درباره ما

سامانه سراسری زمات به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های شرکت نگارگر اندیشه در تاریخ اول مرداد ماه ۱۳۹۴ به مدیریت آقای مازیار مرادپور با هدف معرفی کلیه مشاغل در سرزمینمان ایران، رسما شروع به کار کرد.

فاز اول سامانه در کلانشهر رشت متمرکز شده و در فاز دوم به سایر شهرستانهای استان گیلان منشعب و در فاز سوم همزمان با جشن یکسالگی سامانه زمات به یاری خداوند، شروع طرح سراسری آن با استانهای اردبیل، مازندران،قزوین و زنجان و بتدریج تمام استانهای ایران کلید خورد.

تیم ما با جمع آوری بیش از ۵۰۰ عنوان شغلی، گام بزرگی در عرصه تبلیغات برداشته است، به طوری که مسیرارتباطی میان تولیدکنندگان و فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات و کالاها به سهولت به هدف تبلیغاتی خود برسند. تخصص ما روش های نوین تیلیغات میباشد و البته هدف ما از زمان شروع فعالیت ، دسترسی هموطنانمان به تبلیغات هوشمند با کمترین هزینه ممکن بوده است. امروز مفتخریم اعلام کنیم که یکی از برترین مجموعه های ارائه دهنده راه های تبلیغاتی هستیم. بعد از گذشت ۵ سال فعالیت، بالغ بر ۵۰۰۰ کسب و کار با ما در حال همکاری هستند. کیفیت محصول و خدمات ما تضمین ماندگاری ما بوده و هست.

امید است با یاری شما گرامیان، مفتخر به ارائه بهترین خدمات شویم.