Address & Contact

Our Address

شعبه اول،اصفهان،خیابان جی،خیابان خواجه عمید،نبش سه راهی،شعبه دوم همدان

Telephone

نمایندگی تجهیزات قنادی نانوایی صنعتی سنتی پاک اندیشان همدان

  • 🔸🔹 در گذشته تنوع زیادی برای تجهیزات نانوایی و قنادی وجود نداشت و عموما از فرهای چوبی یا همان کوره های چوبی استفاده می کردند. ولی امروزه پیشرفت تکنولوژی باعث شده است تا انواع فر صنعتی وارد عرصه شوند و دستگاه های پخت نان صنعتی، انواع نان را تولید کنند و حتی به عنوان دستگاه پخت نان سنگک نیز کاربرد داشته باشند.

✳️دستگاه پرتابل نانوایی :

🔸🔹دستگاه پرتابل نانوایی جزو دستگاه های نانوایی صنعتی محسوب می شود. این دستگاه با حرارت صد در صد غیرمستقیم فعالیت می کند و قابلیت تولید انواع نان های سنتی مانند نان تافتون، نان لواش آذری، نان بربری، شیرمال و حتی پیتزا و نان خشک را دارد.

✳️دستگاه رول کن:

🔸🔹این دستگاه که جزو دستگاه های نانوایی صنعتی محسوب می شود دارای کارکرد فرم‌دهی خمیر در تهیه انواع نان باگت و ساندویچی است. همچنین این دستگاه قابلیت استفاده در روش های پخت صنعتی در کنار سایر تجهیزات را دارد. این دستگاه می تواند خمیری را که توسط دستگاه دیوایدر یا روندر برش خورده و به کمک نوار نقاله مستقیما وارد دستگاه رول کن شده است، به شکل و قطر و اندازه های دلخواه و مورد نظر تقسیم کند.

✳️دستگاه چانه گیر:

🔸🔹این دستگاه که جزو دستگاه های نانوایی صنعتی است این قابلیت را دارد تا طی یک زمان مشخص تعداد چانه های مشخصی را تهیه کند که معمولا تعداد این چانه ها بین ۱۳ تا ۱۶ چانه در یک دقیقه است. وزن تقریبی این چانه ها بین g70 تا g450می باشد. این دستگاه از جنس های متفاوتی ساخته می شود اما بهترین آنها از جنس تمام استیل است.

✳️دستگاه خمیر همزن یا خمیرگیر:

🔸🔹از این دستگاه برای هم زدن همه نوع خمیر استفاده می شود . جنسی که این دستگاه از آن ساخته می شود معمولا آلومینیوم و یا استیل است. همچنین این دستگاه در اندازه و وزن های مختلفی تولید می شود. وزن استانداردی که معمولا برای ساخت این دستگاه مورد توجه قرار می گیرد بین ۷ تا ۲۴۰ کیلو گرم است و معمولا دارای کاربرد خانگی و نانوایی و صنعتی است.

✳️دستگاه پهن کن اتوماتیک خمیر:

🔸🔹این دستگاه که جزو دستگاهای صنعتی نانوایی محسوب می شود در واقع جایگزین کارگر و استاد کاری است که در نانوایی های سنتی به آنها شاطر می گفتند. به همین دلیل با وجود این دستگاه دیگر نانوایی ها نیازی به نیروی انسانی ماهر نخواهند داشت. همچنین به دلیل کاهش دخالت دست در باز کردن خمیر چانه و پخت نان، این نوع نان بهداشتی تر خواهد بود. د

🔸🔹دستگاه نانوایی، به منظور افزایش کیفیت نان و افزایش ظرفیت تولید نانوایی ها مورد استفاده قرار می گیرند. در سالیان اخیر شاهد افزایش روبه رشد نانوایی هایی هستیم برای تولید نان از تجهیزات نانوایی صعتی و دستگاه های اتوماتیک نانوایی استفاده می کنند. این دستگاه ها با کاهش یا حذف دخالت دست در فرآیند های تولید نان موجب بهبود شرایط بهداشتی تولید نان شده اند. در سالیان اخیر شاهد افزایش چشمگیر اقبال نانوایان برای استفاده از این دستگاه ها برای پخت انواع نان‌های حجیم مانند و نان‌های فانتزی نظیر نان باگت، تست، فرانسوی، ترکیه و… و نان‌های غیر حجیم (نان های سنتی یا مسطح ) مانند نان بربری تافتون، لواش و … بوده ایم.

✳️شاطر اتوماتیک نانوایی:

🔸🔹شاطر اتوماتیک نانوایی یکی از محصولات جانبی دستگاه پخت نان اتوماتیک است .
🔸🔹شرکت نان سالم تبریز پخت یکی از بزرگترین تولید کننده ماشین آلات مدرن پخت نان در ایران می باشد .
🔸🔹که در زمینه دستگاه پخت بخصوص دستگاه اتوماتیک تحقیق و توسعه بسیار انجام داده است . شاطر اتوماتیک يا نازل خميرماردوني ، دستگاه خمير ريز در ابتداي تونل اتومات قرار مي گيرد .و خمير را به صورت ريزشي به سطح نوار پخت انتقال مي دهد .بستر پخت می تواند توری ، چدنی ، ورقه فلزی باشد .

🔸🔹اين دستگاه مجهز به اينورتر مي باشد. که مي توان خروجي خمير را با آن تنظيم نمود مناسب براي ريزش خمیر بربري ، سنگک ، لواش طراحي شده . پارو نصب شده بر روي خمير ريز مي تواند به صورت ۱ يا ۲ يا ۳ رديفه باشد .

🔸🔹کليه اجزاي دستگاه که با خمير در ارتباط هستن از استيل زنگ نزن ساخته شده که در برابر پوسيدگي و زنگ زدگي مقاوم و از عمر بالا و بهداشتي بودن برخوردار است.

مدیریت : ابوالقاسم عاشوری

دستگاه نانوایی , فروش دستگاه نانوایی , قیمت دستگاه نانوایی , انواع دستگاه نانوایی , دستگاه پخت نان دوار , دستگاه نانوایی تونلی , دستگاه نان فانتزی ,