابی مین برد نشانه ‌های زیادی دارد. با مشاهده ی هر یک از این نشانه ها، باید مین برد تعمیر شود.

⚜️اگر مین برد خراب شود و یا مین برد مشکل پیدا کند دو راه در پیش رو قرار می‌گیرد:

⚜️یکی تعویض مین برد است و دیگری تعمیر مین برد تلویزیون است

⚜️که توسط کارشناسان و متخصصان انجام می‌‌شود.

⚜️اگر مین برد دچار مشکل شود بهتر است در اسرع وقت آن را تعمیر کرد.زیرا مشکل مین برد می‌تواند کل سیستم تلویزیون را دچار مشکل نماید.

✳️تعمیر بک لایت تلویزیون:

🔸در تلویزیون‌ها و مانیتور‌‌‌های ال سی دی و ال ای دی نور بک لایت به صفحه نمایش می‌تابد و پیکسل‌‌‌های صفحه نمایش را قابل دیدن می‌کند.اگر تلویزیون ال سی دی باشد، لامپ‌‌‌های فلورسنت نور بک لایت یا نور زمینه را ایجاد می‌کنند.

🔸این لامپ‌ها توان مصرفی بالایی دارند و گرمای زیادی نیز تولید می‌کنند.برای همین نگهداری از آن‌ها فضای زیادی را اشغال می‌کند.اگر بک لایت تلویزیون دچار مشکل شود، می‌توان تعمیر بک لایت را انجام نمود و یا بک لایت را تعویض کرد.

🔸با توجه به نوع آسیبی که به وارد شده است، بک لایت باید تعویض و یا تعمیرات بک لایت انجام شود.

به مدیریت: رضایی

 

 

 

 

 

تعمیرات تخصصی تلویزیون نوین در صفادشت تهران , تعمیرات تخصصی تلویزیون  , تعمیرات ال سی دی , تعمیرات ال ای دی , تعمیرات گیرنده , تعمیرات کنترل , تعمیرات پخش و باند , تعمیرات تخصصی انواع لوازم صوتی و تصویری در صفادشت تهران , تعمیرات تخصصی تلویزیون در ملارد , تعمیرات تخصصی تلویزیون در ماهدشت , تعمیرات تخصصی تلویزیون محمدشهر , تعمیرات تخصصی تلویزیون در کرج ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
@f 11 اردیبهشت 1400 11:49 قبل از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

ممنون لز همکاریتون عااالی