تلفیق آجر نسوز با سنگ سفید،

کار ؛ اقای عاشری

کار اقای خیره کش

سرستون پروانه ای

سر ستون پروانه ای

( کار اقای خیره کش )

اجرای نمای کلاسیک رومی ویلا و ساختمان گروه سنگ کاران اهورا

اجرای نمای کلاسیک رومی ویلا و ساختمان گروه سنگ کاران اهورا

✨اجرای انواع خدمات سنگ کاری،نماکاری،نما رومی‌کلاسیک ✨

❇️نماکاری

❇️ نمای ساختمان یکی از مهمترین عناصر بیرونی برای ظاهر ساختمان است. در طراحی ساختمان، طراحی نما به دلیل اینکه مشخص‌کننده چارچوب کار برای دیگر اجزای ساختمان است مهمترین بخش به شمار می‌آید. نمای ساختمان در ظاهر و زیباسازی شهرها اهمیت زیادی دارد.

❇️ عناصر مهم در نماسازی مانند پنجره‌ها، بازشوهای در، مصالح، رنگ، سازه‌های عمودی و افقی، عناصر تزئینی و غیره باید هماهنگی و تناسب خوب را با هم داشته باشند. مصالحی که در طراحی نما استفاده می‌شوند انواع مختلف آجر، سنگ، سنگ‌های تزئینی، سیمانی و گچی می‌باشند.

❇️ در طراحی نمای آجری، آجرهای مورد استفاده در نما با آجرهای مورد استفاده در دیوارها متفاوتند و باید از آجرهای بدون ترک‌خوردگی، شوره‌زدگی و آلودگی‌های شیمیایی استفاده کرد. اجرای نماهای آجری باید در شرایط محیطی مناسب با دما و میزان رطوبت استاندارد انجام گیرد.

❇️ در نماهای سنگی از انواع سنگ‌های قیچی، مرمر و تراورتن می‌توان استفاده کرد؛ اهمیت استفاده از سنگ‌های نمای پردوام و دارای مقاومت بالا در برابر یخ‌زدگی و شرایط نامساعد محیطی مانند نور خورشید، آب و رطوبت، همچنین داشتن بافت مناسب و بدون ترک‌خورده سنگ، عدم تغییر رنگ و جذب گرد و غبار، قابلیت اجرا و ترمیم آسان بر روی کلیه سطوح و نیز مناسب برای طراحی نمای ساختمان مهم است.

❇️سنگ کاری

❇️ سنگ کاری ساختمان جزو مراحل پایانی ساختمان سازی می‌باشد و جزو حساس ترین مراحل نیز می‌باشد زیرا نمای ساختمان نشان دهنده ی ذوق و سلیقه کارفرما می‌باشد و مسلما در فروش ساختمان حرف اول را می‌زند که باید در انتخاب سنگ کار دقت داشت. سنگ کاری ساختمان معمولا در سه نوع انجام می‌شود، سنگ کاری نما، راه پله و کف.

❇️ سنگ جزو بهترین مصالح برای نما کاری می‌باشد زیرا دارای مقاومت زیادی در مقابل شرایط جوی می‌باشد و نیاز به ترمیم کمتری نسبت به سایر مصالح نما می‌باشد که در بازسازی ساختمان هم میشود ترمیم کرد.

❇️ در سنگ کاری ساختمان در قیمت نما باید در انتخاب مصالح و سنگ کار دقت کنید و سنگ‌‌‌های مناسب را انتخاب کنید, سنگ هایی که ترک خوردگی دارند و متخلخل می‌باشند برای نما مناسب نیستند زیرا در مدت زمان بلند با تغییرات آب و هوایی و همچنین باران و برف فرسوده می‌شوند و یا می‌شکنند.

❇️ سنگ‌ها همواره در مقابل نور خورشید, برف و باران می‌باشد پس باید از سنگ‌‌‌های مقاوم استفاده کرد.

❇️ در سنگ کاری ساختمان قسمت نما از سنگ‌‌‌های تراورتن, استون و گرانیت استفاده می‌کنند و هر کدام مزایای زیادی دارند. با طور مثال تراورتن مقاومت بسیاری بالایی دارد و همچنین از لحاظ قیمت نیز بسیار مناسب تر می‌باشد به دلیل بافت مولکولی که دارد دارای چسبندگی بسیار بالایی می‌باشد و به همین دلیل چسبندگی به سیمان ایده آلی دارد.

               باربیکیو ؛ رومی ،  با سنگ عباس آباد

کار ؛اقای صالح زاده.

❇️ سنگ گرانیت از نوع سنگ‌‌‌های آذرین می‌باشد و دارای طرح‌ها و رنگ‌‌‌های بسیار متنوعی می‌باشد به همین دلیل تمام سلایق را به خود جلب می‌کند.سنگ گرانیت جزء سنگ‌‌‌های پر کاربرد در سنگ کاری ساختمان می‌باشد زیرا به دلیل تخلخل کم می‌توان در حمام و دستشویی نیز از آن استفاده کرد زیرا آب را به خود جذب نمی‌کند و امکان این را می‌دهد حمام و دستشویی لوکسی داشته باشید, همچنین این سنگ آلودگی را به خود جذب نمی‌کند و در عین حال سختی بسیار زیادی دارد پس برای نما کاری بسیار مناسب می‌باشد در بسیاری از موارد مناسب برای اجرا توسط سنگ کار میباشد.

مدیریت : محسن روشن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کار آقای صالح زاده

کار آقای صالح زاده

کار آقای پورمحمدی

درست کردن حلالی برای دهنیه بابیکو

 

کار فرما، آقای صالح زاده

پایه بغل پله.

کار فرما، جناب آقای صالح زاده

 

قاب روی دیوار‌.

کارفرما، صالح زاده

پایه و نرده صراحی

باربیکیو رومی، حرفه ای،

کارفرما، صالح زاده

پیشانی طرح چکمه ای بیضی بادخور

پایه ریلی.

پایه بغل پله

کار فرما . جناب آقای پور محمدی

ساب سنگ پاستون

 

تاج روی گلدانی.

حجاری پای ستون

سر ستون پروانه ای

ساخت سر ستون کله قوچی.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اجرای نمای ساختمان در کرج , نما رومی‌کلاسیک تخصصی , نما مدرن , سنگ کاری , هزینه اجرای نمای ساختمان در کرج , سنگ کاری و اجرای نما ,