امداد خودرو در هشتگرد و قزوین

امداد خودرو سیار و حمل ماشین‌‌‌های صفر و جرثقیل کفی در اتوبان غدیر آبیک قزوین و نظرآباد هشتگرد

شماره‌‌‌های تماس:
09125813771
۰۹۱۹۳۸۷۵۷۹۵
به مدیریت: امیر نصیری
این گروه مجهزبه:
خودروبرکفی
یدک کش
کفی خودرو
خودروسوار
خودروبرمکانیزه
خودروبرچرخ گیر
خودروبرکفی کش
خودروبرسواری امداد
امدادرسانی جاده ای
ارسال مکانیک سیار
چرثقیل خودروبر
حمل خودرو
خودروبربار
سوخت رسانی به کلیه خودروها
تعویض لاستیک
باطری به باطری
تعویض تسمه
تنظیم موتور
تعویض لنت
تعویض تسمه تایم
میباشد

 

خودروبر نصیری(ولیعصر)

🔸امداد خودرو انقلاب مجهز به نیسان چرخ گیر، خودروبر کفی ایسوز و جرثقیل دکل دار

🔸جابجایی و حمل اتومبیل‌‌‌های صفر کیلوتر در اتوبان و داخل شهر

🔸جابجایی و حمل خودرو. خودروبرکفی. امدادخودرو. جرثقیل در قزوین، آبیک، محمدیه، نظر آباد، هشتگرد، طالقان، زیاران، کرج، قزوین، تاکستان و غیره

🔸امداد خورو، خودروبر، کفی، جرثقیل

🔸جرثقیل از۱ تن تا ۵۰تن

🔸ارائه خدمات حمل و نقل جاده ای سراسری شهری و برون شهری به صورت شبانه روزی

🔸جابجایی وحمل خودرو با اخرین تجهیزات مکانیزه به تمام نقاط کشور با نازلترین قیمت

🔸رضایت مشتری وبدون آسیب به خودروی شما

🔸امداد خودرو یکی از خدماتی ست شرکت‌‌‌های خودروسازی و برخی از شرکت‌‌‌های خدمات امداد رسانی خودروها با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات برای رفاه حال رانندگان و خودروسواران ارائه می‌گردد

🔸در برخی شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی هستیم، خوردویمان دچار نقص فنی شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده مان خارج باشد. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات سیار قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم.

🔸در این شرایط بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودرو است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

🔸در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر کشور می‌توانید با یکی از تلفن‌های خودروبر امداد خودرو انقلاب تماس حاصل نموده، تا امدادگران شرکت به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

شماره‌‌‌های تماس:
09125813771
۰۹۱۹۳۸۷۵۷۹۵
به مدیریت: امیر نصیری
🔴خودرو بر در قزوین

خودرو بر در قزوین، یکی از خدمات تخصصی امداد خودرو فوری در قزوین به شمار می‌آید که توسط تیم مجرب و متخصص مجموعه ارائه می‌شود. خودروبر سیار در قزوین با حضور تیم مجرب امداد، آماده خدمت رسانی به متقاضیانی است که به دلایل مختلف نیاز به خدمات امدادخودرو، خودروبر و یدک کش دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تماس با خودروبر سیار در قزوین، با شماره‌‌‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

شماره‌‌‌های تماس:
09125813771
۰۹۱۹۳۸۷۵۷۹۵
به مدیریت: امیر نصیری
🔴امداد خودرو در قزوین

امدادخودرو در قزوین، نسل جدیدی از وسایل حمل خودرو است که دارای کفی صاف و عاج هایی جهت استکاک با لاستیک خودرو می‌باشند. از خدمات خودروبر در قزوین می‌توان به حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر، حمل خودروهای لوکس و لاکچری، حمل خودروهای مسابقه، حمل خودروهای تصادفی و حمل خودروهای نیاز به تعمیر اشاره نمود. امدادخودرودر قزوین، با مجهز بودن به جدیدترین و پیشرفته ترین امکانات حمل خودرو، کلیه خودروها را جهت انتقال به مراکز تعویض پلاک، مراکز بیمه، تعمیرگاه‌ها و نمایندگی خودرو پشتیبانی می‌کند

