شرکت تعاونی تولیدی و بسته بندی ناب گل اشکور رحیم آباد رودسر

🌰 خرید و فروش فندق، مغز فندق

🌰 خرید و فروش خشکبار و فندق بوداده

🌰 خرید و فروش گیاهان دارویی، عرقیات و دمنوش‌‌‌های گیاهی

🌰 فروش مغز فندق سفید شده، مغز لپه

🌰 فندق بوداده نمکی، واکسی

🌰 گروه صنایع تبدیلی ناب گل اشکور

🌰 شرکت تعاونی، تولیدی و بسته بندی

🌰 خرید فندق تازه و با قیمت مناسب

🌰 اگر می‌خواهید فندق بخرید و به دنبال فندق‌‌‌های تازه و درجه یک هستید، خرید از شرکت تعاونی تولیدی و بسته بندی ناب گل اشکور را حتما امتحان کنید.

🌰 خواص فندق

این میوه سفت و مقوی به صورت خام، پخته و تف داده مورد استفاده قرار می‌گیرد. درون فندق مواد مفید زیادی نظیر اسیدهای غیر اشباع، امگا 6، امگا 9، ویتامین آ، ب۶، ب۳، ب۲ و ب۱، ویتامین K، ویتامین E، ویتامین ث و مقادیر مناسبی از آهن، کلسیم، منیزیم، فسفر، پتاسیم، سدیم، روی و… می‌باشد. میزان پروتئین‌های مفید برای بدن نیز در این میوه از مقدار مناسبی برخوردار هست و می‌تواند کمک شایانی به حفظ سلامتی شما بکند. خوردن چند فندق در روز به تقویت سیستم قلبی و عروقی فرد کمک می‌کند و در ضمن از بروز سرطان خون و قلب نیز جلوگیری می‌کند.

🌰 انتخاب فندق مناسب برای خرید

در این قسمت قصد داریم شما را در زمینه خرید فندق راهنمایی کنیم تا بتوانید خودتان بهترین و با کیفیت‌ترین فندق را انتخاب کنید.

🌰 پوست فندق یک لایه محافظتی قوی

اگر می‌خواهید صرفاً از فندق برای خواصش استفاده کنید به شما توصیه می‌کنیم از فندق با پوست استفاده کنید. فندق نیز مثل تعداد زیادی از مواد طبیعی دارای مواد مفیدی هستند که قابلیت تبخیر در دمای پایین را دارند و اصطلاحاً فرار نامیده می‌شوند. از این رو فندقی که پوست کنده باشد بخشی از خواص خود را از دست داده است و احتمال عوض شدن طعم آن در مدت نسبتاً طولانی نسبت به فندق با پوست بیشتر است.

🌰 فندق خوب سنگین است.

فندق خوب اصطلاحاً تو پر است یعنی این که نسبت به دیگر ارقام فندق از چگالی بالاتری برخوردار است. به عنوان مثال فرض کنید دو عدد فندق را می‌خواهید با هم مقایسه کنید، بین این دو فندق اگر هر دو اندازه برابر داشته باشند هر کدام وزن بیشتری داشته باشد توپر است و از کیفیت بالاتری برخوردار است.

مدیریت: برادران علیزاده

 

 

 

خشکبار , فندق بوداده , مغز فندق , گیاهان دارویی , عرقیات , دمنوش‌‌‌های گیاهی , فندق سفید شده , مغز لپه ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed