شرکت پلاستیک عرفان تایباد تولید کننده انواع نایلون‌‌‌های کشاورزی و صنعتی

?تنها تولید کننده ی مالچ تک رنگ و دو رنگ در منطقه تا عرض 3 متر

?تولید کننده انواع نایلون‌‌‌های کشاورزی و  صنعتی

?پاسخگویی به صورت شبانه روزی

?ارسال به سراسر کشور

?به صورت عمده و جزئی

⭕️خصوصیات نایلون‌‌‌های کشاورزی

?نایلون‌‌‌های کشاورزی در عرض‌ها و به ضخامت‌‌‌های مختلف تولید و عرضه می‌شوند که همه ی این‌ها به نوع کاربرد آن‌ها و تقاضای مشتریان این محصول بستگی دارد. در زیر قرار است به برخی خصوصیات این نایلون‌ها اشاره کنیم:

?معمولا عرض رول نایلون‌‌‌های عریض کشاورزی از ۲۰ سانتی متر تا ۱۰ متر متغیر است که می‌توان با توجه به نیاز آن‌ها را سفارشی تهیه کرد.

⭕️جذب و دفع اشعه‌ها از طریق نایلون کشاورزی

⚜️برخی از این نایلون‌ها ضد اشعه ی ماورای بنفش می‌باشند. بنابراین با عبور ندادن اشعه ی ماورای بنفش از سطح خود به رشد بیشتر محصول کمک می‌کنند. البته بدین صورت طول عمر نایلون هم افزایش می‌یابد.

⚜️کاهش زیاد دمای گلخانه‌ها در شب منجر به آسیب به محصول و فرآیند رشد آن‌ها می‌شود. برخی از این نایلون‌ها به منظور جلوگیری از این رویداد با قابلیت جذب اشعه ی مادون قرمز تولید می‌شوند که مانع از این کاهش دمای گلخانه می‌شوند.

⭕️الکتریسیته ساکن و نایلون‌‌‌های کشاورزی

?نوعی دیگر از این نایلون‌ها ضد الکتریسیته ساکن می‌باشند و اهمیت آن‌ها در جهت جذب کمتر گرد و غبار بر روی محصول است.کاربرد نایلون و شیرینگ پک در صنعت کشاورزی و سایر صنایع دیگر بسیار است.

? کیسه نایلون‌‌‌های بزرگ و یا همان نایلون خیاری به علت سایز بزرگ و مقامت بالا استفاده‌‌‌های زیادی در موارد صنعتی دارد که می‌توان این نوع از نایلون را در تمام ابعاد و ضخامت‌ها تولید کرد و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

به مدیریت: غلامعلی حاجی پور

شماره‌‌‌های تماس:
09155297100
09155297300
05154558100
?09153286132
 

 

 

 

نایلون دو رنگ تا عرض سه متر

 

مالچ دو رنگ تا عرض سه متر

 

 

 

 

 

 

 

شرکت پلاستیک عرفان تایباد در شهرستان تایباد خراسان رضوی , تولید کننده نایلون‌‌‌های کشاورزی و صنعتی در شهرستان تایباد , قیمت نایلون کشاورزی , قیمت نایلون صنعتی , نایلون صنعتی در خراسان رضوی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed