موهای فر خورده و وز خود را در کمتر از ۲۰ دقیقه صاف کنید!

موهای فر خورده و وز خود را در کمتر از ۲۰ دقیقه صاف کنید!

موهایی که فر می‌شوند یا آسیب دیده هستند بخصوص موهای رنگ شده در فصل تابستان بیشتر دچار مشکل می‌شوند و بیشتر فرخورده و ظاهر بدتری به خود می‌گیرند زیرا این فصل گرم همه رطوبت موها را از بین می‌برد و باعث آسیب دیدن بیشتر و جدی موها می‌شود و علاوه بر زشت کردن ظاهر موها سلامت موها را نیز به خطر می‌اندازند.

با همراه باشید تا روش هایی را برای صاف کردن موهایتان در مدت زمان بسیار کم به شما ارائه دهیم:

  • 1- اولین گام را برای صاف کردن موهایتان در حمام بردارید و از یک شامپوی مرطوب کننده ی قوی استفاده کنید شما باید شامپوی فصل تابستان خود را از شامپوهای مرطوب کننده ی قوی انتخاب کنید.
  • 2- بعد از حمام موهایتان را به کمک حوله خشک و آب گیری کنید زیرا وسایل گرمایشی مثل اتوی مو یا سشوار رطوبت مو را از بین می‌برد موها را بد تر فر و وز می‌کند.
  • 3- اکنون که موهایتان آب گیری و خشک شد. از یک لوسیون یا ماسک موی نرم کننده مو استفاده کنید به طوری که روی موهایتان بمالید و ماساژ دهید و به کمک یک شانه موهایتان را شانه بکشید تا صاف شود و بهتر است که از برس استفاده نکنید.
  • 4- روش دیگری که برای صاف کردن موها به کار می‌رود این است که مقداری روغن مناسب مو مثل روغن بادام، فندق یا زیتون را گرم کنید و روی موهایتان بمالید و یک ربع ماساژ دهید و سپس موهایتان را شانه کنید و به کمک یک پارچه یا حوله نخی موهایتان را بپوشانید و چند دقیقه بعد موهایتان را باز کنید با این روش فولیکول‌‌‌های موی شما تغذیه می‌شود و در نتیجه صاف، براق و خوش حالت می‌شود.