تولیدکننده فنس و پایه فنس جویبار بافت

🔴تولید فنس در سایز و ارتفاع دلخواه شما و پایه فنس با دستگاه تمام اتوماتیک

🔷فنس و فنس کشی یک راه ارزان برای محاصره هر منطقه برای ایمنی و امنیت است. فنس به شما اجازه می‌دهد مردم از طریق حصار دیدن کنند و در عین حال به عنوان یک مانع برای ورود غیر مجاز به شمار می‌رود.

❇️کاربرد فنس:

🔸بیشترین کاربرد فنس مربوط به حصار کشی زمین‌ها و باغات کشاورزی است به همین دلیل در اصطلاح عامیانه به آن فنس باغی نیز گفته می‌شود.

🔸فنس کشی به کمک پایه فنس انجام می‌گیرد و زمانی توجیه پذیر است که عدم رویت محدوده خصوصی در اولیت نیست و هدف ایجاد امنیت برای منطقه است و صرفا جنبه ایمنی دارد.

🔸نصب فنس، ممکن است خاطر جلوگیری از ورود عابرین به زمین‌‌‌های زراعی یا باغی یا برای مشخص کردن مرز بین همسایگی­ تان با سایرین انجام گیرد.

🔸اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم، برای مرزبندی مکان‌هایی که در آنها امکان دیوارکشی یا قصد دیوارکشی نداریم از توری حصاری استفاده می‌کنیم.

🔸 کاربردهای توری حصاری بسیار گستره است و علاوه بر موارد گفته شده، این محصول پر کابرد در صنایع گوناگونی نیز استفاده می‌شود.

به مدیریت: آقای قاسم درزیان

شماره تماس:
09111296374
09911296374
09380455162

 

 

 

 

 

 

فنس , انواع فنس , پایه فنس , فنس کشی , تولید فنس در جویبار , تولید فنس در مازندران , جویبار بافت , انواع فنس , تولید فنس در ارتفاع مختلف , پایه فنس در جویبار , کاربرد انواع فنس , تولیدکننده فنس و پایه فنس جویبار بافت , فنس در رامسر , پایه فنس در رامسر , فنس در ساری , پایه فنس در ساری , فنس در آمل , پایه فنس در آمل , فنس در محمود آباد , پایه فنس در محمود آباد , فنس در چالوس , پایه فنس در چالوس , فنس در تنکابن , پایه فنس در تنکابن , فنس در عباس آباد , پایه فنس در عباس آباد , فنس در نوشهر , پایه فنس در نوشهر , فنس در نور , پایه فنس در نور , فنس در بابل , پایه فنس در بابل , فنس در بابلسر , پایه فنس در بابلسر , فنس در قائمشهر , پایه فنس در قائمشهر , فنس در سوادکوه , پایه فنس در سوادکوه , فنس در نکا , پایه فنس در نکا , فنس در بهشهر , پایه فنس در بهشهر , فنس در گلوگاه , پایه فنس در گلوگاه , فنس در فریدون کنار , پایه فنس در فریدون کنار ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed