تهیه و توزیع قطعات خودرو فیدار یدک

💠تیم فیدار با کادری مجرب چندین سال سابقه تعمیرات خودرو در تعمیرگاه‌‌‌های مرکزی ایرانخودرو و سایپا و آشنایی کامل با کاتالوگ قطعات خودرو  هم از لحاظ فنی هم کارایی.

💠تلاش برای تهیه بهترین قطعات با کیفیت و قیمت مناسب برای تمامی‌خودورهایی در داخل کشور موجود هست.

💠آشنایی با قطعات خودرو یا لوازم یدکی خودروها فقط مناسب تعمیرکاران یا فروشندگان لوازم یدکی نیست.

💠داشتن اطلاعاتی  اندک در مورد قطعات و لوازم یدکی خودرو حتی برای یک صاحب خودرو هم میتواند در شرایطی کمک کننده و یا حتی ضروری باشد.

🔻هر قطعه در یک خودرو دارای یک شماره فنی یا پارت نامبر ( PA – Part Number ) منحصر به فرد میباشد که این روزها سفارش آن قطعه را بسیار آسان کرده.

💠امروزه کافیست شماره فنی قطعه مورد نظر خود را بدانید تا براحتی بتوانید آنرا از فروشنده لوازم یدکی تهیه کنید.

🔻اما به هرحال هر قطعه دارای یک نام و مشخصات خاص خود نیز هست که علاقه مندان و فعالان در حوزه فروش لوازم یدکی و تعمیرات خودرو باید با آنها آشنایی داشته باشند.

💠قطعات مصرفی خودرو شامل قطعاتی میشود که به طور پیوسته و در فاصله‌‌‌های زمانی تقریبا” مشخص میبایست توسط مالک اتومبیل و یا تعمیرکار اتومبیل مورد بازرسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.

✳️در کل و در کلیه اتومبیل‌‌‌های سواری در حدود ١٠ و یا ١۵ قطعه وجود دارد که در دسته کالاهای مصرفی قرار میگیرند و رسیدگی به موقع و تعویض لوازم مصرفی در زمان مشخص شده که توسط کمپانی تولید کننده اتومبیل در دفترچه راهنمای اتومبیل شرح داده شده است، میتواند از بروز مشکلات جدی در اتومبیل جلوگیری و در نهایت از هزینه‌‌‌های بسیار بالای تعمیر و تعویض قطعاتی که در صورت تعویض به موقع قطعات مصرفی خودرو میتوان از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری کرد.

به مدیریت: سید مهدی حسینی

http://ghatatkhodro-fidar.ir/

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

 

تهیه و توزیع قطعات خودرو فیدار یدک در تهران , قطعات خودرو  , قطعات خودرو در تهران , قیمت قطعات خودرو  , قطعات خودرو فیدار یدک , بهترین تولید کننده قطعات خودرو , انواع قطعات خودرو  , قطعه خودرو , سایپا , ایران خودرو , ام وی ام , مگان , رنو , ال90 , تویوتا , ماکسیما

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed