تولید و عرضه انواع لوله های پلیمر،پلیکا،پلی اتین در استان گیلان

 نماینده اصلی برند روگاگستر،اینگل،محصولات گیتی پسند،آذر اتصال،ارشق پویا تبریز

 

شماره های تماس بازرگانی:

۰۹۱۱۱۳۲۲۰۶۵

۰۹۳۹۱۳۲۲۰۶۵

۰۱۳۳۳۴۰۰۵۷۴

جهت دریافت آخرین لیست قیمت ها، با شماره 09351317844 در پیام رسان واتس آپ در ارتباط باشید.

?بازرگانی لوله و اتصالات قاسمی

بازرگانی لوله و اتصالات قاسمی از قدیمی ترین تولید کننده های انواع لوله های ساختمانی , اتصلات مرتبط اععم از لوله پلیکا , کوله کاروگیت در کشور میباشد . خدمات ویژه فروش محصولات بازرگانی لوله و اتصالات قاسمی مانند ارسال لوله به تمام نقاط ایران . امکان بازدید حضوری از لوله پلیکا در کارخانه و قیمت بسیار مناسبتر نسبت به برخی از تولید کننده های دیگر از جمله نقاط تمایز محصولات مدرن لوله میباشند.

چه نوع لوله هایی داریم؟

در سایت بازرگانی لوله و اتصالات ایران انواع لوله های ساختمانی ارائه میشوند شامل :

لوله ساختمانی

لوله کشاورزی

لوله فشار قوی

لوله پلیکا

لوله کاروگیت

لولهpvc

لوله کاروگیت از سایز ۱۶۰ تا ۳۱۵

لوله پلیکا از سایز ۲۰ الی ۲۵۰

لوله پلی اتیلن از ۲۰ الی ۱۱۰

چسب لوله و اتصالات پلیکا – رساکالا

اتصالات نیمه قوی از سایز ۲۰ الی ۲۵۰

شیرآلات بهداشتی و ساختمان | چچیلاس

شیر آلات تاینان

مزایای لوله و اتصالات پلیمری

✳️لوله و اتصالات پلیمری انعطاف پذیری بیشتری نسبت به سایر لوله ها دارند و به همین دلیل کمتر دچار شکستگی می شوند. این لوله ها بدلیل انعطاف پذیر بودن در صورتی که در خاک مدفون شوند تنش های فشاری کمتری را تحمل می کنند. اگر چه فشارهای وارده به این نوع لوله ها نباید از حد مجاز بیشتر شود. بنابراین انعطاف پذیری بیشتر این لوله ها و اتصالات، ایمنی و ضریب اطمینان بیشتری را به سیستم لوله کشی می دهد. لوله های پلیمری به دلیل انعطاف پذیری به اتصالات کمتری نیاز دارند و می توانند در سطوح شیب دار و ناهموار به راحتی اجرا شوند و فضای کمتری را نیز اشغال کنند.

✳️لوله و اتصالات پلیمری قریب به ۵۰ سال سابقه کاربرد موفق در تاسیسات ساختمانی و خطوط انتقال را دارند. مطالعات و تجربه های زیاد مصداقی بر این موضوع است. لوله های سیمانی معمولا طول عمری ۱۵ ساله دارند در حالی که لوله های پلیمری طول عمری بین ۵۰ تا ۱۰۰ سال دارند.

✳️لوله و اتصالات پلیمری هزینه کمتری نسبت به انواع فلزی داشته و همینطور هزینه ی نگهداری کمتری به دنبال دارد.

✳️قابلیت بازیافت ویژگی مثبت دیگری است که لوله و اتصالات پلیمری داشته و بدین ترتیب اثرات منفی کمتری بر محیط زیست می گذارد.

✳️افت فشار کمتر در سیستم های لوله کشی، ذخیره انرژی، نصب آسان از مزایای دیگر این لوله ها و اتصالات است که باعث کاربرد زیاد آن در تاسیسات آبرسانی و فاضلاب شهری و ساختمانی می شود.

✳️لوله و اتصالات پلیمری به دلیل آب بندی مناسب هزینه نگهداری کمتری دارند.

✳️این لوله ها مقاومت زیادی در برابر خوردگی دارند. در صورتی که لوله های سیمانی با قرار گرفتن در معرض محلول های آب نمک طی مدت ۳ سال خورده می شوند.

✳️لوله و اتصالات پلیمری نسبت به سایر لوله ها سبک تر بوده و به راحتی نصب می شوند.

 

شماره های تماس:

۰۹۱۱۱۳۲۲۰۶۵
۰۹۳۹۱۳۲۲۰۶۵
۰۱۳۳۳۴۰۰۵۷۲
۰۱۳۳۳۴۰۰۵۷۴

شماره واتس آپ

09351317844

به مدیریت:حمیدرضا قاسمی

 

 

 

 

 

 

بازرگانی قاسمی در رشت , لوله و اتصالات قاسمی در رشت , پخش انواع لوله و اتصالات در رشت , اتصالات پی وی سی , لوله پلی اتیلن , انواع لوله و اتصالات در گیلان , کاربرد لوله های مختلف , قیمت انواع لوله و اتصالات در گیلان , نماینده لوله و اتصالات روگا گستر ,  نماینده لوله و اتصالات اینگل , لوله و اتصالات , بازرگانی قاسمی , بازرگانی لوله و اتصالات قاسمی , لوله ساختمانی در رشت , لوله کشاورزی در رشت ,  لوله فشار قوی در رشت , لوله پلیکا در رشت , لوله کاروگیت در رشت , لوله و اتصالات پلیمری در رشت  , بازرگانی لوله اتصالات بازرگانی روگاگستر در رشت , بازرگانی روگاگستر , لوله و اتصالات در رشت , لوله در رشت ,