معدن سنگ لاشه و شن و ماسه بیجین

?به چه سنگی سنگ لاشه می‌گوییم؟

?این سنگ‌ها از جمله سنگ‌‌‌های پر استفاده به عنوان مصالح ساختمانی است و در دسته سنگ‌‌‌های دگرگونی قرار می‌گیرد. سنگ لاشه را با عنوان تخته سنگ نیز می‌شناسند. این مدل سنگ که در ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، بسیار سنگین بوده و چگالی بالایی دارد. روی این سنگ‌ها هیچ گونه تراشی انجام نمی‌شود و ساختاری کاملا دست نخورده و طبیعی دارد.

?سنگ لاشه در چه زمینه هایی کاربرد دارد؟

?این سنگ‌ها همان طور که پیش از این نیز گفته شد کاملا طبیعی و بدون برش استفاده می‌شوند. به همین دلیل قاعدتا از آن‌ها برای نمای ظاهری ساختمان‌ها استفاده نمی‌شود، چرا که ساختاری تزئینی ندارند. کاربرد عمده این سنگ‌ها در بناهای ساختمانی به جای استفاده از سیمان و بلوک است. ساختار مستحکم و سنگین این سنگ‌ها در کنار مقرون به صرفه بودن شان، آن‌ها را به عنوان مصالح مناسب برای راهسازی و ساختمان سازی تبدیل کرده است.

?سنگ‌‌‌های لاشه انواع مختلفی دارند

✳️جالب است بدانید که خود این سنگ‌ها بر اساس منابع اولیه تولید و استخراج شان به انواع مختلفی دسته بندی می‌شوند. برای نمونه به برخی از آن‌ها که منشا کلسیم کربنات دارد را با عنوان سنگ لاشه تراورتن می‌شناسند. کاربرد عمده این سنگ‌ها در صنایع هنری و مجسمه سازی و همچنین تولید موازییک و انواع سنگ‌‌‌های مصنوعی است.

✳️دسته دیگر سنگ هایی که زیر دسته سنگ‌‌‌های لاشه هستند، نمونه هایی با عنوان سنگ لاشه ورقه ای است. استخراج این سنگ‌ها از بافت‌‌‌های کوه و مناطق طبیعی است و استخراج آن‌ها به صورت ورقه ورقه ای صورت می‌گیرد. این سنگ‌ها به دلیل ساختار طبیعی و مستحکمی‌که دارند در ساخت و ساز‌‌‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و معمولا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند.

 

✳️معدن سنگ لاشه و شن و ماسه کوهى بیجین

✳️تولید سنگ لاشه کوهى، شن و ماسه کوهى، بیس کوهى،ماکادام و راکفیلد جهت زیر سازى جاده و محوطه سازى، و تولید بالاست جهت استفاده بین ریل راه اهن

آدرس:کیلومتر ١٧ جاده تهران قم سرازیرى گردنه به سمت حسن اباد ١ کیلومتر بعد از رستوران شمیران نو نرسیده به معاینه فنى حسن اباد دست چپ معدن سنگ و شن و ماسه بیجین حسن اباد

به مدیریت: مجید محمدی زاده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معدن سنگ لاشه و شن و ماسه بیجین , سنگ لاشه , معدن سنگ لاشه در تهران , معدن شن و ماسه در تهران , سنگ لاشه چیست , سنگ ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed