مشاور املاک و طراحی و اجرای تخصصی ویلا در سطح استان البرز

🔹خرید و فروش ویلا

🔹فروش ویلا‌‌‌های لوکس

🔹مشاور املاک و سرمایه گذاری

🔹مدیریت فروش املاک

🔹آماده همکاری با کلیه همکاران

🔹خرید و فروش تخصصی ویلا در سطح استان البرز (کردان، چهارباغ، سهیلیه، تهراندشت، شهرک‌‌‌های برند منطقه) گروه‌ها یکاملا حرفه ای در زمینه طراحی، نظارت و اجرا ویلا

🔻طراحی ویلا، یکی از خدمات معماری گروه ما است، که باید از زیبایی، ظرافت و دقت بالایی برخوردار باشد.

🔹طراحی ویلا باید زیبا، چشم نواز و کاربردی باشد و باید تمامی‌انتظارات شما را از قبیل، خاص بودن، لوکس بودن، زیبایی، عملکرد، ارزش افزوده برای سرمایه شما، استحکام و مقاومت را برآورده نماید و اهدافتان از ساخت ویلا را محقق نماید.

🔹در واقع تمام معماری باید در چنین پروژه کوچکی قابل نمایش باشد.

🔹پس در امر طراحی ویلا نیاز است تا سلیقه، اهداف، میزان بودجه و محل ساخت پروژه را به درستی تحلیل کرده و بشناسیم و آنها را با اصول علمی‌معماری منطبق سازیم.

🔹همچنین باید محدودیت‌ها و مشکلات بر سر راه طراحی را با دقت شناسایی و خلاقانه ترین راه حل‌ها را برای آنها ارائه کنیم.

🏠طراحی ویلا چیست؟

✳️ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: villa) به خانه‌های زیبایی گفته می‌شود که از چهار طرف باز هستند و محدود به ساختمان‌های دیگر نیستند. علاوه بر این دارای نمای مناسبی هستند. ویلا معمولا در اطراف شهرها و مناطق خوش آب و هوای کشور ساخته می‌شوند و غالبا استفاده تفریحی دارند. البته ویلاها تنها در این مناطق ساخته نمی‌شوند; بلکه حتی بعضی از ویلاها به سفارش کارفرما در مناطق شهری ساخته می‌شود. لازم است در این زمینه قوانین و اصول مراجع مربوطه در رابطه با ویلا مدرن را نیز در نظر گرفت تا در آینده مشکلی برای کارفرما پیش نیاید.

✳️در بین کارهایی که بدست معماران می‌رسد، بیشترین خلاقیت آنها در طراحی ویلا استفاده می‌شود; چرا که هنگام طراحی ویلا، پلان ویلا بر خلاف ساختمان‌های شهری طراح آزاد تر است و بیشتر می‌تواند از ذوق و خلاقیت خود استفاده کند.


✳️در نتیجه طرحهایی که در زمینه ویلا توسط طراحان ساختمانی انجام می‌شود از تنوع هنری، زیبایی، ظرافت و دقت بالایی برخوردار می‌باشد

🏠هدف از طراحی و ساخت ویلا چیست؟

✳️مهمترین قدم قبل از هر اقدامی، مشخص کردن هدف از داشتن ویلا و ساخت آن می‌باشد.

✳️امروزه استفاده از ویلای شخصی در فضاهای سرسبز و به دور از هیاهوهای شهر رویای هر شخص می‌باشد ولی هستند افرادی که از این فضاها به عنوان لوکیشن عکاسی استفاده می‌کنند حتی با فکر بزرگتر دنبال ساخت شهرک ویلایی هستند.


✳️بنابراین باید مشخص باشد که دنبال چه چیزی هستیم. پس در امر طراحی ویلا نیاز است تا سلیقه، اهداف، میزان بودجه و محل ساخت را به درستی تحلیل کنیم.

به مدیریت: محمد بیرامی

 

 

 

 

 

 

 

 

کردان جنوبی سهیلیه

 

 

کردان جنوبی طاووسیه

 

 

هشتگرد قلعه آذری

 

کردان جنوبی شهرک زعفرانیه

 

 

 

 

گروه مشاورین ویلاگزین در البرز ,  مشاور املاک در البرز ,  طراحی ویلا , خرید و فروش ویلا در البرز  , خرید و فروش تخصصی ویلا در کردان , خرید و فروش ویلا در تهراندشت ,  طراحی و ساخت ویلا , خرید و فروش ویلا در البرز  , فروش ویلا‌‌‌های لوکس در البرز , خرید ویلا لوکس در البرز  ,  مشاور املاک و سرمایه گذاری در البرز  ,  املاک , مشاور املاک , طراحی ویلا در البرز  ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed