Address & Contact

Our Address

تهران،تهرانپارس

Telephone

ترمیم شیشه اتومبیل رویال

✔️ترمیم ترک و سنگ خوردگی شیشه اتومبیل با مواد روز اروپا 

✔️ پولیش و شفاف سازی چراغ ها وشیشه با اشعه uv

✔️ بصورت سیار در محل رایگان

▪️ فرآیند ترمیم شیشه اتومبیل دردو نوع سنگ خوردگی و ترک شیشه متفاوت می باشد که در زیر به صورت کامل توضیح داده شده است

✳️ ترمیم شکستگی از نوع سنگ خوردگی:

🔷🔸 در ترمیم شکستگی از نوع سنگ خودرگی در ابتدا مرکز سنگ خوردگی توسط فرز مخصوص فرزکاری شده و سپس رزین یا چسب مخصوص ترمیم شیشه اتومبیل تزریق می شود و سنگ خوردگی پر شده ودر انتها توسط چراغ uv خشک می شود.

✳️ ترمیم شکستگی از نوع ترک:

🔷🔸 در ترمیم شکستگی از نوع ترک ابتدا و انتهای ترک فرز کاری شده و بسته می شود تا از پیشروی ترک جلوگیری شود سپس ترک توسط دستگاه ترمیم شیشه باز شده و توسط سیلندر و انژکتور های ترمیم شیشه رزین یووی داخل ترک تزریق و شکستگی و منافذ به وجود آمده از مایع uv انباشته و پر می شود و در آخر توسط چراغ uv خشک می شود.

✳️ ویژگی های ترمیم شیشه خودرو

🔷🔸روش ترمیم شیشه خودرو در دو نوع ترمیم سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل و ترمیم ترک شیشه باهم متفاوت هستند. جهت ترمیم سنگ خوردگی شیشه جلوی اتومبیل ابتدا با استفاده از فرز مخصوص، مرکز شکستگی فرزکاری می‌شود. سپس با استفاده از رزین یا چسب مخصوص محل شکستگی کاملاً پر می‌شود. در انتها چسب با استفاده از چراغ یو وی خشک می‌شود.

🔷🔸ترمیم شیشه اتومبیل اگر به صورت ترک باشد. باید ابتدا و انتهای ترک فرزکاری شود. به این ترتیب از پیشروی ترک جلوگیری خواهد شد. به خاطر داشته باشید، ترک شیشه ای از یک سانت به بالا قابل تعمیر و ترمیم است. سپس ترک به وسیله دستگاه ترمیم شیشه اتومبیل باز و ماده رزین uvداخل آن تزریق می‌شود. در نهایت باید ترک کاملاً با استفاده از چراغ یو وی خشک شود. در انتهای کار در صورت نیاز با استفاده از دستگاه پولیش شیشه طی چند مرحله سابش، سطح شیشه کاملاً صاف و براق می‌شود.

مدریت :منافی

ترميم ترك شيشه اتومبيل , ترمیم ترک شیشه اتومبیل , ترمیم ترک شیشه اتومبیل در تهران , ترمیم شیشه اتومبیل تهران  , ترمیم شیشه , ترمیم شیشه اتومبیل , ترمیم شیشه اتومبیل رویال در تهران ,