آیا میدانستید رنگ آبی تأثیری در کاهش اشتها ندارد؟

آیا میدانستید رنگ آبی تأثیری در کاهش اشتها ندارد؟

اواخر فرضیه ای بر مبنای اینکه رنگ های گرم اشتعا را زیاد میکند و رنگ های سرد اشتها را کاهش میدهد باب شده بود و مردم را برای عوض کردن دکوراسیون اتاق غذاخوریشان به دردسر انداخته بود. ولی نظریه ی جدیدی بر پایه بی تأثیر بودن رنگ سرد در اشتها آمده است با این نکته که رنگ های سرد در دراز مدت بر کاهش اشتها بی تأثیر است. برای شما مطلبی بر همین اساس آماده کرده ایم.
آبی رنگی است که از تناژهای متنوعی تشکیل شده است
فیروزه ای یکی از زیباترین تناژهای رنگ آبی است که نمی توان از دیدنش سیر شد و با تماشای آن احساس تازگی و شادابی نکرد. اگر به دنبال ترکیب رنگی شیک و خیره کننده ای هستید، آبی فیروزه ای را با قهوه ای شکلاتی همراه کنید. بهترین روش برای این کار این است که یکی از دیوارهای اصلی اتاق غذاخوری را آبی فیروزه ای کنید، برای میز و صندلی غذا خوری گزینه ای چوبی به رنگ شکلاتی تیره را انتخاب کنید و آبی تیره را در اکسسوری ها و جزییات دکوراسیونی فضا تکرار کنید.

decorabi4

اگر به دنبال ترکیب رنگی شیک و خیره کننده ای هستید، آبی فیروزه ای را با قهوه ای شکلاتی همراه کنید
آرامشی به وسعت آسمان را می توان در دل خانه داشت و با همان آرامش به صرف غذا و گذران زمان کنار عزیزان پرداخت. یکی از دیوارهای اتاق غذاخوری را به رنگ آبی آسمانی رنگ آمیزی کنید و برای رسیدن به ایده آل ترین جلوه و احساس، آن را با سبز ملایم همراه و همنشین کنید.

decorabi5

برای رسیدن به ایده آل ترین جلوه و احساس، رنگ آبی غذاخوری را با سبز ملایم همراه و همنشین کنید
زمانی که میز و صندلی غذاخوری شما رنگی خنثی با تناژ قوی را ارائه می دهد رنگ آبی به خوبی می تواند فضای شما را متعادل کند اگر نور طبیعی به این فضا اضافه شود فضای شما گرم تر و جذاب تر خواهد بود.

decorabi6

نور طبیعی به رنگ آبی و میز و صندلی به رنگ خنثی اضافه شود فضای شما را گرم تر و جذاب تر می کند
یکی از ترکیب های بسیار جذاب و متعادل از لحاظ جلوه و احساس، آبی ملایم و طوسی تیره است. می توان آبی ملایم را برای دیوار و طوسی تیره را برای میز و صندلی غذا خوری استفاده کرد، در چنین حالتی بهتر است برای دیگر قسمت ها مانند کفپوش ها از رنگ های خنثی استفاده کنید.

decorabi7

می توان آبی ملایم را برای دیوار و طوسی تیره را برای میز و صندلی غذا خوری استفاده کرد
اگر از طرفداران آبی خصوصا آبی تیره هستید، رنگ آبی جوهری همان رنگی است که به دنبال آن می گردید، آبی تیره رنگ بسیار شیکی است که سطح سردی آن نسبت به تناژهای روشن و ملایم آن بسیار کمتر است. اگر در دکوراسیون اتاق غذا خوری آبی تیره را با سفید یا رنگ روشن دیگری همنشین کنید، نتیجه ی اغوا کننده و جذابی را خواهید دید.

آبی تیره رنگ شیکی است که سطح سردی آن نسبت به تناژهای روشن و ملایم آن بسیار کمتر است
اگر تمایل دارید سقف غذا خوری شما بلندتر به نظر برسد آن را به رنگ آبی روشن در بیاورید. این کار احساس دلبازی و وسعت را در فضای شما ایجاد می کند. برای ایجاد انسجام بیشتر در دکوراسیون از همان رنگ آبی در سایر اکسسوری های فضای داخلی استفاده کنید.

منبع: www.portal.hidoctor.ir