امداد خودرو و مکانیک سیار کارلوکس

💫کلینیک تخصصی کارلوکس
💫مکانیک خودرو در رشت به صورت شبانه روزی ۲۴ ساعته 
💫تعمیر در محل،پنچری و باطری به باطری 
💫فروش باطری و کلیه لوازم ایرانی خارجی 
💫تعمیر لوازم ایرانی خارجی در محل شما 
💫کیلینک مجاز امداد رسانی شبانه روزی در ده دقیقه 
💫نیسان چرخگیر و خودرو بر با کمترین قیمت 

🚗امداد خودرو داخل شهری و بیرون شهری تعمیر گیربکس موتور و باطری سازی تعویض زاپاس تسط ایسیو و تعویض لوازم برقی کمترین قیمت با بهترین تعمیر با بهترین تعمیرکاران دوره دیده دیاگ ‌.

🚗امداد خودرو یکی از خدماتی است شرکت‌‌‌های خودروسازی و برخی از شرکت‌‌‌های خدمات امداد رسانی خودروها با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات برای رفاه حال رانندگان و خودروسواران ارائه می‌گردد.

🚗در برخی شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی هستیم، خوردویمان دچار نقص فنی شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده مان خارج باشد. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات سیار قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم. در این شرایط بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودرو است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

🚗در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر کشور می‌توانید با یکی از تلفن‌های مراکز پیام  امداد خودرو  کارلوس تماس حاصل نموده، تا امدادگران شرکت به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

🔹🔸وسایل نقلیه و خودروی ما یک ماشین مکانیکی می‌باشد.

🔹🔸به این خاطر احتمال ناهماهنگی بین قطعات خودرو و یا خرابی قطعات وجود خواهد داشت.

🔹🔸با عدم هماهنگی قطعات خودرو، وسیله ی نقلیه ما قاعدتا درست کار نخواهد کرد.

🔹🔸اگر از این خرایی مطلع باشیم و خودرو خود را حرکت دهیم موجب خرابی‌‌‌های جدی تری می‌شود.

🔹🔸برای جلوگیری از این خرابی و خسارت بیشتر، میتوانید با متخصصان ما تماس گرفته تا با حضور در محل، خودرو را عیب یابی کند.

🔹🔸در صورت خرابی غیر قابل تعمیر در محل، خودرو شما را به نمایندگی‌‌‌های مجاز برده و تعمیر را بدست عامل‌‌‌های مجاز خودروی شما بسپارند.

🔹🔸امداد خودرو کارلوکس با داشتن تیمی‌مجرب در حوزه امداد سیار و تعمیرات حرفه ای در محل بصورت شبانه رو آماده خدمت رسانی می‌باشد.

🔹🔸هر شخصی که دارای وسیله نقلیه و اتومبیل باشد، داشتن یک فرد مطمئن در زمینه حمل و نقل و امداد خودرو لازم و ضروری می‌باشد.

🔹🔸امداد خودرو باید بصورت شبانه روزی بوده و بتوان در هر ساعت از شبانه روز بر روی آن حساب باز کرد.

🔹🔸تیم امداد خودرو کارلوکس در تمامی‌ نقاط استان در کمترین زمان ممکن یاری رسان شما خواهند بود.

🔹🔸امداد خودرو با تضمین کمترین زمان رسیدن و هزینه معقولانه و اطمینان کامل از اصلی بودن قطعات خودرو ضامن سلامت خودرو شماست.

به مدیریت:مهندس احمد نعیمی

شماره تماس:
09114699172
09116511774

 

 

 

 

امداد خودرو و مکانیک سیار کارلوکس در رشت , امداد خودرو در رشت , مکانیک سیار در رشت , مکانیک سیار کارلوکس , امداد خودرو , بهترین امدادخودرو در رشت , امدادخودرو مهندس نعیمی ,  امداد خودرو سیار در رشت , خودروبر سیار در رشت , حمل خودرو در رشت , هزینه حمل خودرو در رشت , هزینه امدادخودرو در رشت , امداد خودرو شبانه روزی در رشت , مکانیک خودرو در رشت , چرخگیر خودرو در رشت , تعمیر گیربکس موتور در رشت , تعویض لوازم برقی خودرو رشت ,