Address & Contact

Our Address

مشهد،سجادیه 4

گروه سنگ کاری نما و کاشی سرامیک در مشهد

✨طراحی،مشاوره و اجرای انواع سنگ،انواع نما،اسلب،کاشی و سرامیک 

✨طراحی،مشاوره،تامین و اجرای انواع سنگ کاری و نماکاری 

✨اجرای انواع نماهای رومی،مدرن،کلاسیک با بهترین کیفیت 

✨اجرای انواع سنگ کاری و نماهای داخلی،نما،پیلوت،فیلتر،راه پله و… 

✨اجرای برای انواع ساختمان های مسکونی،اداری ،تجاری و… 

✨اجرای انواع سرامیک و کاشی 

💫گروه سنگ کاری و نماکاری احسانی مقدم با کادری مجرب و متعهد و سابقه ای درخشان در زمینه ی سنگ کاری و اجرای نما آماده ی ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به شما عزیزان می باشد💫

✳️سنگ کاری ساختمان 

🔺سنگ کاری ساختمان از نهایی ترین مراحل ساخت یک ساختمان است. پس از پایان ساخت ساختمان با مصالح ابتدایی قسمت های مختلف یک بنا، نوبت به پوشیده شدن با مصالح پوشش دهنده، مقاوم و زیبا می رسد. سنگ یکی از متداول ترین مصالحی است که در ساخت نمای بیرونی و داخلی بنا ها از آن استفاده می شود

🔺سنگ کاری ساختمان معمولا در سه نوع انجام می شود. سنگ کاری نما و راه پله و کف.

✳️سرامیک کاری 

💥یکی از رایج ترین روش های پوشش نهایی کف و دیوار ساختمان، کاشی کاری و سرامیک کاری است. کاشی و سرامیک نوعی مصالح ساختمانی هستند که نه تنها برای تزئینات داخلی و خارجی بلکه به عنوان عایق رطوبتی مورد استفاده قرار می گیرند.

✳️نکات مهم در اجرای سرامیک کاری 
۱- نصب سرامیک

🔹🔸در سرامیک کاری برای نصب، سرامیک باید آن را روی بستری از ملات قرار داده و با تخته ماله سطح آن را صاف می کنند. باید توجه داشت که هنگام چسباندن سرامیک، اندود رویه (ملات) نباید گیرش خود را آغاز کرده باشد، زیرا در آن صورت سرامیک کاملاً به ملات نچسبیده و بعداً جدا خواهد شد.پس از نصب سرامیک، و گیرش ملات، سطح سرامیک را آب می زنند تا کاغذ روی آن جدا شود و پس از آن با دوغاب، درز آنها را پر می کنند.

🔹🔸ممکن است سرامیکها روی کاغذ نبوده و جدا باشند که در آن صورت نصب سرامیک، دانه دانه و با دقت فراوان پهلوی یکدیگر انجام می شود. در این حالت باید سطح به دست آمده کاملاً صاف و یکنواخت باشد. سرامیک در شکلهایی مختلف مربع، مستطیل، شش‌گوشه و مانند اینها در بازار موجود است.

۲- بندکشی سرامیک

🔹🔸میزان دوغاب سیمان و پودر سنگ برای پر کردن بندها به اندازه سرامیک ها بستگی دارد. دوغاب مصرف شده برای بندکشی همواره بیشتر از حجم فضای خالی است، زیرا مقداری از دوغاب مصرفی باقی مییماند که پاک می شود.

🔹🔸و مصرف مجدد ندارد و لذا حجم دوغاب مصرفی برای سرامیک‌ کاری با احتساب دور ریز به میزان یک لیتر در هر مترمربع پیشنهاد می شود. در بندکشی می توان متناسب با رنگ سرامیک از رنگهایی استفاده کرد که به زیبایی سرامیک بیفزاید.

۳- شرایط نگهداری پس از نصب

🔹🔸حداقل تا سه روز بعد از نصب سرامیک نباید به آن ضربه مکانیکی وارد آید و درجه حرارت فضایی که سرامیک شده، نباید از ۵+ درجه سانتیگراد کمتر شود. در صورت لزوم پس از گیرش اولیه ملات بندکشی، آب دادن سرامیک در چند نوبت کمک شایانی به ازدیاد مقاومت می‌نماید.

به مدیریت:علی احسانی مقدم

 

 

 

اجرای نما و سنگ کاری احسانی مقدم در مشهد , گروه سنگ کاری نما و کاشی سرامیک در مشهد , اجرای نما در مشهد , سنگ کاری احسانی مقدم , سنگ کاری در مشهد , گروه سنگ کاری نما در مشهد , اجرای کاشی سرامیک در مشهد , هزینه سنگ کاری نما در مشهد ,