Address & Contact

Our Address

تبریز ،مرند

Telephone

یدک کش و امداد خودرو الهامی در مرند

?ارائه خدمات حمل و نقل جاده ای سراسری شهری و برون شهری به صورت شبانه روزی

?جابجایی و حمل خودرو با آخرین تجهیزات مکانیزه به تمام نقاط کشور با نازلترین قیمت

?رضایت مشتری و بدون آسیب به خودروی شما

?شبانه روزی آماده ی ارایه ی خدمات به تمام همشهریان

?در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم. در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو جاده هراز یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر جاده هراز است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

?از امکانات تفریحی و ضروری ما خودروی شخصیمان است که رسیدگی و نگهداری آن همواره برایمان قابل توجه بوده و برایمان از اهمیت والایی برخوردار است که صد در صد آن را در اختیار افراد کار آزموده و کار بلد و معتبر قرار دهیم. خودروبر جاده هراز گروهی حرفه ای و کادری مجرب و متخصص در حمل و نقل خودرو داخل شهر و خارج شهر می‌باشد که با بیش از سالها فعالیت در زمینه خودروبری در کشور هم اکنون در خدمت همشهریان عزیز در امداد رسانی برای خودرو و خودروبری با خدمات ویژه هستیم.

⚡️امداد خودرو مرند

?امداد خودرو سیار و شبانه روزی الهامی، نسل جدیدی از وسایل حمل خودرو است که دارای کفی صاف و عاج هایی جهت استکاک با لاستیک خودرو می‌باشند. از خدمات خودروبر در مرند می‌توان به حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر، حمل خودروهای لوکس و لاکچری، حمل خودروهای مسابقه، حمل خودروهای تصادفی و حمل خودروهای نیاز به تعمیر اشاره نمود. امدادخودرو در مرند با مجهز بودن به جدیدترین و پیشرفته ترین امکانات حمل خودرو، کلیه خودروها را جهت انتقال به مراکز تعویض پلاک، مراکز بیمه، تعمیرگاه‌ها و نمایندگی خودرو پشتیبانی می‌کند

⚡️یدک کش در مرند

?یدک کش در مرند، خودروهایی با قدرت و نیروی کششی زیادی است که جهت انتقال انواع خودروها به نمایندگی و تعمیرگاه در نظر گرفته می‌شود. انواع دستگاه‌‌‌های یدک کش در مرند شامل یدک کش متحرک و متصل می‌باشد. یدک کش در مرند از کابل مقاومی‌استفاده می‌کند که قادر است بدون آسیب رسانی به خودرو، وزن‌‌‌های متفاوتی از انواع خودرو را تحمل و جا به جا نماید. کابل دستگاه یدک کش در مرند در برابر ساییدگی و پوسیده شدن در سرما دارای مقاومت بالایی بوده و با امنیت بالایی، خودرو را نگهداری می‌نماید.

به مدیریت : مهدی الهامی

 

 

 

 

امداد خودرو الهامی در مرند , امداد خودرو , یدک کش و امداد خودرو الهامی در مرند ,  یدک کش در مرند , خودروبر در مرند , خدمات حمل و نقل جاده ای در مرند , جابجایی و حمل خودرو  در مرند ,