بازرگانی روشنایی خورشیدی و تزیینات ساختمانی اسلام خواه 

🔦 بازرگانی اسلام خواه🔦

💡 وارد کننده انواع : 

🔦 چراغ قوه

🔦 چراغ شارژی و اضطراری و خورشیدی

🔦 فروشنده و واردکننده تزیینات ساختمانی خورشیدی و اضطراری

🔦 یکی از نیازهای ما در سفرهای چند روزه و کمپ های طبیعت گردی تامین انرژی الکتریکی جهت مصارفی همچون روشنایی ، شارژ موبایل و تبلت ، استفاده از اسپیکر های کوچک و … می باشد .پیش تر از باطری ماشین ، پاور بانک و تجهیزات مشابه برای تامین انرژی استفاده می شد اما امروزه برای تامین انرژی لازم در سفرهای چند روزه از انرژی خورشیدی استفاده می شود و روند رشد استفاده از این انرژی پاک و در دسترس ، رو به افزایش است .

🔦 با استفاده از پکیج های خورشیدی می توانید از نور آفتاب در روز انرژی ذخیره نمایید و در شب مصرف کنید و این روند را در روزهای بعدی تکرار نمایید امکاناتی از قبیل رادیو و امکان پخش فایل های صوتی با فلش مموری و کارت حافظه TF ، موجبات عدم نیاز به دستگاههای متعدد در سفر می شود . این امر باعث می شود دیگر نگران اتمام شارژ باطری خود نبوده و به دفعات آنها را شارژ کنید .

🔦 حسن این کار کمک به حفظ سلامت (عمر) باطری ماشین ، عدم مصرف سوخت ماشین برای شارژ باطری و در اختیار داشتن چند برابر ظرفیت ذخیره انرژی نسبت به پاور بانک های موجود می باشد . بزرگترین مزیت آن استفاده از نور خورشید برای تولید انرژی است که حتی در صورت دور بودن از منبع انرژی ( مانند باطری خودرو) برای چندین روز توسط این پکیج می توانیم انرژی مورد نیاز خود را به دفعات تامین و مصرف نماییم .این محصول یک سیستم روشنایی خورشیدی است، که نور طبیعی خورشید را به انرژی الکتریکی DCتبدیل می کند و این انرژی الکتریکی در باتری قابل شارژ ذخیره می شود.از کاربرد این پکیج ها می توان به استفاده در کمپ های کوه نوردی ، صحرا نوردی ، طبیعت گردی ، عشایر و برای مناطقی که به شبکه برق دسترسی ندارند اشاره نمود .

مدیریت : محمد اسلام خواه

چراغ اضطراری شارژی , چراغ شارژی فانوسی , چراغ قوه با پنل خورشیدی , مهتابی شارژی ,