Address & Contact

Our Address

خراسان شمالی،شیروان،بلوار هدایت،هدایت یک،بین هدایت 3و5،سمت چپ

Telephone

آرایشی بهداشتی پوست و موی گاتیو رز

آرایشی بهداشتی پوست و موی گاتیو رز

💫پوست هر انسان یکی از باارزش‌ترین دارایی‌های او به حساب می‌آید؛ بنابراین باید برای حفظ سلامت آن، تلاش کرد. یکی از نکات مهمی که در سلامت پوست انسان‌ها و به طور خاص بانوان، موثر است، لوازم آرایشی است که در طول روز از آن استفاده می‌کنند. برندهای مختلفی در زمینه تولید لوازم آرایشی، فعالیت دارند که البته کیفیت محصولات هر یک از آن‌ها با دیگری متفاوت است.

💫همین امر، موجب شده تا اکثر بانوان هنگام خرید لوازم آرایش، دچار سردرگمی شده و نتوانند لوازم آرایش مناسب با نوع پوست و همچنین دیگر انتظارات خود را انتخاب و خریداری کنند. این موضوع به ویژه برای خرید لوازم آرایش،حائز اهمیت است.

✳️نکات کلیدی خرید لوازم آرایش

🔰عوامل زیادی در کیفیت لوازم آرایش ، تاثیرگذار هستند که در هنگام خرید باید به آن‌ها توجه داشته باشید. مهم‌ترین نکات برای خرید محصولات آرایشی، عبارت است از:

🌟ترکیبات سازنده

🔺یکی از نکات مهمی که در خرید آنلاین لوازم آرایش باید به آن توجه داشته باشید، ترکیباتی است که برای ساخت هر یک از لوازم مربوط به آرایش به کار می‌رود؛ بدیهی است که هر چه کیفیت مواد سازنده محصولات آرایشی، بیشتر باشد، در نهایت کیفیت محصول نهایی نیز بیشتر خواهد بود.

🔺این مهم به ویژه برای افرادی که پوست حساسی دارند، از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ اگر پوست صورت و بدنتان، حساس است، به هیچ عنوان از محصولاتی که در ترکیبات سازنده آن، آلفا هیدروکسی اسید به کار رفته، استفاده نکنید.

🌟برند سازنده

🔹🔸برندهای مختلفی در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، فعالیت دارند که کیفیت محصولات هر یک از آن‌ها با دیگری، متفاوت است.بنابراین حتما برای خرید لوازم آرایش چه به صورت آنلاین و چه غیرآنلاین به اعتبار برند، توجه داشته باشید، زیرا برندهای معروف و معتبر، تمامی محصولات خود را مورد آزمایش قرار داده و سپس، روانه بازار می‌کنند.\

🌟نوع و رنگ پوست صورت

🔺نوع و رنگ پوست افراد به ویژه برای خرید کرم پودر، بسیار اهمیت دارد. دقت کنید که رنگ کرم پودری که خریداری می‌کنید با رنگ پوست صورتتان، همخوانی داشته باشد، زیرا در غیر این صورت، جلوه ای غیرطبیعی خواهد داشت. به عبارت دیگر اگر رنگ کرم پودر، چند درجه روشن تر از رنگ پوستتان باشید.

🔺چهره، پیرتر از آنچه که هست به نظر می‌رسد، اما اگر رنگ پودر، چند درجه تیره تر از رنگ پوست صورت باشد، موجب می‌شود تا چهره، کدر، جلوه کند. کرم پودر را با توجه به نوع پوست خود، انتخاب کنید؛ بنابراین حتما قبل از اینکه اقدام به خرید کنید، نوع پوست خود را به خوبی بشناسید و بسته به اینکه، چرب است یا خشک و یا معمولی، بهترین کرم پودر را خریداری کنید.

🌟توجه به ویژگی‌های لوازم آرایش مختلف

🔹🔸لازم به ذکر است که ویژگی‌های هر یک از لوازم آرایشی مختلف با یکدیگر متفاوت است و لازم است برای خرید هر یک از آن‌ها، متناسب با ویژگی هر یک، خرید خود را انجام دهید. به این معنا که اگر به عنوان مثال، قصد خرید ریمل دارید، باید با توجه به مژه‌های خود و همچنین نتجیه ای که در نهایت از ریمل، انتظار دارید، خرید کنید.

🔹🔸همچنین اگر قصد خرید رژ لب دارید، علاوه بر رعایت تمامی نکاتی که تا به اینجا ذکر نمودیم، نوع مناسب آن را برای خود خریداری کنید، انواع رژ لب در سه دسته رژ لب مایع، جامد و مدادی، قرار می‌گیرند.

🔹🔸ماندگاری و ویژگی‌های رژ لب‌های مختلف با یکدیگر، متفاوت است؛ برخی از رژ لب‌ها، ضد آب هستند به این معنا که هنگام بارش باران و یا حتی در صورتی که قصد دارید به استخر بروید، رژ از روی لب‌هایتان، پاک نخواهد شد.

به مدیریت: ربابه رفعت برجی

۰۹۳۰۷۳۴۶۱۵۸

۰۹۹۲۰۱۲۶۷۸۵ واتساپ و روبیکا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آرایشی و بهداشتی گاتیو رز در شیروان , مغازه آرایشی و بهداشتی گاتیو رز در شیروان , بهترین مغازه لوازم آرایشی در شیروان , قیمت لوازم آرایشی بهداشتی  , لیست محصولات لوازم آرایشی , فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی , قیمت عمده لوازم آرایشی , بهترین برند لوازم آرایشی ,