امداد خودرو در قزوین، با ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای به مشتریان، در زمینه انتقال خودروها با استفاده از ماشین‌‌‌های سبک، نیمه سنگین و سنگین فعالیت می‌نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات امداد خودرو در قزوین و اعزام نیرو به محل در کوتاه ترین زمان، با شماره‌‌‌های قرار داده شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

شماره‌‌‌های تماس:
09125813771
09193875796
به مدیریت: امیر نصیری
🔴خودروبر ارزان در قزوین

خودروبر ارزان در قزوین، علاوه بر ایمن بودن خودروبر در حمل و نقل حرفه ای خودرو، هزینه‌‌‌های مناسب و کمی‌را برای مشتریان و متقاضیان در نظر می‌گیرد. از مزایای استفاده از خودروبر ارزان در قزوین، سرعت بالای اعزام نیروی متخصص به محل، ارائه خدمات تخصصی به متقاضیان، امنیت بالای انتقال خودرو، استفاده از تجهیزات مدرن خودروبر و هزینه مناسب انتقال خودرو می‌باشد. حمل خودروبر ارزان در قزوین برای ماشین‌‌‌های سبک شامل وانت نیسان، وانت پراید و وانت می‌باشد. در صورتی که نیاز به استفاده از خدمات خودروبر ارزان در قزوین دارید، با شماره‌‌‌های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید.

خودروبر , یدک کش خودرو با توجه به استفاده روز افزون از خودرو، به ویژه خودروهای دارای تکنولوژی پیشرفته و مطابق با استانداردهای جهانی و گسترش شبکه جاده ای تا دورترین نقاط کشور و همچنین توسعه چشمگیر صنعت خودرو کشور، ایجاد سازمان منسجم و کارآمد در زمینه امدادرسانی و تامین اطمینان خاطر دارندگان خودرو و همچنین حمایت از حقوق مصرف کنندگان، یک الزام ضروری و قطعی می‌باشد.

لذا خواهشمند است در صورت نیاز به امداد در مواقعی که خودرو قابلیت حرکت نداشته باشد و یا در صورت حرکت خسارت بیشتری به آن وارد شود، و یا جهت اطلاع از جزئیات هزینه‌ها و خدمات مشمول امداد در هر ساعت از شبانه روز با شماره تماس مرکز امداد شرکت قزوین و تهران خودرو تماس حاصل فرموده و از خدمات امداد آن بهره مند گردید

شماره‌‌‌های تماس:
09125813771
۰۹۱۹۳۸۷۵۷۹۵

 

به مدیریت: امیر نصیری
🔴امداد خودرو

تیم حرفه ای و کار آزموده ی امداد خودرو با سابقه ی طولانی در خودرو سازی‌‌‌های معتبر کشور به صورت شبانه روزی آماده امداد رسانی به شهروندان قزوین می‌باشد.

گروه امداد خودرو مجهز به لوازم یدکی از قبیل باطری و …به صورت سیار در کل قزوین  آماده  ی خدمت می‌باشد.

انتقال خودرو‌‌‌های صفر کیلومتر و کار کرده از کل قزوین و به تمام نقاط ایران در سریع ترین زمان و قیمت خودرو بر منصف انجام می‌شود.

شماره‌‌‌های تماس:
09125813771
۰۹۱۹۳۸۷۵۷۹۵
به مدیریت: امیر نصیری
🔴در کوتاه ترین زمان آماده ی امداد رسانی هستیم.

⚜️انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر قزوین بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.

⚜️سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجام شده توسط امدادگر باشد.در صورت هرگونه مشکل با شماره تماس  بگیرید تا پیگیری درخواست شما را تا رسیدن به رضایت کامل بر عهده بگیریم  و از سوء استفاده‌‌‌های احتمالی جلوگیری بعمل بیاوریم.

⚜️امداد گران ما با سابقه طولانی در امر امداد به هموطنان عزیز در تهران مفتخراست ک به درخواست امداد از طرف شما عزیزان برای انجام وظیفه در کمترین زمان خدمت شما حاضر شود و به اعتماد شما خوبان به امدادخودرو قزوین پاسخ در شان قزوینت‌‌‌های عزیز بدهد.اعتماد شما بزرگترین سرمایه امداد خودرو است.

شماره‌‌‌های تماس:
09125813771
۰۹۱۹۳۸۷۵۷۹۵
 
به مدیریت: امیر نصیری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این گروه مجهز به:
خودرو بر کفی
یدک کش
کفی خودرو
خودرو  سوار
خودرو بر مکانیزه
خودرو بر چرخ گیر
خودرو بر کفی کش
خودرو‌‌‌های سواری امداد
امداد رسانی جاده ای
ارسال مکانیک سیار
جرثقیل خودرو بر
حمل خودرو
خودرو بر بار
سوخت رسانی به کلیه ی خودرو ها
تعویض لاستیک
باطری به باطری
تعویض تسمه
تنظیم موتور
تعویض لنت
تعویض تسمه تایم
می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

خودروبر در قزوین , خودروبردر , بهترین خودروبردر , خودروبر ارزان در قزوین  ,  امداد خودرو در قزوین , امداد خودرو انقلاب , امداد خورو , خودروبر , کفی , تعمیر در محل , امداد خودرو قزوین , خودروبردر استان قزوین , امداد , خودرو شبانه روزی قزوین , یدکش , چرخگیر قزوین , امداد خودرو سیار قزوین , امداد خودرو آبیک , امداد خودرو اتوبان  , امداد خودرو کوهین  , امداد خودرو الموت  , خودروبر کفی قزوین , خودروبر کفی الموت , خودروبر کفی اتوبان , خودروبر کفی بوئین زهرا , خودروبر کفی کوهین , امداد خودرو تعمیرات در محل  , امداد خودرو تعمیرگاه شبانه روزی , خودروبردر کوهین , خودروبر در آبیک , امداد خودرو در آبیک , امداد خودرو در محمدیه , امداد خودرو در نظر آباد , امداد خودرو در هشگرد , امداد خودرو در طالقان , امداد خودرود در زیاران , امداد خودرو  در کرج , امداد خودرود در قزوین , امداد خودرود در تاکستان , خودروبر در کرج , خودروبر در محمدیه  , خودروبر در نظر آباد  , خودروبر در هشگرد , خودروبر در طالقان , خودروبر در  زیاران  , خودروبر در تاکستان , خودرو برکفی , جرثقیل , امداد خودرو  , خودروبر نصیری(ولیعصر) , امداد خودرو در قزوین , امداد خودرو آتیه سازان سبز , امداد خورو , یدک کش , خودروبر , کفی , تعمیر در محل , تمیرگاه شبانه روزی , مکانیکی سیار و تعمیرگاه مرکزی , تعمیرات ترمز  , تعویض کمک فنر , سیستم تخصصی و عیبیابی , تعمیرسیستم تهویه مطبوع , بالانس چرخ و تایر , امداد خودرو قزوین , امداد خودرو استان قزوین , امداد , خودرو شبانه روزی قزوین , یدکش چرخگیر قزوین , امداد خودرو سیار قزوین ,  امداد خودرو الوند , امداد خودرو آبیک , امداد خودرو اتوبان  , امداد خودرو کوهین  , امداد , خودرو الموت  , خودروبر کفی قزوین , خودروبر کفی الموت , خودروبر کفی اتوبان , خودروبر کفی بوئین زهرا , خودروبر کفی کوهین , امداد خودرو تعمیرات در محل  , امداد خودرو تعمیرگاه شبانه روزی , خودروبرکفی  , یدک کش , کفی خودرو , خودروسوار , خودروبرمکانیزه , خودروبرچرخ گیر , خودروبرکفی کش , خودروبرسواری امداد , امدادرسانی جاده ای ,
ارسال مکانیک سیار , چرثقیل خودروبر , حمل خودرو , خودروبربار , سوخت رسانی به کلیه خودروها , تعویض لاستیک  , باطری به باطری , تعویض تسمه , تنظیم موتور , تعویض لنت , تعویض تسمه تایم ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed
کاشانی 2 اسفند 1399 5:47 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خداقوت،خدابهتون برکت بده کارتون حرف نداره

جعفرزاده 26 بهمن 1399 4:39 بعد از ظهر
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت

خسته نباشید، کارشون خیلی خوبه، ماراضی هستیم

There are 9 next ratings View Next Ratings